Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 330
Хаха, Бел Laughing. Аз се замислих дали да не припомня думите ти, че са като близнаци hahaha. Спомням си ги,  от м.г. някъде по това време Mr. Green
Виж целия пост
# 331
 Simple Smile Party

И кВооо Laughing сега към латино Mr. Green ли минаваме? tooth
На мен Арас ми е ОК, даже на въпросната снимка с двамата ми е симпатичен.
Виж целия пост
# 332
Хаха, Бел Laughing. Аз се замислих дали да не припомня думите ти, че са като близнаци hahaha. Спомням си ги,  от м.г. някъде по това време Mr. Green

От по-рано бяха Марги, още се излъчваше Марал и бяха пуснали слухове че героят на Ча ще мре в меджезира и ще влиза в Марал, а колажа беше по този повод tooth

На този етап единственото сигурно нещо е, че никой нищо не знае, освен вероятно пряко засегнатите  Whistling Аз затова писах че ще ви покажа малко смешки свързани със сагата за новия Чачов сериал. Защото това наистина се превърна в сага- ама това, ама онова, този, онзи, тази, онази..... Накрая само да не се пренавият хората от очакване на някакво инфо, да се уморят от неверни слухове и като най-накрая започне сериала и да стане много шум за нищо ooooh! На етапа в който се намира турската дизи индустрия, вече никой не е застрахован от подобен развой на събитията!
Виж целия пост
# 333
В крайна сметка си е колаж, а не снимка, така ли?! Яяя, ми някой може да се заблуди и да вземе се пита, тея двамцата къде са се спипали, че са ги и фотнали Mr. Green. Ами има вероятност да играят, не е като да няма. Ако Арас беше свободен и за двойка извън сериала можеха да минат Mr. Green. Като не се появява с жени патрона ще вземат да търсят жълтурите сензацийки hahaha. Сега сериозно. Те са на една възраст и си личи, като нищо може да ги подредят за близнета. Русия и черния, малко като Кузей и Гюней, те един до друг пък онези ми бяха като Пижо и Пенда Blush
Виж целия пост
# 334
Ааааайде и в ранини, нали казват, че там е истината. Mr. Green Laughing

http://www.ranini.tv/haber/16470/1/cagatay-ulusoy-ve-aras-bulut- … nemli-ayni-dizide




И в Гечето я има новината.
Виж целия пост
# 335
Наде, на Ранини може да се вярва малко повече отколкото на други блогъри, но аз ще повярвам, когато инфо снесе Ай Япъма Peace Имам някакъв спомен че преди около месец или повече, срещнах инфо че Арас се стяга за нов сериал, но нито дума нямаше че ще партнира на Ча или че ще е във второстепенна роля- знаем че в турските дизита никога няма равнопоставени двойки или актьори- има главни и второстепенни!
Марги, колаж е да Peace
ПП Кузю и Гуню били като Пижо и Пенда Joy

Копнах го от рускините:
https://vk.com/diziturk?z=video166383727_171022689%2F353d70e9a94 … t_-1657033_737680
Беренка и с Мурат Йълдъръм си я бива! Жалко че няма да я видим с Ча.....
Виж целия пост
# 336
  wavey

 Марги  що да се обиждам    Hug знайш за младееното казвала съм ти   някои неща .

 копнах го от руския  Ясеминката познайницата ни с Бел   ша играела с Мурат Боз във филм 
 
Скрит текст:


 Що да ни ги видим Беренката и Ча   ко им пречи. В тоя шоу бизнес   си   има начини да стане  Mr. Green Wink  Това ме подсети , че феновете си искат свойте любимци от сериалите в повторно партньорство . Киво- Берен Саат   ЗП  , ЧУ  и Хазал Кая  АФК  ,   Берг и Халит Ергенч  които скоро ще ги видят  в новия проект за войната . Бурак Йозчевит и ФЕ  , които също  играха във филм  и са двойка в живота .





 Такаааам   да поразсъждаваме над това  Mr. Green

 Арас Булут и ЧУ  изглежда напълно възможно Арас да бъде в мъжкия каст  Peace Щом историята ша  е такава за братя  те си приличат визуално   и от Япъма са търсили такъв тип .   Арас е с брада и Ча и той  и за тва не я маха да имат прилика  и перчемляка си държи  Joy

 Сериала ще бъдел октомври  Thinking  аз и без тва се съмнявах че е ще е септември  предвив колко продукция ще се снима и почва  .   Арас и Ча ще имат тема за разговор  Mr. Greenнали са близки с кЪсокракая

 
 Ча с латино мачовска визия  Мачослав бе  Crazy като го зализнат но не като  педи  а  като латино  и   оххххххххх smile3508

 
Виж целия пост
# 337
Фемооо,  tooth писала си да не е като п****, а да е латино п**** hahaha. Ясемин и аз не я харесвам, като посестрима на Сера е Mr. Green.
Виж целия пост
# 338
 Ето така   го харесвам Mr. Green Flutter Flutter
 






 така също  Mr. Green


 но най си е   с такава подстрижка




 Flutter smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 339
Фемооо,  tooth писала си да не е като п****, а да е латино п**** hahaha. Ясемин и аз не я харесвам, все едно е от посестримите на Сера Mr. Green.

 ooooh! tooth   така ли съм го писала  Joy нищо на фотките съм се уточнила  Naughty

   такъв Йок латино замазан п... ал


  
 Марги кат  не се появявал с жени  да не е обърнал резбата   често се бъзикаме с това  Joy Stop  появява се и с жени но от приятелския му кръг и от  аркадашите също . Той не е от хората и актьорите  които говорат за личния си живот  и да се показва с коя е   пази си пространството .  А и той сам каза че   приятелка няма    гледа кариера да прави .
 



 
Виж целия пост
# 340




  Heart Eyes
Виж целия пост
# 341
Не знам защо, ама на мен изобщо не ми е важно Ча с кой ще играе в евентуалния римейк на Къртицата. Виж, ако е някаква друга история, може да се замисля дали даден актьор или актриса биха повлияли върху гледната ми точка за проекта. Peace

Белл  Hug, Беренката просто е толкова добра пред камера, че с всеки я бива.  Peace

Феми, все се каня да те питам откъде го пръкна това "Късокракая" и защо непрекъснато го използваш?  Thinking newsm78 Хазал е дребничка като цяло, но краката й са пропорционални на тялото и не са къси.  Naughty
Виж целия пост
# 342
Проф, от там откъдето нормално си пишат такива неща за Хазал го е взела ФемА, заради което ми идва да и нашокам рЕпата Twisted Evil

Ади да ни е честито, излезе вярно за Арас Булут Йинемли, Ай Япъма потвърди!

Скрит текст:
#NEWS: Официальное подтверждение от #AyYapim

ДОЛГОЖДАННЫЕ ПЕРВЫЕ ДЕТАЛИ

#AyYapim на экраны в новом сезоне выпускает проект, в котором будут #CagatayUlusoy и #ArasBulutIynemli в главных ролях. Ulusoy и Iynemli впервые вместе в будущем проекте предстанут как два брата, которые будут искать друг друга.

Режиссером проекта выступит #UlucBayraktar. Сценарий #ErtanKurtulan и #ToprakKaraoglu.
Набор актеров продолжается.

В новом сезоне долгожданный большой проект начнется в октябре.
Виж целия пост
# 343
   И непражилимата от там дойде    и късокракая . Аз не влагам нищо злобно в това    ! За мен е като вид шега  . Хазал не е късокрака   .    Ония го пишат щото не я харесват    ние па не харесваме непоносимата  Sick Joy Ще се въздържам    вече  Peace


 Ай Япъма са потвърдили отдавнашните спрягани имена за сценаристите и режисьора . Бел  не се ли радваш за Байрактар  ? newsm78  Аз па пУзнах за сценариста   Mr. Green Wink    Четин Текиндор  не са го писали за потвърден ?

 Арас Булут    казват които са го гледали, че е добър актьор .   Партньорката  ми е се тая коя ша е    . Ша мижим и ша гледаме мъжкия каст  Joy

 

 Mr. Green
 
Виж целия пост
# 344
Споко бе, Феми Laughing. То и аз вече рядко я наричам Хазал, понеже епитетите са миловидно звучащи Mr. Green.

Е, време беше да потвърдят някой от слуховете. Арас значи newsm78. Както казват в турските сериали: дано да е за добро  Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия