. Спомням си ги, от м.г. някъде по това време
. Спомням си ги, от м.г. някъде по това време


. Спомням си ги, от м.г. някъде по това време 
Аз затова писах че ще ви покажа малко смешки свързани със сагата за новия Чачов сериал. Защото това наистина се превърна в сага- ама това, ама онова, този, онзи, тази, онази..... Накрая само да не се пренавият хората от очакване на някакво инфо, да се уморят от неверни слухове и като най-накрая започне сериала и да стане много шум за нищо
На етапа в който се намира турската дизи индустрия, вече никой не е застрахован от подобен развой на събитията!
. Сега сериозно. Те са на една възраст и си личи, като нищо може да ги подредят за близнета. Русия и черния, малко като Кузей и Гюней, те един до друг пък онези ми бяха като Пижо и Пенда
Имам някакъв спомен че преди около месец или повече, срещнах инфо че Арас се стяга за нов сериал, но нито дума нямаше че ще партнира на Ча или че ще е във второстепенна роля- знаем че в турските дизита никога няма равнопоставени двойки или актьори- има главни и второстепенни!


знайш за младееното казвала съм ти някои неща .
Това ме подсети , че феновете си искат свойте любимци от сериалите в повторно партньорство . Киво- Берен Саат ЗП , ЧУ и Хазал Кая АФК , Берг и Халит Ергенч които скоро ще ги видят в новия проект за войната . Бурак Йозчевит и ФЕ , които също играха във филм и са двойка в живота .
Щом историята ша е такава за братя те си приличат визуално и от Япъма са търсили такъв тип . Арас е с брада и Ча и той и за тва не я маха да имат прилика и перчемляка си държи
аз и без тва се съмнявах че е ще е септември предвив колко продукция ще се снима и почва . Арас и Ча ще имат тема за разговор
като го зализнат но не като педи а като латино и оххххххххх 
писала си да не е като п****, а да е латино п****
. Ясемин и аз не я харесвам, като посестрима на Сера е

писала си да не е като п****, а да е латино п****
. Ясемин и аз не я харесвам, все едно е от посестримите на Сера
така ли съм го писала
нищо на фотките съм се уточнила 
появява се и с жени но от приятелския му кръг и от аркадашите също . Той не е от хората и актьорите които говорат за личния си живот и да се показва с коя е пази си пространството . А и той сам каза че приятелка няма гледа кариера да прави .
, Беренката просто е толкова добра пред камера, че с всеки я бива. 
Хазал е дребничка като цяло, но краката й са пропорционални на тялото и не са къси.
Ще се въздържам вече 
Аз па пУзнах за сценариста
Четин Текиндор не са го писали за потвърден ?
. Както казват в турските сериали: дано да е за добро Препоръчани теми