Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 585
Наминавам да ви поздрастя  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Луда работа тази седмица в Европа Rolling Eyes Whistling

Актьори и други интелектуалци няма да са пострадали по улиците, защото няма да са излезли на призива на Ердо Peace Даже те призоваваха снощи в туити да не се излиза на улицата Peace
Друг е въпросът сега като се разпаше Ердо, като най-големия "демократ", че може да пострадат и интелектуалци, просто защото не са на неговото мислене Whistling И с метлата да помете на зиг-заг Tired Whistling
Виж целия пост
# 586
 Габунче  Hug Heart Eyes добре си наминала да ни поздравиш   bouquet  

 Джейн дано не е заминала на море в Турция , защото си е страшно там  ooooh!  

   Ердогана е мощен и трудно ще го гръмнат  #2gunfire    


Цитат
Актьори и други интелектуалци няма да са пострадали по улиците, защото няма да са излезли на призива на Ердо Peace Даже те призоваваха снощи в туити да не се излиза на улицата

 Кои актьори са призовали да не се  излиза ?       При тва положение  ще прокудят хората    ooooh! а Чаатай ще замине за Щатите и ще видим дизи ама друг път Crossing Arms    Дано нещата се оправят но няма да е лесно щом Ердоган е на власт  и има подръжници за ненормалната му политика  Sick


  и да видите, че не си измислям   временно  са били спрени мрежите  Peace

http://btvnovinite.bg/gallery/svetut/ochevidci-saobshtavat-za-st … lba-v-ankara.html



Виж целия пост
# 587
Наминавам да ви поздрастя  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Луда работа тази седмица в Европа Rolling Eyes Whistling

Актьори и други интелектуалци няма да са пострадали по улиците, защото няма да са излезли на призива на Ердо Peace Даже те призоваваха снощи в туити да не се излиза на улицата Peace
Друг е въпросът сега като се разпаше Ердо, като най-големия "демократ", че може да пострадат и интелектуалци, просто защото не са на неговото мислене Whistling И с метлата да помете на зиг-заг Tired Whistling


Габсиии, как се радвам да те видя Heart Eyes Hug

Ердо и демократ  си е направо оксиморон hahaha Не мога да повярвам колко народ е излязъл да го подкрепи този, луди ли са комшиите ни  ooooh!
Феми той Ча сигурно вече си скубе косите че се е върнал. Като гледам турските актьори, тези по известните с повече финанси, бягат да си купуват къщи извън родината и те май търсят план "Б".....
Виж целия пост
# 588
Самата истина Peace, не е само Турция Rolling Eyes.

Габче, така се радвам, че освен в Ашкената намина и през нашата тема! Hug Отсъствието ти се усеща, имаш доста неизвинени  Laughing
Виж целия пост
# 589
 
Цитат
Феми той Ча сигурно вече си скубе косите че се е върнал.

 Ми военен преврат  това си беше извънредно  поне за жителите на града . Ча не си е мислил, че кат се върне го чака преврат и да немой да излезе   .   Радвахме се че се върна  а сега ша  ни е мъчно  ша  забегне и нема да се върне  Sad   Жалко за  загиналите хора .  

  
Виж целия пост
# 590
Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Не помня точно кои пускаха туитовете с призив да не се излиза, Ча и Хазал не са, но като гледах профили и пишеше оунчи Laughing, режисьори и други кинаджии, журналисти и други  Peace
Мисля, че Мелих и Баръш Йош бяха едни от тях Peace

Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Марги  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Знам, че имам доста неизвинени  Laughing То навсякъде имам, особено в последния месец Laughing Sunglasses

Феми, не го мисли Ча Wink, и да забегне, ще трябва да пробива с таланта си и като пробие, представяш ли си го в холивудски проект да го видиш например Wink Laughing
Виж целия пост
# 591
Феми, Габка хубаво го е казала Peace. Да докаже таланта си, за мен няма значение къде ще е. Родината му хич не е безопасно място за живеене. Европа вече не е в безопасност. Както Зиза беше писала сутринта- ставаш и чуваш за атентат, лягаш- преврат Rolling Eyes.

Габи, знам аз Wink. Едно птиче ме информира къде си  Wink.

Виж целия пост
# 592
Феми, нали искаше да видиш Маргарела доколко се е усъвършенствала с косачката. Заповядай newsm53-

В момента водим преговори с Чачослав да си даде брадата, но да видим ще склони ли smile3506. Поне нея...
Виж целия пост
# 593
Скрит текст:
Феми, нали искаше да видиш Маргарела доколко се е усъвършенствала с косачката. Заповядай newsm53-
В момента водим преговори с Чачослав да си даде брадата, но да видим ще склони ли smile3506. Поне нея...
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ама да ви кажа имам чувството че гнездото е поокастрено- не се веят разни къдрави пирги насам натам Mr. Green Може да е изпробвал вече някоя нова прическа, навремето седмици преди да почнат снимките на Меджезира как го беше спретнал батЮ му Дуди smile3555  подстриган беше на паничка hahaha

Европа вече не е в безопасност. Както Зиза беше писала сутринта- ставаш и чуваш за атентат, лягаш- преврат Rolling Eyes.
ПП Ох тая Зиза, винаги много точни ги реди Peace
Виж целия пост
# 594
Феми, нали искаше да видиш Маргарела доколко се е усъвършенствала с косачката. Заповядай newsm53-
Скрит текст:
В момента водим преговори с Чачослав да си даде брадата, но да видим ще склони ли smile3506. Поне нея...
Марги, ти ли го окастри, много по-добре му е с намалена брада и коса?!
Габи, Simple Smile неизвинено се извинява само с Габелфи. Heart Eyes
Виж целия пост
# 595
Феми, нали искаше да видиш Маргарела доколко се е усъвършенствала с косачката. Заповядай newsm53-
Скрит текст:
В момента водим преговори с Чачослав да си даде брадата, но да видим ще склони ли smile3506. Поне нея...
Марги, ти ли го окастри, много по-добре му е с намалена брада и коса?!
Габи, Simple Smile неизвинено се извинява само с Габелфи. Heart Eyes

Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Миии, ново Габелфи не съм спретнала, но ще е опитам да мина с едно старо Wink Grinning, докато направя ново Grinning
Пък и тук Чачун поне е без брада и си е добре на снимката Wink Grinning

Виж целия пост
# 596
Аз съм, Наде bowuu. Заигравката с косачката продължава Laughing. Окастрих гнездото, дано го кандърдисам и за брадата, пък мустака може и собственоръчно да го оскубя Mr. Green.

Габи, да. Габелфи искаме Party, но нови снимки на Хазал липсват... пък и от твоето свободно време зависи.

ПП Ох тая Зиза, винаги много точни ги реди Peace
Peace
Винаги. Жалкото е, че засили присъствието си във Фб за сметка на това във форума и нещата над които разсъждава не се виждат от такива, които нямат регистрация там, а им е интересно да я четат.

Виж целия пост
# 597
  Маргарелке  , чок добре си го окастрила  Wink пУкажи и под тениската  ка си минала с косачката  Joy



 
 оф горките войничета  Sad тоя ненормалник, който управлява Турция  ша избие войниците   искат  да се върне смъртното наказание .    В Истанбул   било спокойно  а в Анкара имало още арестувани от армията .


Цитат
Феми, Габка хубаво го е казала Peace. Да докаже таланта си, за мен няма значение къде ще е. Родината му хич не е безопасно място за живеене. Европа вече не е в безопасност.

  Ча   се стреми да си създаде контакти  в ЛА  и Енгин  също има контакти там така чи току виж може да му излезе късмета на патрона в Холивуд  Joy   Но доколко той самия иска да пробие  , защото може и да няма такива намерения за Холивуд  Peace Ще изкарва  кинти в родината и ще ги харчи в Щатите . Вече си купи къща   и много негови колеги , които имат възможност имат имоти в ЛА. Берен и мъжа и също имат  къща в ЛА и преди да стане взрива на Ататюрк са излетели за Щатите  и май още са там .     В Америка верно е по - безосно  . В Европа през ден атентати  ooooh! Света се побърка  и  това ме натъжава ! Sad




Виж целия пост
# 598
Оказва се че вчеращното Габелфи е хвърлило в чуденки този път руски двор Mr. Green  Подробности и линк няма да давам, защото явно ни четат и от там, да не се обидят ако случайно разберат нещо от коментарите ни. И без това въпросната тема е с ограничен достъп и няма да можете да влезете в нея, затова само накратко ще кажа че, мислят че е снимка Mr. Green  Вече писах на Габи и и метнах подробностите с цитати, и линк, ако може да влезе и да види със собствените си очи Laughing

Виж целия пост
# 599
Оказва се че вчеращното Габелфи е хвърлило в чуденки този път руски двор Mr. Green  Подробности и линк няма да давам, защото явно ни четат и от там, да не се обидят ако случайно разберат нещо от коментарите ни. И без това въпросната тема е с ограничен достъп и няма да можете да влезете в нея, затова само накратко ще кажа че, мислят че е снимка Mr. Green  Вече писах на Габи и и метнах подробностите с цитати, и линк, ако може да влезе и да види със собствените си очи Laughing


И не само, Марги мноУ си задобряла. Peace
Габунче чок арно Габелфи, Heart Eyes спомням си го.
А здравейтииииииии. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия