♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 761
  • 748
# 405
Абе ще е голяма драмата в сряда, ама това е положението  ooooh! Аз ще коментирам, след като изгледам целия епизод. Но освен, че Нихан ще усети какво му е било на Кемал, когато тя се омъжи за друг, Кемал ще разбере какво е да си обвързан с някого, когото не обичаш Naughty
Виж целия пост
# 406
Привет Hug
Еее, Нихан хем ме дразни,хем ми е жал за нея Sad
Тя се отказа от него, а пък го моли той да не се отказва от нея  Naughty
Ей, тея сценаристи хептен ни пошашавиха smile3511
А, ако е бременна и каже на Кемо , че е от Емир, аз се отказвам от нея Crossing Arms
Виж целия пост
# 407
Абе ще е голяма драмата в сряда, ама това е положението  ooooh! Аз ще коментирам, след като изгледам целия епизод. Но освен, че Нихан ще усети какво му е било на Кемал, когато тя се омъжи за друг, Кемал ще разбере какво е да си обвързан с някого, когото не обичаш Naughty
newsm10

Джулиет, всички музикални теми в този сериал ми харесват, страхотна е музиката! Тойгар винаги ми е харесвал, но тук е просто бест ъф дъ бест, невероятен!

Виж целия пост
# 408
Да видим тая вечер фрагмана на АШК.
Виж целия пост
# 409
Фрагът е бомбЕ Party   Доволна съм Heart Eyes

Озан се събуди от зимния си сън Mr. Green  Време му беше да осъзнае какво става под носа му Laughing
Нихан сигурно наум си казва "Кемал, не се отказвай от мен. От нас" Peace  


Keмо май каза на Озан, че бебето е от Емко Crazy
Да и ще иска тест за бащинство,да видим Зеза как ще се измъкне Crazy
Е, как "как ще се измъкне" Sunglasses  Емко ще подмени резултатите Mr. Green  Всички ще знаят, че Озан е таткото, а само истинските родители на нероден Петко ще са запознати с истината Mr. Green


Абе ще е голяма драмата в сряда, ама това е положението  ooooh! Аз ще коментирам, след като изгледам целия епизод. Но освен, че Нихан ще усети какво му е било на Кемал, когато тя се омъжи за друг, Кемал ще разбере какво е да си обвързан с някого, когото не обичаш Naughty
Ренка, ами нека има драма - то това му е интересното и магнетичното на Кара Севда Heart Eyes
Иначе съм съгласна с теб, че Кемо също ще усети какво е да си с някой, който не обичаш. Peace  Ама той е кахраман все пак Mr. Green  Ще издържи геройски в тази ситуация Sunglasses


Еее, Нихан хем ме дразни,хем ми е жал за нея Sad
Тя се отказа от него, а пък го моли той да не се отказва от нея  Naughty
Ей, тея сценаристи хептен ни пошашавиха smile3511
А, ако е бременна и каже на Кемо , че е от Емир, аз се отказвам от нея Crossing Arms
Ниханче отдавна го раздава "Хем боли, хем сърби, хем драго ми е" ooooh!  И тя самата не знае какво иска Crossing Arms
Ако е хамиле и излъже Кемо кой е бащата на бебето й, ако вярваме на рускините - той пак ще научи така или иначе истината Laughing  Но дали тогава ще й прости лъжата Thinking
Виж целия пост
# 410
Божеее, тия рускини не са в ред. Една твърди, че е гледала вече 34 епизод и щял да ни разочарова hahaha  Joy Joy
Виж целия пост
# 411
 Hug Hug Hug



- Тате, тате, това лошата вещица и джуджето и ли са?

- Не дъще, чичо ти Корай и баба Нера.... Дефне, сърмите ти не са сгънати под прав ъгъл..
-?

Нерде фрагмана на Ашка newsm78



Исо май си е намерил новото севгили Rolling Eyes
Виж целия пост
# 412
Божеее, тия рускини не са в ред. Една твърди, че е гледала вече 34 епизод и щял да ни разочарова hahaha Joy Joy
И аз го видОх епизода Crazy 

Асу и Кемал се сгодиха ( това няма да ви хареса Laughing Hug ). Хюсеин и Фехиме бяха много щастливи, Емир поздрави влюбените годеници с новината, че ще имат бебе с Нихан Crazy
Зейнеп беше хитра и отрече да е имала каквото и да е било с Емир Mr. Green  Сигурно майка й така я е възпитавала Mr. Green  Казала й е "Дори да те хванат на калъп с чужд мъж, казваш 'Не беше вътре' " Whistling Crazy 
Озан повярва, че той е бащата на бебето Mr. Green
Виж целия пост
# 413
Нежи, мерси мила, ще си спестя драмата в сряда  hahaha
Виж целия пост
# 414
Божеее, тия рускини не са в ред. Една твърди, че е гледала вече 34 епизод и щял да ни разочарова hahaha Joy Joy
И аз го видОх епизода Crazy 

Асу и Кемал се сгодиха ( това няма да ви хареса Laughing Hug ). Хюсеин и Фехиме бяха много щастливи, Емир поздрави влюбените годеници с новината, че ще имат бебе с Нихан Crazy
Зейнеп беше хитра и отрече да е имала каквото и да е било с Емир Mr. Green  Сигурно майка й така я е възпитавала Mr. Green  Казала й е "Дори да те хванат на калъп с чужд мъж, казваш 'Не беше вътре' " Whistling Crazy 
Озан повярва, че той е бащата на бебето Mr. Green
Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 415
Оф, ама съм и аз Banghead  Забравих следното:

Бану и Тарък също се сгодиха, Туфан рИва като малко дете от мъка по Асу, а Хакъ бей прати поздравителна картичка от Куртово Конаре Flutter


Сбогом, моя любов... Whistling




Имаме ли сделка?

Виж целия пост
# 416


https://www.youtube.com/watch?v=neP4bwqkxRk
Виж целия пост
# 417
Здравейте!!!!  Hug Hug Hug

Момичета, благодаря ви за всички фрагмани,озети, снимки, преводи  Hug Hug bouquet bouquet

Скрит текст:
"Черна обич" - еп. 34 / Резюме и Снимки

Асу, чтобы спастись от рук Эмира, раскрывает очень тяжкую тайну, которая приведет к тяжелым последствиям! Нихан ради жизни любимого человека принимает очень сложное решение! Кемаль не сможет предотвратить встречу лицом к лицу с Нихан и Эмиром! В этом столкновении больше всего пострадает Нихан! Злость Кемаля не проходит, несмотря на все старания Асу! Зейнеп проходит большое испытание перед Кемалем! С другой стороны, расплата Нихан с Эмиром доходит до Озана! Потерянное равновесие(баланс) поможет Эмиру решить все его проблемы и начать новый план,также он сядет за один стол с Асу для торгов!
Озан с помощью Зейнеп сделает самую большую ошибку в своей жизни!

Скрит текст:
Между Кемалем и Нихан щель, которая появилась из-за возвращения к Эмиру. После последних событий между ними будет пропасть! Пришло время выбросить Нихан из жизни! Кемаль, не зная о борьбе, которая есть в жизни Асу, решает связать своё будущее с ней. У Нихан,которая узнает эту новость ,будет до невыносимости болеть сердце. Даже воздух, которым она дышит, становится ветром, чтобы подушить пламя, которое внутри нее!
Когда два несчастных человека,Кемаль и Нихан,встретятся друг с другом, несмотря на любовь в их сердцах, они будут так далеки друг от друга! Эмир должен сделать последний рывок в ночь помолвки Кемаля,чтобы поставить точку в своем большом плане.
Асу в самый счастливый день для нее ощущает на себе тень Эмира! А Кемаль до помолвки с Асу встречается с Нихан. Даже думая, что они прощаются друг с другом, их никогда не рассоединит судьба!
Помолвка Кемаля и Асу, делает еще один узел на несчастной любви Нихан, но метель, которая предвещает ураган, давно уже началась![/i][/b]







Скрит текст:


























Ееее, разбира се - щом е с помощта на Зезе няма начин да не е грешка - не миряса това момиче  ooooh!
И не мога да разбера Нихан - избра да е с Емир (независимо защо - да спаси Кемал или да не пострада братчето й ) - отказваш се от него - пусни го да избира живота си тогава, колкото и да ти е мъчно. А то какво - няма да си с мен, ама и на друга няма да те дам - гледай ме отстрани с моя мъж и си страдай  ooooh! ooooh! Честно казано - дразни ме много  Crossing Arms

И друго - като гледам от този запис от "онази" нощ, никой не пострада - Емир си е на свобода, Озан и той се разхожда свободен. Всички участници в заговора и те - никой няма пострадал за прикриване на престъпление  ooooh! Да се надяваме да се изясни защо е така  Thinking

Иначе с всеки епизод Карата става все по-интригуваща  Heart Eyes


Скрит текст:
Привет Hug
Еее, Нихан хем ме дразни,хем ми е жал за нея Sad
Тя се отказа от него, а пък го моли той да не се отказва от нея  Naughty
Ей, тея сценаристи хептен ни пошашавиха smile3511
А, ако е бременна и каже на Кемо , че е от Емир, аз се отказвам от нея Crossing Arms
Аз мисля, че брака на Нихан и Емир все още не е консумиран  Rolling Eyes Rolling Eyes
И ако е бременна ще предпочете да се махне, защото няма как да излъже, че Емир е "виновен" за това - новината рано или късно ще стигне до Емир и тогава - жална й майка  ooooh!
Виж целия пост
# 418

.
https://www.youtube.com/watch?v=VzJI0KSVgrY
Виж целия пост
# 419

Аз мисля, че брака на Нихан и Емир все още не е консумиран  Rolling Eyes Rolling Eyes


Това само те го знаят май newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия