♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 760
  • 748
# 420

Аз мисля, че брака на Нихан и Емир все още не е консумиран  Rolling Eyes Rolling Eyes


Това само те го знаят май newsm78
Би трябвало да ни кажат - толкова наблягаха в началото на това - заслужаваме при консумация да ни осведомят  Wink Wink Mr. Green Mr. Green Grinning



 hahaha hahaha hahaha
Хакъ бей - Кашчей безсмъртни  hahaha
Виж целия пост
# 421
Спокойно, Емир и Нихан нищо не са правили Flutter  Може и да са спали в една стая, но само толкоз Mr. Green
Иначе по отделно видяхме кой с кого... нали  Crazy

Много ще ми е интересно да видя следното: Нихан да е бременна и Емир да я пита "Това бебе от Кемал ли е? Кажи за Бога!" Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 422
Аз мисля, че брака на Нихан и Емир все още не е консумиран  Rolling Eyes Rolling Eyes

Разбира се, че не е консумиран, това няма как да стане освен Емир ако не я насили..
И освен това тя каза на приятелката си, че принадлежи на един единствен мъж- Кемал. Ако е бременна, то ще е от него евентуално...  Whistling

светълчо напълно съм съгласна за Тойгарчо...  Flutter
Виж целия пост
# 423


Фраг няма! Mr. Green

Какво има стана тия от Ашка? ooooh! Всички ли хванаха гората? smile3515

Опънаха палатките и не им пука! Хапват и пийват... cheers





Виж целия пост
# 424

Добър вечер на компанията Stop
Малко нагло от моя страна но това недоразумение в леглото Меринч ли е  newsm78

">#t=249[/video]

https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6HRIdPXw#t=249
Виж целия пост
# 425

Би трябвало да ни кажат - толкова наблягаха в началото на това - заслужаваме при консумация да ни осведомят  Wink Wink Mr. Green Mr. Green Grinning


Аз исках да кажа, че само Емир и Нихан знаят,че не са се консумирали, и Зезе евентуално Wink
Тя нали само слухти по вратите Mr. Green
Виж целия пост
# 426

Добър вечер на компанията Stop
Малко нагло от моя страна но това недоразумение в леглото Меринч ли е  newsm78


Mисля, че не е Мерич newsm78

Виж целия пост
# 427

Добър вечер на компанията Stop
Малко нагло от моя страна но това недоразумение в леглото Меринч ли е  newsm78
Скрит текст:

Ето как се казва актрисата




Не мога да се въздържа да ви поздравя с това свежо клипче  Wink Mr. Green
https://www.facebook.com/mcr1oficial/videos/1086362468070790/
Виж целия пост
# 428
Не мога да се въздържа да ви поздравя с това свежо клипче  Wink Mr. Green
https://www.facebook.com/mcr1oficial/videos/1086362468070790/
Много кръшни тез младежи Joy Обаче на мен музикалния фон ми хареса повече от танцьорите Mr. Green

Виж целия пост
# 429


https://www.youtube.com/watch?v=pF5196llfyM
Виж целия пост
# 430
Добро утро момичета smile3525

alex, mama_an_ji благодаря за отговора.
Кой да прочете имената doh

А знаете ли дали това сериалче с Елчин го има с превод /може и на руски/
Виж целия пост
# 431

Виж целия пост
# 432

Нежи, Hug Heart Eyes, мерси за фрага bouquet bouquet bouquet Голямо реване ще е утре ooooh!

Виж целия пост
# 433
Peнка Hug Heart Eyes
Някакви отзиви при рускините след третия фрагман? Joy  То верно, че почти знаем какво ще се случи в серията - озет, три фрагмана и снимки Laughing

Не, че нещо, ама Нихан и да реве файда - йок Crossing Arms  Тя сама си избра пътя, по който сега върви. Ако беше казала на Кемал: "Емир ме заплашва. Ще те убие ако не се върна при него." , то нещата щяха да са друго яче. А в момента Нихан се проявява като пълен егоист - "Аз съм нещастна до съпруга си, но няма да го напусна. Кемал, ти обаче нямаш право да си с която и да е, щото аз страдам." Naughty
Дали ще е с Асу или друга - Кемал има право да продължи живота си напред, оставяйки Нихан да изживее своя със съпруга си. Айде, бе! Crossing Arms
Друг е въпросът колко е подходяща Асу и дали в еп.35 няма да се развият по различен начин събитията. Mr. Green
Виж целия пост
# 434
Добро утро!  Hug Hug Hug

Peнка Hug Heart Eyes
Някакви отзиви при рускините след третия фрагман? Joy  То верно, че почти знаем какво ще се случи в серията - озет, три фрагмана и снимки Laughing

Не, че нещо, ама Нихан и да реве файда - йок Crossing Arms  Тя сама си избра пътя, по който сега върви. Ако беше казала на Кемал: "Емир ме заплашва. Ще те убие ако не се върна при него." , то нещата щяха да са друго яче. А в момента Нихан се проявява като пълен егоист - "Аз съм нещастна до съпруга си, но няма да го напусна. Кемал, ти обаче нямаш право да си с която и да е, щото аз страдам." Naughty
Дали ще е с Асу или друга - Кемал има право да продължи живота си напред, оставяйки Нихан да изживее своя със съпруга си. Айде, бе! Crossing Arms
Друг е въпросът колко е подходяща Асу и дали в еп.35 няма да се развият по различен начин събитията. Mr. Green
newsm10 newsm10
А при герана, дали все пак няма да го изненада, че е бременна  Thinking - сега е момента  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия