



Може и да са спали в една стая, но само толкоз

Всички ли хванаха гората? 










Обаче на мен музикалния фон ми хареса повече от танцьорите 

То верно, че почти знаем какво ще се случи в серията - озет, три фрагмана и снимки
Тя сама си избра пътя, по който сега върви. Ако беше казала на Кемал: "Емир ме заплашва. Ще те убие ако не се върна при него." , то нещата щяха да са друго яче. А в момента Нихан се проявява като пълен егоист - "Аз съм нещастна до съпруга си, но няма да го напусна. Кемал, ти обаче нямаш право да си с която и да е, щото аз страдам." 


То верно, че почти знаем какво ще се случи в серията - озет, три фрагмана и снимки
Тя сама си избра пътя, по който сега върви. Ако беше казала на Кемал: "Емир ме заплашва. Ще те убие ако не се върна при него." , то нещата щяха да са друго яче. А в момента Нихан се проявява като пълен егоист - "Аз съм нещастна до съпруга си, но няма да го напусна. Кемал, ти обаче нямаш право да си с която и да е, щото аз страдам." 


- сега е момента 
Препоръчани теми