Да си призная честно само веднъж я пуснах тази песен да я чуя, но не ми хареса
та не съм търсила много-много за нея из нета преводи и затова не съм в час 
Иначе щеше да знаеш и превода на самата песен..












Сен йозледим бурда
Може и грешно да се изразих
ама ме разбра, нали? 

Рокличка и розови обувки купил 

Последните две седмици не съм гледала целите епизоди на дизитата, които обсъждаме в темата/ само отделни моменти /и затова не се включвам в дискусиите .
Като наваксам ще пиша по-често .
, да ти е жива и здрава дъщеричката! И много щастлива!
честит рожден ден на дъщеричката ти! Пожелавам и много здраве,щастие,любов и дълги години живот.
Честита ти рожденичка!
Нека детството й бъде изпълнено с игри и смях!
Честит рожден ден на дъщеричката ти, много здраве ,щастие и весело и безгрижно детство
да ви е живо и здраво детенце! 
да обявя резултата от анкетата:


Препоръчани теми