♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 752
  • 748
# 600
Темпи Hug  Да си призная честно само веднъж я пуснах тази песен да я чуя, но не ми хареса Peace та не съм търсила много-много за нея из нета преводи и затова не съм в час Blush

Просто не си изгледала епизода на сладкарите както трябва, а си прескачала пак с мишката..  hahaha hahaha hahaha Иначе щеше да знаеш и превода на самата песен..  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 601
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Рени
,   за фрагчето bouquet bouquet

Цитат
- Прекрасно зная, что я рассержусь, она тайно проворачивает дела за моей спиной. Что мне думать и, что сказать, я уже не знаю...

- Я очень устал, Дефне. Устал слышать одно и тоже. Очень устал. Почему все время слова других людей управляют твоей жизнью?

Този път ще трябват доста време и усилия Дефне да го убеди, че  няма вина.... Thinking
Ще видим инат му колко ще го държи и най-важно какво ще му сервират като информация в защита на Дефне. newsm78 newsm78
Дефне го закъсва все повече и все повече  ooooh!
Най-после някой да й каже, че е крайно време да не се води по акъла на разни патки и патоци ooooh!

Когато Йомер разбере истинската истина, че е още по-бесен от сега, но си мисля, че вече е толкова  влюбен, завалията и вече са на такъв етап от връзката си, при който няма да се откаже от нея - да, ще й е сърдит, ще се цупи дълго време, но ще намери начин да помисли хубаво и да прости. Затова Мерич толкова време ги обвързва двамата - за да не могат един без друг - особено Йомер, а и да има материал за втори сезон  Mr. Green
Да му мисли Дефне, а и ние, защото ще страдаме за нея  Wink ooooh!
Виж целия пост
# 602
Привет момичета  Hug Hug Hug
Рени благодаря за фрага  Heart Eyes bouquet
айда пак сме на сълзи и сополи  ooooh!
годеж правиха, а пак сме в драма, все едно погребение е имало  Whistling
еййй верно комшиите са фенове на драмата  Mr. Green

Затова Мерич толкова време ги обвързва двамата - за да не могат един без друг - особено Йомер, а и да има материал за втори сезон  Mr. Green
Да му мисли Дефне, а и ние, защото ще страдаме за нея  Wink ooooh!

Маме права си  newsm10
и втория сезон ще си отревем от съпричастност  с мъката на Дефне  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 603
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Не разбирам само едно нещо защо Йомер се ядосва на Дефне при положение,че се предполага че тя не познава дядо му. И следователно трябва да се замисли кой му е казал за годежа.
Виж целия пост
# 604
Здравейте!

Лавенце Hug Heart Eyes  Сен йозледим бурда Hug Може и грешно да се изразих Peace  ама ме разбра, нали? Hug

Туфи май ще намери флашките Party

Вуйчо Кемал Heart Eyes  Рокличка и розови обувки купил Crazy
Нежи Hug Heart Eyes
Да,разбрах те   Peace   Последните две седмици не съм гледала целите  епизоди на дизитата, които обсъждаме в темата/ само отделни моменти /и затова не се включвам в дискусиите .  Peace Като наваксам ще пиша по-често .

Днес имам повод
Скрит текст:
да  ви почерпя  - моята дъщеря има рожден ден.
 

Та затова от сега ви пожелавам приятно гледане на епизода на "Любов под наем"!

Рени  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 605
Лаве Hug Heart Eyes, да ти е жива и здрава дъщеричката! И много щастлива! newsm59

Виж целия пост
# 606
Лаве  Hug честит рожден ден на дъщеричката ти! Пожелавам и много здраве,щастие,любов и дълги години живот.  Hug Hug bouquet bouquet Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 607
Лавджим Hug Heart Eyes  Честита ти рожденичка! bdbaloni 
Пожелавам й да расте щастлива, обичана и безгрижна! bouquet  Нека детството й бъде изпълнено с игри и смях!

Виж целия пост
# 608
Лаве Hug Честит рожден ден на дъщеричката ти, много здраве ,щастие и весело и безгрижно детство  newsm59 nbirthday
Виж целия пост
# 609
Лаве, Heart Eyes да ви е живо и здраво детенце!  hbdaybaloni

Фрага в превод от рускините.

https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video-96725873_456239197%2Ff29 … pl_wall_-96725873

Днес от сета



Kiralık Aşk Kamera Arkası Görüntüleri IV


Виж целия пост
# 610
Докато чакаме хаштага и новата серия на Ашка Whistling  да обявя резултата от анкетата:


Искате ли в темата да обсъждаме "Красивият младоженец"? ( инфо за сериала - Пост #225 / стр.16 )
Да - 35 гл. (63%)
Не - 18 гл. (32%)
Предпочитам друг сериал ( моля посочете в темата кой е той ) - 2 гл. (3%)


След като сериалите, които обсъждаме в темата, излязат в лятна почивка, ще обсъждаме не само какво се случва с екипите през отпуските им, но и други дизита Laughing  
Освен този "Хубав младоженец" може да подъвчем и други предстоящи дизита, ако сте съгласни, де Peace
Виж целия пост
# 611
Лаве да ти е жива и здрава дъщеричката, много да те радва!!!  Heart Eyes  bouquet

 newsm38  newsm59  ura
Виж целия пост
# 612
Виж целия пост
# 613

#Тайна, която криеш (си скрила) Peace
Виж целия пост
# 614
Здравейте!

Фрагмана е преминал тайфуна Йомер, Дефне е като в затишие пред буря, която се мъчи да набере сила от остатъчната енергия на Йо, но уви...Нера и Неджми са като мътво вълнение, всичко потъва в тях лъжейки се от спокойната повърхост... и все пак истината е някъде там.....и да не забравяме самодоволната Суде и Ясемин, отсрани съвет лесно се дава, но първо погледни в себе си..... И да не забравяме, след зимата идва пролет....

Лав, да ти е здрава и безгрижна щерката! bouquet



Коя тайна? Чия тайна? Може ли да избягаш от  тази тайна, ако ти си част от нея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия