♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 752
  • 748
# 585
Teмпи Hug  Чок саол, джанъм! bouquet
Коя песен визираш? Rolling Eyes

И една корекция ако може Laughing не е БанИ, а Бану Peace
Виж целия пост
# 586
Корекцията се приема, знаеш че не ме бива с клавиатурата на тела  Mr. Green Mr. Green

Песента е "Bağdat", печално вече известна с всякакви такива "цитати"  hahaha hahaha

https://m.youtube.com/watch?v=xl63OdwuoAw

https://m.youtube.com/watch?v=xl63OdwuoAw
Виж целия пост
# 587
Здравейте!!!  Hug Hug

Един въпрос имам  Praynig- разбра ли се с кого говори тук Емир, след като взе от Асу записа  newsm78



 hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 588
Доста тежка серия беше вчера КС дано последната серия да има ''светлина в тунела'' за нашите влюбени  Embarassed разбира се ,ако Емко не направи пак някой номер Mr. Green
И малко за лека нощт Каан зад кадър


Виж целия пост
# 589
Виж целия пост
# 590
Добро утро! Hug Hug Hug



Едно кафе с Дефне Heart Eyes


Хазал е получила награда за ролята на Зезе, за мен напълно заслужена Party
Виж целия пост
# 591
Добро утро!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ашков петък е! Wink

Всички търсят Йомер, надявам се Дефне да го намери! Praynig

От вчера





Мечтите на феновете.....



Успешен ден! bouquet
Виж целия пост
# 592
Мечтите на феновете.....



Айш и Джан  hahaha hahaha hahaha
Надявам се и тия да имат щастлив край като тях.. а дано, ама..  Thinking Thinking
Виж целия пост
# 593
Kiralık Aşk 50. Bölüm 2. Fragman Party

Виж целия пост
# 594
Reni,  bouquet

 newsm50 newsm50







Виж целия пост
# 595
Алекс, драма, драма ... колко да е драма Joy Joy Виж, че са сложили пръстените все пак Party
Виж целия пост
# 596
За Йомер не знам, ама Яса май най- после научи тайната...  Mr. Green Mr. Green И това ще да застане между нея и Синан - тя щото е много праведна, като нищо ще вземе да го обвинява как е могъл да го причини на Йомер  ooooh! ooooh!

Жизнь Синана в самый неожиданный момент встает с ног на голову. Сейчас они с Ясемин на пороге событий.
Виж целия пост
# 597
Reni,  да с пръстените са, но Йомер бей е бесен! cry
Цитат
- Прекрасно зная, что я рассержусь, она тайно проворачивает дела за моей спиной. Что мне думать и, что сказать, я уже не знаю...

- Я очень устал, Дефне. Устал слышать одно и тоже. Очень устал. Почему все время слова других людей управляют твоей жизнью?


Този път ще трябват доста време и усилия Дефне да го убеди, че  няма вина.... Thinking

Ще видим инатът  му колко ще го държи и най-важно какво ще му сервират като информация в защита на Дефне. newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 598
Темпи Hug  Да си призная честно само веднъж я пуснах тази песен да я чуя, но не ми хареса Peace та не съм търсила много-много за нея из нета преводи и затова не съм в час Blush



Joy Joy Joy
A, не - колажът е супер як Mr. Green


Хазал е получила награда за ролята на Зезе, за мен напълно заслужена Party
И аз си мисля, че Хазал я заслужава Peace  Добре си пресъздава героинята Crazy
На моменти Зейнеп ме радва, но има и такива, в които искам просто да я удуша Twisted Evil
Виж целия пост
# 599
Заслужава си наградата.. Много добре играе ролята! Героинята ме дразни на макс, но за актьорската игра и дума не може да става  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия