



А и това ще е огледало за Нихан
Обаче задължително да е брюнетка! Кемо харесва тъмнокоси
, самата невинност 

Явно ще ги бракуват с Кемал, обаче как това ще спре Емир да си отмъсти не ми е ясно

Много ми харесват и на мен Бурак и Неслихан като екранна двойка, за мен имат страхотна химия. Керем бей си зае работата
Но ми харесват и двете двойки в реала, и се радвам че ги има. Честно казано, не си представям Кадир без Неслихан
Неприятна ми е героинята и въобще не ми отива за Кемал..
Ама пък така щеше яко да се повтаря сюжетната линия... Не ми допада да ги гледам във вражда.. Нихан да гледа злобно Кемал.. Мне


Колкото и да харесвам конете, тя не е моя тип визия, която виждам до Кемо
Неприятна ми е героинята и въобще не ми отива за Кемал..
Ама пък така щеше яко да се повтаря сюжетната линия... Не ми допада да ги гледам във вражда.. Нихан да гледа злобно Кемал.. Мне

Неслихан там много ме грабна и разчувства.
От първия до последния момент ревах.
И бяха много хубава двойка с Екин Коч.
Там видях химия, но тук в Севдата - не. 
Повече отколкото между Неслихан и Бурак (мое мнение). 

И затова СЦ ще го бракуват с Асу
Той, с цената на живота си, ще опази съпругата си
За Каан и Хазал Филиз съм съгласна - искрите прескачат яко там
Мелиса не ми харесва като физика, но за ролята си пасва перфектно и играе момичето.

Неслихан, Мелиса, Хазал, Зеррин, Неше, Чаала - всички
Е, имам и по някоя и друга забележка към тях 
но погледът й на моменти не ми допада.
Чаала пък има устни, които ми изглеждат прекалено неподходящи за лицето й. Изглеждат ми естествени, но нещо все ме гложди, че не са
Относно Неше обаче нямам забележка. Красива, добре поддържана жена - харесва ми. Единствената блондинка в сериала.
Днес бил международният ден на блондинките

Препоръчани теми