♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 752
  • 748
# 495
Това което не видяхме в този фрагман или по точно остана скрито за зрителя

След търсене на изгубения Йомер, на някой му светва къде е отишъл и Дафа го намира пред палатка замислено гледащ в огъня и просто му поднася тест за бременост / актуален, може би взет на заем от Нихан/, той се вторачва в нея с объркан поглед, тя вади мариновани пилешки филенца в кутия и - Любими, ако знаеш как ми се приядоха пържолки на жар....

И шепот на много гласове / повечето неразпознаваеми/, " Йомер осиновен", " Дефне е бременна" и става като латиноамерика сапунка Sick

А Мерич да каже сега нещо Mr. Green
Виж целия пост
# 496
Това което не видяхме в този фрагман или по точно остана скрито за зрителя

След търсене на изгубения Йомер, на някой му светва къде е отишъл и Дафа го намира пред палатка замислено гледащ в огъня и просто му поднася тест за бременост / актуален, може би взет на заем от Нихан/, той се вторачва в нея с объркан поглед, тя вади мариновани пилешки филенца в кутия и - Любими, ако знаеш как ми се приядоха пържолки на жар....

И шепот на много гласове / повечето неразпознаваеми/, " Йомер осиновен", " Дефне е бременна" и става като латиноамерика сапунка Sick

А Мерич да каже сега нещо Mr. Green
  bouquet Joy Joy

Обаче ще падна от смях, ако поне половината от твоя сценарий се окаже на екрана  Joy Joy (да речем  без теста назаем само)
Виж целия пост
# 497
Това което не видяхме в този фрагман или по точно остана скрито за зрителя

След търсене на изгубения Йомер, на някой му светва къде е отишъл и Дафа го намира пред палатка замислено гледащ в огъня и просто му поднася тест за бременост / актуален, може би взет на заем от Нихан/, той се вторачва в нея с объркан поглед, тя вади мариновани пилешки филенца в кутия и - Любими, ако знаеш как ми се приядоха пържолки на жар....

И шепот на много гласове / повечето неразпознаваеми/, " Йомер осиновен", " Дефне е бременна" и става като латиноамерика сапунка Sick

А Мерич да каже сега нещо Mr. Green
  bouquet Joy Joy

Обаче ще падна от смях, ако поне половината от твоя сценарий се окаже на екрана  Joy Joy (да речем  без теста назаем само)

Страхотни сте Hug Hug
 Mr. Green Славе, а дано от твоята клавиатура, в на Мерич сценария Joy Joy Joy Joy Joy
Значи човек не може да ви стигне Hug върнах се да ви чета 5 страници на зад, докато ги изчета още 3 са се появили Mr. Green
Фрага както винаги подвеждащ, но все пак това му е основната задача. Годеж е имало, но дали деде е присъствал не се знае. Пак тайни, пак чудеса стига вече, той сериала е на свършване, вместо тайните да излизат на яве, те се оплитат още повече ooooh! .
И както се вижда от снимките и фрагмана пръстени годежни вар, но сега Йомерко е йок ooooh!
Виж целия пост
# 498
Виж целия пост
# 499
Crazy  Crazy
 Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 500
Красавец Heart Eyes

Хайде едно поздравче по случай наближаването на Бураковата сряда Heart Eyes

Кемал и Нихан
Виж целия пост
# 501
Викам Дефне да удари един шамар на Йомер и да спре да ходи из горите сам.
Виж целия пост
# 502
Хайде едно поздравче по случай наближаването на Бураковата сряда Heart Eyes
Кемал и Нихан
Оффф, само като му гледам сълзите и на мен ми се доревава  Cry





Виж целия пост
# 503
Хайде едно поздравче по случай наближаването на Бураковата сряда Heart Eyes
Кемал и Нихан
Оффф, само като му гледам сълзите и на мен ми се доревава  Cry
Мен пък ме избива на смях Mr. Green  Има сцени, които много ме бяха трогнали и ревах с неволите на НихКем Blush  ама бях болна, та ми е простено hahaha 
А специално в този клип - гледам го, хиля се и въздишам колко ми е хубав Crazy


Бива ли всичката хубост да е събрана на едно място? Crazy Heart Eyes smile3544
Виж целия пост
# 504


https://www.youtube.com/watch?v=g8AIbFCmFIU
Виж целия пост
# 505
Добро ви утро в Буракова сряда  Hug


ама много му отива ва този мъж да реве като дете бе  Crazy Crazy Crazy

и сега к`ва стана тя  Whistling
в крайна сметка годеж е имало  Crazy ама след годежа Йомер наистина хвана гората  Mr. Green
каква ще да е тази луда тайна дето  толкова упорито крият от Йомер   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes, какво ли толкова не може да прости  #Silly
Нера в ролята на загрижената майка, мащеха или свекърва за Дефне  Laughing
Вай бе Мерич ме изненада

Това което не видяхме в този фрагман или по точно остана скрито за зрителя

След търсене на изгубения Йомер, на някой му светва къде е отишъл и Дафа го намира пред палатка замислено гледащ в огъня и просто му поднася тест за бременост / актуален, може би взет на заем от Нихан/, той се вторачва в нея с объркан поглед, тя вади мариновани пилешки филенца в кутия и - Любими, ако знаеш как ми се приядоха пържолки на жар....

И шепот на много гласове / повечето неразпознаваеми/, " Йомер осиновен", " Дефне е бременна" и става като латиноамерика сапунка Sick

А Мерич да каже сега нещо Mr. Green
  bouquet Joy Joy

Обаче ще падна от смях, ако поне половината от твоя сценарий се окаже на екрана  Joy Joy (да речем  без теста назаем само)


Маме
кой знае Мерич може и да е прочела идеята на Славена и да се възползва от готов сценарии

steli-ssd   welcome
Виж целия пост
# 506
 wavey wavey

Добро утро!
Спокойна, усмихната и позитивна сряда!


Oo, Стели Heart Eyes Heart Eyes, добре съм те заварила и тук! bouquet bouquet

Срядата е Буракова, но след фрага вчера съм много любопитна какво точно се е случило на и след годежа на Йо и Дефне.




ама много му отива ва този мъж да реве като дете бе  Crazy Crazy Crazy


Наистина му отива, ама стига толкова, направо се дехидратира това момче ooooh! ooooh! И Несли Heart Eyes и тя милата...

Виж целия пост
# 507
ДобрЮтро Hug  Бураковата сряда дойде Party

Ренка, ама много си жалостива Hug  Нищо им няма на Бурак и Неслихан Mr. Green  Да реват, иначе как ще им повярваме, че севдата им е кара Laughing

Все забрявям да казвам Banghead  Асу и Кемо гледаха "Делибал" Party


И от снощи съм на вълна музикални поздрави Whistling  Та един греховен, сутрешен да ви отправя Crazy

Günah benim
Виж целия пост
# 508
Нежи, Керем бей добре си го рекламира Делибала - само 3 пъти в този сериал Joy Joy Joy

А за реването - ми то има и други похвати да покажат, че им е кара любовта Laughing Laughing Този годеж не е ли достатъчен, пък и ако Кемо се подхлъзне и се ожени, че и направи бракът официален, карато им е в кърпа вързано Joy

Поздрав от мен

Pera - Sevdiğim Kadın
Виж целия пост
# 509

Добър ден момичета  wavey

Цитат
- Та история не совсем такая как тебе рассказал Омер. Есть многое о чем он не знает.

Възможно е Неджми да има в предвид майстор Садри.Защото Йомер не знае че дядо му го изпати при него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия