Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 49

  • 84 231
  • 739
# 30
Гости, мерси за красотата Simple Smile Hug
стигнахме до момента, в който Кузей каза по тел. на Джема, че я обича Peace
началото на втори сезон!

Миси Heart Eyes Hug
и аз май не съм ги виждала тия снимки Peace
ама рано е за сериала, и на него ще му дойде времето Wink
Киво-и аз мисля, че са по -скоро на почивка, но Едже предполагам ще го запознае с тоз, онзи от гилдията  newsm78

 

Ох, много хубав клип, уникална игра само с очи и от двамата!Този сериал първо го гледах само на турски и бях разбрала повечето неща, само от играта на актьорите ...



мдам!! yes
Виж целия пост
# 31
КСШ

http://vk.com/album-59170658_192680080
Виж целия пост
# 32
 Grinning Grinning











Виж целия пост
# 33
Привет!  Hug Hug Hug
Гости  Hug благодаря! bouquet
Миси  Heart Eyes Hug Терзи  Heart Eyes Hug bouquet
Айре  Heart Eyes много хубави снимки!  bouquet
Приятно гледане на Север Юг след малко! Чака ни отново вълнуваща серия  Peace
Да се насладим отново на прекрасната актьорска игра


Ех, че постна сцена сътвориха нашите велики дубльори  ooooh! ако не съм го гледала, никога нямаше да усетя отчаянието на Кузей и страха на баща му за него ...
Виж целия пост
# 34
Уффф аз нямам думи Sad Sad
страхотна игра и на двамата smile3501

и страхотни диалози!!
Виж целия пост
# 35
Уффф аз нямам думи Sad Sad
страхотна игра и на двамата smile3501

и страхотни диалози!!

Айре  Heart Eyes така е, ама само ако го гледаш със субтитри ...с този скапан дублаж съсипват филма  ooooh!
Виж целия пост
# 36
Уффф аз нямам думи Sad Sad
страхотна игра и на двамата smile3501

и страхотни диалози!!

Айре  Heart Eyes така е, ама само ако го гледаш със субтитри ...с този скапан дублаж съсипват филма  ooooh!
хммм, на мен и така ми въздействаха.....

от архива Wink

Виж целия пост
# 37
А на мен не успяха да ми въздействат ...нито дубльора на Сами, нито на Кузей успяха да покажат чувствата им както трябва, за мен, де  Peace
Да послушаме оригинала, да видим разликата

Виж целия пост
# 38
А на мен не успяха да ми въздействат ...нито дубльора на Сами, нито на Кузей успяха да покажат чувствата им както трябва, за мен, де  Peace
Да послушаме оригинала, да видим разликата



да, Къванч  е много по-убедителен, отколкото Виктор Танев Peace
забравила съм , колко по-силен е оригинала Peace

охх Зейно ooooh!
пак мисли само за себе си и всички са й виновни Tired
Виж целия пост
# 39
Да, Джемре не била почтена, че не казала дали е имало нещо между тях в миналото  ooooh! Е, как да и каже, като нищо не е имало ? И да и беше казала, че се е влюбила, все тая, Зейнеп сама си каза, че няма да се откаже от Кузей заради Джемре  Mr. Green
Виктор Танев съсипа и сцената на гроба на Бихтер  ooooh!
Тази снимка от кога ли е  newsm78 И защо е с този колан ?
Виж целия пост
# 40
тая снимка, мисля, че не е нова, по-слаб е и май Седеф е до него newsm78

охх какъв тупаник отнесе Шереф Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 41
Айре  Heart Eyes аз знам, че е стара, но не мога да се сетя от къде беше ... и да, това е Седеф с него.
Той Шереф още колко тупаник ще отнесе от Кузей  hahaha Ама и той не знае какво говори, заслужи си юмрука  Peace
Виж целия пост
# 42
Айре  Heart Eyes аз знам, че е стара, но не мога да се сетя от къде беше ... и да, това е Седеф с него.
Той Шереф още колко тупаник ще отнесе от Кузей  hahaha Ама и той не знае какво говори, заслужи си юмрука  Peace

да, определено каза голяма глупост Peace
а като се сетя по нататък какви френдове ша станат Wink

ади smile3524
Виж целия пост
# 43
Джемре е много красива в тази серия ...
А сега реклама с Бааде, тя е страхотна красавица, прилича ми много на Шарън Стоун

">#t=11[/video]
Виж целия пост
# 44
Здравейте!

Добро утро в четвъртък! Grinning
Поздрави за всички! bouquet

Понеже в днешните времена "новите герои" са много спорни,  newsm78 нека помним онези, които наистина са жертвали всичко за страната ни!
Поклон пред ГЕРОИТЕ ни! Peace


Фенче, Айра, Гости, благодаря!  Hug
Фенче,  Heart Eyes
Скрит текст:
Да, аз имам възможност да си ги виждам редовно децата, живеем в един квартал, а и с част от родители се познаваме от преди да бъдат при нас в ДГ.
Гости,  Heart Eyes
Скрит текст:
Така е, работата с деца изморява, но и зарежда. Винаги може да се разчита на искреността и истинността им в отношенията.  Peace
Да се похваля с още няколко фотки... Grinning
Скрит текст:
Скрит текст:














Успях да гледам и снощи, при това отново с удоволствие, независимо, че вече изгубих бройката на повторенията. Joy  Страхотна игра на всички, всеки детайл от сценария изпипан, точен, на място, всеки образ следва логиката в развитието си. Изобщо всичко ми хареса и ме удовлетвори като зрител....за кой ли път... Peace

Днес и утре съм в отпуск/не исках, ама кой ме пита  Mr. Green/ та ще съм на линия. Peace

Хубав ден, макар и мрачен и дъждовен! Wear Umbrella
До по-късно! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия