Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 49

  • 84 231
  • 739
# 75
Ами и аз не разбрах  newsm78
Да, Кузей добре го беше замислил  Peace
Хазар  би трябвало да си оправи зъбите ... ужасни са, като на пираня  hahaha Иначе е много хубаво момиче  Peace
Уауууу, госпожа Хандан започна да раздава заповеди  Laughing И и хареса  Mr. Green
Виж целия пост
# 76
Ами и аз не разбрах  newsm78
Да, Кузей добре го беше замислил  Peace
Хазар  би трябвало да си оправи зъбите ... ужасни са, като на пираня  hahaha Иначе е много хубаво момиче  Peace
Уауууу, госпожа Хандан започна да раздава заповеди  Laughing И и хареса  Mr. Green

аз пък не им обръщам внимание на зъбите newsm78
ти имаш полупрофесионално изкривяване Naughty
а Хазар е много хубава в новия си сериал Peace
Виж целия пост
# 77
Загледай я, като се озъби за нещо на някого  hahahaОще първия път, когато го гледах ми направи впечатление. Бъркаш ме със сестра ми, на нея това и е професионално изкривяване, моето е друго  Laughing Ама може и аз да съм прихванала  Joy Joy Joy Joy Joy Ми и аз това казвам, че е много хубава! И в ПО беше много сладка  Peace
Лека! Hug
Виж целия пост
# 78
Добро утро!  Hug Hug Hug


Прекрасен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 79
Добрутро, мили мои!

Фенче много обичам първата снимка - прилича на отличник. Joy Ма той си е отличник, де.Отсекъде. Joy

Чета ви, но не мога да се включа - прекалено североюжни сте, аз вече съм на две години разстояние от тези полюси. Joy
Съгласна съм за неприятните зъби на Хазар. Ама аз и иначе не можах да я харесам. Joy
И на Зейнеп не ми харесваха. Но и нея не я харесвах. Цялата. Joy Joy В Симай поне косата ми харесваше, в Зейнеп - нищо.
Виж целия пост
# 80
Здравейте!

Пожелание за добри неща

Събуди се, отвори очи,
нека този ден е по-различен!
Нека по вода да ти върви
и да бъдеш толкова обичан!
Нека е сполуката твой гост
и късметът да те придружава!
Нека всеки твой въпрос
отговор добър да получава!
Нека е щастливо в твоя свят,
нека във душата ти да грее!
И добрите новини ще завалят,
щом детето в теб за миг запее.

Биляна Дар
 
Източник:
Добро утро и от мен и нека са спокойни почивните дни! Grinning



Фенче, Светле,  Heart Eyes Hug

Гости, hug  Heart Eyes Hug
Айра,  Heart Eyes
Скрит текст:
Мина ми през ума, но реших, че ще ти е от полза някаква все пак.
Аз за работата си в ДГ ползвам основно Photoscape, щото ми е достатъчна.  Peace


 Flowers Four Leaf Clover Hands Thumbsup Hug
Виж целия пост
# 81
Здравейте момичета
Фенче,Светле,Марги Party
Къванч си е отличник...спор няма Whistling всичките му роли са запомнящи....предизвикват различни усещания у зрителя, а това означава, че пресъздадените образи са развълнували....например Курт Сеит от едни е харесван, а от други е оплют.....но е забелязан като игра....за Кузей да не говорим.... Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 82
Добрутроо Hug



Светле Hug, ами какво да направим като ни влече любимия сериал Wink
ама ти пак драсвай по някой пост от време на време bouquet

Марги Hug, Фотоскейп е много хубава програма Peace

Фенче Heart Eyes, ами заради сестра ти го казах снощи, че си прихванала от нея Wink

Гости Hug дано да продължава така, въпреки голямата пауза!!

Днес моята красавица ФЕ става на 30 год, да е жива и здрава, много щастлива и в личен и в професионален план!! Heart Eyes

Виж целия пост
# 83
Светле, Гости, Марги, Айре  Heart Eyes Hug  wavey
Да е жива и здрава ФЕ! Много щастие и нови роли и пожелавам! bouquet
Светле, в Хазар харесвам не само косата и, има страхотно телце, коса, очи, само устата и не харесвам и най-вече зъбите  hahaha А в Мерве не харесвам нищо, въпреки, че е хубаво момиче  newsm78 Явно излъчването и не ми допада ...
Ние вечер си обсъждаме СЮ, но това не пречи ти да си пишеш за всичко, което пожелаеш.
Гости, така е ... няма роля, която да те остави равнодушен Киво, независимо харесва ли се героя или не. Благодаря за клипа от КСШ! Аз много го харесах Киво като Сеит Еминов  Heart Eyes
Айре  Heart Eyes сетих се аз  Joy Joy Joy Joy Благодаря за кафенцата!  bouquet
Марги  Heart Eyes благодаря, много хубаво!
И един Къванч, който не всички са гледали, а е голям в тази роля!

Виж целия пост
# 84
 Laughing



ами да, обсъждаме СЮ само вечер, като дават серията Rolling Eyes
а иначе си пишем за всичко свързано с Киво Peace
Фенче Heart Eyes клипчето със Секиз-много добро!
а Хазар според мен става по-женствена и се разхубавява!

малко Берен







това за Снежка Simple Smile



от РД на ФЕ Wink

Виж целия пост
# 85
Колко е щастлива ФЕ на рождения си ден ... браво! Все така да се обичат двамата с Бурак, много хубави!
Берен и Хазал са много сладки  Peace
Ох, какви истински думи от Кузей ...

Виж целия пост
# 86
доколкото разбрах това е финален трей или нещо подобно newsm78
иначе е много силно Peace











Виж целия пост
# 87
Айре  Heart Eyes да, това са думите, които Кузей каза на Джиджос, когато малкия каза, че най-много се радва за сватбата на майка си, заради това, че Кузей ще му е брат.
Много хубави снимки, браво!
Тук все едно е изпразнен погледа му и е плакал една седмица ooooh! ooooh! ooooh! Не зная как го прави, страхотен е !

Едната от колежките е попаднала на следната статия и нямала отново  думи за стайлинга на Башак  hahaha Че кво и е ??? Ще кажеш, че  ходят облечени като Савската кралица критикарките и  Mr. Green На мен пък ми харесва! С такова тяло и чувал да облече, все ще и отива  Peace
Виж целия пост
# 88
ами тази сцена с Джиджос я бяха забравила, ама ще си я припомня де Wink

хаха видях я тая статия и снимката на Башак, много ме кефят тия бели ботушки, много й отиват и са в неин стил-нестандартни Peace
я някоя от тях да обуе такива, с минижупче  Mr. Green rotfImbo rotfImbo rotfImbo

и аз не знам как го докарва Киво тоя поглед и със светло зелени очи, но е много добър!!

Скрит текст:
охх преди малко ВК ми попадна тая снимка и много ме разчувства Sad

по-тъжни котешки очи не съм виждала


аз си гледам посл. серии на Статуса с бг превод, че нещо ми е тъпо Confused

а това го направих за ФЕ Simple Smile

Виж целия пост
# 89
Здравейте  Hug попаднах на тези стари снимки. Сигурна съм, че сте ги виждали, но не можах да ги подмина.  Joy Joy Joy Слагам ги така, защото са големи, а мамата ги смачква  ooooh!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия