НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 106

  • 106 381
  • 728
# 660
Допълних ги.  Peace
Виж целия пост
# 661
Много се радвам на успехите на Джемма и Love! .
Скрит текст:
Браво , момичета! Вие сте пример за това как когато този начин на хранене се прилага разумно, спокойно и без излишни напъни и крайности, успехите идват неизменно, заедно с увереността, че се движиш в правилната посока.
Juliette14 , много пъти сме си говорили по темата, но пак да кажа, че реално ти може да си загубила и повече мастна тъкан като килограми за тези месеци. Нормално е когато тялото получава пълноценна храна и не гладува, да уплътнява някои от тъканите си и да гради нови. Механизмите, по които нашето тяло се саморегулира и възстановява са далеч по-сложни и съвършени, отколкото можем да си представим и идеята, че можем съзнателно да ги контролираме е малко утопична / даже не малко  Simple Smile/. Най-доброто, което можем да направим е да му подаваме правилната храна с необходимите макро/ микронутриенти и да не му пречим с вредни навици. Пък оттам нататък то си знае работата.

 Hug

Продовете и зеленчуците ферментират в червата, затова има и подуване и газове.
От това, което съм чела, подуване, газове, болка, дискомфорт някакъв в стомаха има тогава, когато човек има непоносимост към някоя храна.Не е задължително да е чак алергична реакция, но има ли какъвто и да е симптом след ядене на дадена храна, значи тялото не я обработва както трябва.Склонна съм да вярвам, че е така.

Виж целия пост
# 662
Много се радвам на успехите на Джемма и Love! .
Скрит текст:
Браво , момичета! Вие сте пример за това как когато този начин на хранене се прилага разумно, спокойно и без излишни напъни и крайности, успехите идват неизменно, заедно с увереността, че се движиш в правилната посока.
Juliette14 , много пъти сме си говорили по темата, но пак да кажа, че реално ти може да си загубила и повече мастна тъкан като килограми за тези месеци. Нормално е когато тялото получава пълноценна храна и не гладува, да уплътнява някои от тъканите си и да гради нови. Механизмите, по които нашето тяло се саморегулира и възстановява са далеч по-сложни и съвършени, отколкото можем да си представим и идеята, че можем съзнателно да ги контролираме е малко утопична / даже не малко  Simple Smile/. Най-доброто, което можем да направим е да му подаваме правилната храна с необходимите макро/ микронутриенти и да не му пречим с вредни навици. Пък оттам нататък то си знае работата.

 Hug

Продовете и зеленчуците ферментират в червата, затова има и подуване и газове.
От това, което съм чела, подуване, газове, болка, дискомфорт някакъв в стомаха има тогава, когато човек има непоносимост към някоя храна.Не е задължително да е чак алергична реакция, но има ли какъвто и да е симптом след ядене на дадена храна, значи тялото не я обработва както трябва.Склонна съм да вярвам, че е така.



Да, точно така. При мен се получава при прием на млечни и бобови. От време на време и при някои плодове.
Виж целия пост
# 663
Umma, резултатите ти ми изглеждат много добри.  Peace
Виж целия пост
# 664
Umma, резултатите ти ми изглеждат много добри.  Peace
+1
Можеш да ги пуснеш и в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151850.msg33408621#msg33408621
Виж целия пост
# 665
Скрит текст:
Много се радвам на успехите на Джемма и Love! .
Скрит текст:
Браво , момичета! Вие сте пример за това как когато този начин на хранене се прилага разумно, спокойно и без излишни напъни и крайности, успехите идват неизменно, заедно с увереността, че се движиш в правилната посока.
Juliette14 , много пъти сме си говорили по темата, но пак да кажа, че реално ти може да си загубила и повече мастна тъкан като килограми за тези месеци. Нормално е когато тялото получава пълноценна храна и не гладува, да уплътнява някои от тъканите си и да гради нови. Механизмите, по които нашето тяло се саморегулира и възстановява са далеч по-сложни и съвършени, отколкото можем да си представим и идеята, че можем съзнателно да ги контролираме е малко утопична / даже не малко  Simple Smile/. Най-доброто, което можем да направим е да му подаваме правилната храна с необходимите макро/ микронутриенти и да не му пречим с вредни навици. Пък оттам нататък то си знае работата.

 Hug

Продовете и зеленчуците ферментират в червата, затова има и подуване и газове.
От това, което съм чела, подуване, газове, болка, дискомфорт някакъв в стомаха има тогава, когато човек има непоносимост към някоя храна.Не е задължително да е чак алергична реакция, но има ли какъвто и да е симптом след ядене на дадена храна, значи тялото не я обработва както трябва.Склонна съм да вярвам, че е така.


Да, точно така. При мен се получава при прием на млечни и бобови. От време на време и при някои плодове.
И аз така мисля.При мен става от хляб, картофи.
Виж целия пост
# 666

[/quote]
 Това не е вярно. Организмът не си избира коя храна да разгради първо, нито пък се отделят различни ензими в зависимост какво сме яли. В стомашния сок винаги има солна киселина, пепсин и трипсин. Жлъчният сок, който се излива в дванадесетопръстника и той е един и същ  Peace
 Единствено може да се намали ензимът лактаза при по-продължително неконсумиране на млечни.
[/quote]
значи съм била в заблуждение дълго време. Като се намалява ензимът лактаза има ли връзка с непоносимостта към лактаза? Или е отделна тема? Аз как да разбера дали имам непоносимост към лактаза или към казейн? Изключила съм млечните, но сега се замислих, че може да имам проблем с казеина, но не и с лактазата.  newsm78
Виж целия пост
# 667
Ума, съвсем нормални са ти изследванията.
Princesa Lea, непоносимостта към лактоза се дължи точно на намалена активност на ензима лактаза, който се намира по чревните власинки. Понякога това може да е временно състояние след прекарана остра инфекциозна диария.
Виж целия пост
# 668
Ексклузивно включване  Mr. Green
Джемма, чудесни резултати! Ти си за пример в тази тема, направо си като талисман, значи... Браво, момиче!
Виж целия пост
# 669
Мериии  Hug. Къде се губиш?
Виж целия пост
# 670
А, тук съм. Хвърлям по едно око понякога, но като цяло съм му изтървала края. Дебела съм отново и стомахът ми все така е откачен от септември 2015. Като се почна оттогава, обикаляне по различни доктори, сума лекарства и "диети", болките си останаха, а аз напълнях драстично и целият ми труд през годините (тук) отиде по дяволите. По-лошото е, че със стомаха продължавам да съм в същото положение.
Но, здраве да е.
Виж целия пост
# 671

Merelenda. благодаря ти. Hug Съжалявам за твоите проблеми.
Виж целия пост
# 672
Един въпрос, вярно ли е, че при добре узрелите сирена бактериите в сиренето изяждали въглехидратите и оставали само протеин и мазнина?
Виж целия пост
# 673
Въглехидратите /лактозата/ се намират в суроватката,която се прецежда и отделя от сиренето.За това в тези продукти има съвсем малко въглехидрати.
Виж целия пост
# 674
Сирената имат малко Вх, защото закваската (млечно-киселите бяктерии) превръщат лактозата в млечна киселина, а не защото се отделя в суроватката  Peace
Колкото по-зряло е едно сирене, толкова по-малко Вх има. Затова най-препоръчваните сирена са чедаризираните отлежали, какъвто е и пармезанът. Манчего, лестър също са от този тип
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия