Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява системата - минус 60?
Какви са основните принципи на системата - минус 60?
Какви са някои примерни менюта за закуска, обяд и вечеря, когато следвате системата - минус 60?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява системата - минус 60?
-
Какви са основните принципи на системата - минус 60?
Основните принципи на системата - минус 60 включват спазване на определени хранителни интервали, избягване на определени храни, комбиниране на храните и внимателно избиране на продуктите. Режимът също така подчертава значението на редовната физическа активност и контролирането на размера на порциите.
-
Какви са някои примерни менюта за закуска, обяд и вечеря, когато следвате системата - минус 60?
Примери за менюта за закуска могат да включват овесени ядки с мляко, кисело мляко с чиа и ленено семе или мюсли с парченца шоколад, лешници и прясно мляко. За обяд опциите включват печено месо с картофи или ориз и салата, супа, риба със салата или миш-маш. Вечерята може да се състои от кисело мляко, салата, тиквички с кисело мляко и чесън или сирене фета с филия ръжен хляб.
-
Какви са някои от предложените модификации на диетата System -60?
-
Кои храни и комбинации трябва да се избягват при Системата - минус 60?
.
Можеш сода, магданоз, лук и всякакви подправки на корем - да ти е сладко!
.То аз ги направих без, че се притесних да не сбъркам пак, ама пак си бяха вкусни
.
, за сега я карам добре. Не се вглеждам много в режима, за вечеря се придържам към позволените вечери с (за мен) малки нарушения. Все още трудно закусвам сутрин и не мога да се откажа от меренето на кантара, но мисля, че вече започвам да го преодолявам. За пореден път осъзнах (много забравям самоосъзнати неща) - няма никакво значение дали ми е точен кантарът и дали ще ми покаже +/- 2 кг, защото на мен не ми е нужна промяна просто в единиците, а в десетиците...
.
.
!