.Това хич не ми харесва
Дано не е Нихан. Може да е някой от родителите му...Може да е Тарък или Зезето

Огромни благодарности за преведената серия,последните две за сезона ще са чок интересан
.
Дано не е Нихан. Може да е някой от родителите му...
, по този повод... 
. Та на едно упражнение реши да се прави на строга и да ни изпитва. Вдига една колежка и започва яко да я изпитва - то времена, то думи и т.н. Всички останали подсказват, колежката се хили... и даскалицата казва "Галина, а Вьi кокетничите, ето несериозно!". На което мацката отговаря на "чист" руски - "Ама перед кем, моля Ви се!"

Впрочем и доста турски такива.

И по темата.
Как мислите дали 34 ще почне с един хубав търкал между Кемо и Емо?
Погледът на Кемо на края беше на бой.
.
Дано не е Нихан. Може да е някой от родителите му...
Не става.
Кара севда за 'сички!
. Зиза ще му стопи лагерите
. Зиза ще му стопи лагерите
Садедже кара!
. Емо ще цупи джучки, Зиза ще дъвче устни, ще мята белтъци и от време на време "уфф... алла-алла... джанъм" - за разкош
Не!
Тя хич не му се опъва и той ще се отегчи хемен.
(ако искаш дай никнейма на бг лютфен) мерси за озета!
Малко засукано са го написали.

Препоръчани теми