

Сичката беля на главата на Тарък аби. А Галип баба не знае какво чува.
Алла, алла! 
А в озетчето пак послъгаха малко.
Кемо щял да се усъмни.
Емо взе мерки и илач. 

Аип!
Емо се смили над Кемалита за сметка на Кемо. Живота на бебека за живота на татко му. Демек Емо ще е като баща за Кемалита.
Тук се очертава голям конфликт със сетра му.
Тези двамката накрая ще се избият.
Въобще хубаво си постилат екипа за сезон 2. 
Много я закъса завалийката.
... Много екшън, много драма... И сега кво - чак наесен ли ще ни светнат чий чоджук е устискал на напъните
.
.
И двата чоджука ще устискат. 
Чак таквиз сакатлъци сакън да не дава Господ! 
До тук - Озан, Хакъ, Емо /тази гад е под въпрос, ще оцелее вероятно да трови и сезон 2/.
Тези ще ме уморят.
Ще пуснат за трети път последната сцена.
До като сичкото кадън рИве.
Босфора дигна нивото.
.
И двата чоджука ще устискат. 
Чак таквиз сакатлъци сакън да не дава Господ! 
До тук - Озан, Хакъ, Емо /тази гад е под въпрос, ще оцелее вероятно да трови и сезон 2/.
Тези ще ме уморят.
Ще пуснат за трети път последната сцена.
До като сичкото кадън рИве.
Босфора дигна нивото. 
. И що така??? Значи той съвсем е избутал маслото 
. И що така??? Значи той съвсем е избутал маслото 
. И що така??? Значи той съвсем е избутал маслото 
Препоръчани теми