А,тук сме,но какво да пишем...Въведоха доста нови герои,че чак и някакъв младок на комисаря брат лиии,племенник лиии,още не е ясно,някакви забежки с Еда...новото момиче -помагач на Нихаан,някак си разводниха действието и чудо ще е да ни задържат вниманието,ама..да видим до кога!

, както е тръгнало, в този сезон и толкова няма да видим май. 

, както е тръгнало, в този сезон и толкова няма да видим май. 
И няма да ми е мъ4но ако Кемал се ожени за Асу и си заживеят като съпрузи - няма да се трогна ако ще да циври постоянно - тя си го прави го голяма степе нсама и се държи наи гадно с мъжът които наи много я оби4а - А именно Кемал
възмутена сън - дано я реабелитират - наи лошото е 4е дори Зеинеп не ме дразни така както ме дразни НИхан в този сезон 

, както е тръгнало, в този сезон и толкова няма да видим май. 
И няма да ми е мъ4но ако Кемал се ожени за Асу и си заживеят като съпрузи - няма да се трогна ако ще да циври постоянно - тя си го прави го голяма степе нсама и се държи наи гадно с мъжът които наи много я оби4а - А именно Кемал
възмутена сън - дано я реабелитират - наи лошото е 4е дори Зеинеп не ме дразни така както ме дразни НИхан в този сезон

, както е тръгнало, в този сезон и толкова няма да видим май. 
И няма да ми е мъ4но ако Кемал се ожени за Асу и си заживеят като съпрузи - няма да се трогна ако ще да циври постоянно - тя си го прави го голяма степе нсама и се държи наи гадно с мъжът които наи много я оби4а - А именно Кемал
възмутена сън - дано я реабелитират - наи лошото е 4е дори Зеинеп не ме дразни така както ме дразни НИхан в този сезон

След като го изгледах болюмчето да си кажа и аз какво видях.
Една майка, която е между два мъжкаря.
Другият ачик в суратя и каза хемен разбере ли, че Дениз е негова ще и я вземе.
Не знам дали ме разбрахте накъде вЪ бия?
Препоръчани теми