Един от любимите лафове на баща ми е: Ти виждала ли си крава да бозае от теле?


Аз съм без козове, защото сега ни е най - трудно финансово и я вози, а след дни започвам и много по - хубава работа и тогава няма да има проблем с парите и мнението ми абсолютно няма да се зачита. Така че.. излишно е всичко, май...
Аз съм без козове, защото сега ни е най - трудно финансово и я вози, а след дни започвам и много по - хубава работа и тогава няма да има проблем с парите и мнението ми абсолютно няма да се зачита. Така че.. излишно е всичко, май...


Но като цяло тези 10 минути не са някаква загуба на време и пари, която да е притеснителна. В случая на Деси, друго е притеснителното- изискването на свекървата, че ѝ се дължи услугата и острата реакция на мъжа. Иначе най-нормалното нещо е да помогнем на родителите си с каквото можем, без да им искаме пари и благодарности. Но, от друга страна нормален родител би приел с благодарност жеста и би се постарал и той да направи каквото може за детето си. Препоръчани теми