Обувки от магазин Капере

  • 5 238
  • 9
Здравейте!
Искам да питам някой дали е запознат с обувките от магазин Капере? Харесала съм си два модела, но ми се виждат скъпички. Може би е за сметка на качеството. Не знам.
Ако някой си е купувал, нека да ми даде съвет.
Благодаря предварително.
Иначе това е сайта: https://kapere.com/
Виж целия пост
# 1
Вики, аз съм по онлайн пазаруването и повечето ми дрехи са купени по този начин. Обувки обаче нямам нито чифт. Не се доверявам, защото знаеш, че ако малко не ти ляга обувката на крака, може да ти докара големи главоболия. Е, има и връщане, но си е голямо разтакаване и неприятности, докато в магазина просто я връщаш на мястото й.  При тези цени можеш да си намериш и в магазин, където ще пробваш как ти седи обувката. Евентуално скрити дефекти, които иначе няма как да убягнат като завъртиш обувката в ръцете си, даже не споменавам. Дано се намери и пазарувал оттам, за да ти отговори конкретно на въпроса.
Виж целия пост
# 2
Вики, аз съм по онлайн пазаруването и повечето ми дрехи са купени по този начин. Обувки обаче нямам нито чифт. Не се доверявам, защото знаеш, че ако малко не ти ляга обувката на крака, може да ти докара големи главоболия. Е, има и връщане, но си е голямо разтакаване и неприятности, докато в магазина просто я връщаш на мястото й.  При тези цени можеш да си намериш и в магазин, където ще пробваш как ти седи обувката. Евентуално скрити дефекти, които иначе няма как да убягнат като завъртиш обувката в ръцете си, даже не споменавам. Дано се намери и пазарувал оттам, за да ти отговори конкретно на въпроса.
А бе знам, че е така,ама много се чудя още. ВСЕ пак ти благодаря за съвета.
А ИНАЧЕ можете ли да ми кажете някой друг магазин за обувки, но да не са китайски боклуци, търся предимно българси.
Виж целия пост
# 3
https://tendenzstore.com/index.php?cat=1354
чувала съм, че от тези са доволни, но не съм пробвала  http://mes.bg/damski-obuvki/damski-obuvki-visok-tok

тия пък са на Пещера http://www.1001obuvki.com/
 
Виж целия пост
# 4
обувки   Balis  .  Български са и са ми удобни. Купувам ги по интернет . ако не ти отговаря номера мисля че ти ги заменят безплатно . но попитай все пак. Качеството на изработка също ме влечатли .  И други български които мога да препоръчам са http://www.shoes-4me.com/.  естествена кожа .
Виж целия пост
# 5
аз колкото пъти си купя от балис, все съжалявам, боти пропускат вода, сандалите бяха хартиени подметки , а кожата отгоре ужасна твърда, така и не се отпусна, скъпи а не са качествени
Виж целия пост
# 6
аз колкото пъти си купя от балис, все съжалявам, боти пропускат вода, сандалите бяха хартиени подметки , а кожата отгоре ужасна твърда, така и не се отпусна, скъпи а не са качествени


аз в интерес на истината имам от тях само едни сандали . обаче постоянно ме питат откъде са . много ги харесват. иначе виж и тези които също ми харесват -  Indigo Shoes
Виж целия пост
# 7
Аз все пак си поръчах:) И честно казано останах доволна!
Благодаря на всички за мнението и съветите!  Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте, а някой поръчвал ли е от този сайт спални комплекти
Виж целия пост
# 9
Здравейте, а някой поръчвал ли е от този сайт спални комплекти

Леле:) чак сега видях, че някой ми е коментирал тук. Аз лично си поръчах преди Нова година памучен комплект. Много са евтини в този сайт. Но това не означава, че не са хубави. Доволна съм, ползвам си го. Единствено малко ми се забави поръчката, но ми се обаждаха и ми казаха, че точно тогава са имали прекалено много поръчки. Явно и на други им харесват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия