Забременели след инвитро - тема 25

  • 51 141
  • 736
# 285
Честито на мама Любовче  Hug
Пожелавам на двете малки принцеси бързо да оздравеят и да натрупат грамчета, а на майка им бързо възстановяване и скоро да се гушкат живи и здрави у дома!

Нежи - пусни нова стерилна урина и се разберете с доктора какво да правиш в случай, че резултата се потвърди.

Тортичка - ти си в големи седмици, освен това си с едноплодна бременност. И да тръгне раждане в момента бременността е почти доносена, не се шашкай излишно  Peace
Виж целия пост
# 286
Любовче, четити бебенца! Бързо да наддадат и да си ги гушкаш Hug
neji_s, наистина е по-добре да пуснеш стерилна урина, пък ако трябва резултатът да го коментираш допълнително с док и след прегледа. И не слагай утрогестан предишната вечер.
Виж целия пост
# 287
Честити две дъщерички, мамо, да минава бързо инфекцията, за да се гушите всички заедно!
Виж целия пост
# 288
Любовче,честити ти принцески с прекрасни имена Hug Hug Hug Да са живи и здрави- bouquet
Настръхнаха от вълнение Simple Smile Колко скоро сякаш влезе в темата и някаква лекарка те беше наплашили,ако добре си спомням,а сега вече си имаш две дъщерички и скоро ще се гушкате:)
Виж целия пост
# 289
Любовче,честити принцеси,бъдете живи и здрави,скоро да се гушкате Hug
Виж целия пост
# 290
Любовче,  честити ти дъщерички. Да растат здрави и много борбени, както в момента, да трупат бързо грамчетата и да се подобряват. На теб бързо възстановяване, кураж и скоро да се гушкате тричките вкъщи. baby_neutral baby_neutral Heart Eyes

Аз днес съм се заела с пране и гладене на бебешките неща, че то време не остана, а аз си мисля, че ми е далечно още. Даже и багажа за болницата не съм стигнала,  но днес съм решила да свърша тези неща.
Момичета, как издържат в тези жеги. Имам чувството, че досега никога не ми е било толкова топло (може и от бременността) допълнително да се чувствам така.  Без климатика не мога въобще да заспя, т.к панелната се напича яко. А за излизане навън не си го и помислям, вече 3 ти ден само вкъщи.
Виж целия пост
# 291
Любовче, честито bouquet Много хубави имена сте избрали  Hug Да сте живи и здрави и ти, и бебчетата Hug
Виж целия пост
# 292
Момичета, днес пуснах профилактично урина и съм шашната - на левкоцити пише 500 WBC +++, референтни до 15
Седимент левкоцити - масово на поле.
Слагам утрогестан вечер и не знам дали не е от него/замърсена/ Принципно нямам никакви оплаквания. Утре съм на ЖК и се чудя да пусна ли още една урина утре сутрин/стерилна няма да има време да я занеса на док/
Нежи, при мен се получи същото при изследване на обикновена урина в Надежда. След което пуснах стерилна . На стерилната урина за 25 лв отново пишеше,че има вероятност пробата пак да е замърсена! Twisted Evil Днес пуснах пак в  Цибалаб стерилна урина (12,70лв) и чакам.  Crossing Arms
Аз също слагам утрогестан сутрин и вечер. Снощи сложих,а сутринта си направих тоалет и тогава стерилната.Питах в лабораторията и ми казаха,че няма проблем.
Любовче, и тук ЧЕСТИТО! Да са ти живи,здрави и много щастливи!!!
Виж целия пост
# 293
Честито , любовче! Бързо да се оправяте и тричките и скоро време вкъщи!  А разбра ли каква е инфекцията и от какво се е получила? Дръж ни в течение и за трите ви, ще очакваме новини!
Виж целия пост
# 294
Любовче честити ти дъщерички!
Бързо възстановяване и на трите ви и скоро да се гушкате
Виж целия пост
# 295
Момичета, днес пуснах профилактично урина и съм шашната - на левкоцити пише 500 WBC +++, референтни до 15
Седимент левкоцити - масово на поле.
Слагам утрогестан вечер и не знам дали не е от него/замърсена/ Принципно нямам никакви оплаквания. Утре съм на ЖК и се чудя да пусна ли още една урина утре сутрин/стерилна няма да има време да я занеса на док/
Нежи, при мен се получи същото при изследване на обикновена урина в Надежда. След което пуснах стерилна . На стерилната урина за 25 лв отново пишеше,че има вероятност пробата пак да е замърсена! Twisted Evil Днес пуснах пак в  Цибалаб стерилна урина (12,70лв) и чакам.  Crossing Arms
Аз също слагам утрогестан сутрин и вечер. Снощи сложих,а сутринта си направих тоалет и тогава стерилната.Питах в лабораторията и ми казаха,че няма проблем.
Любовче, и тук ЧЕСТИТО! Да са ти живи,здрави и много щастливи!!!

Утре мисля да пусна още една обикновена, но тази вечер ще го пия Утрогестана. Утре съм при Арабаджикова и ако има пак проблем ще пускам стерилна. Все си мисля, че при толкова високи левкоцити няма как да нямам никакви симптоми  newsm78
Виж целия пост
# 296
Любовче, добре дошли на прекрасните ти рожбички ! Бързо възстановяване на тримата. Всичко ще е наред, не се притеснявай.  Hug bouquet
Виж целия пост
# 297
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206888613195957&se … ype=3&theater Момичета подарявам този панталон, много е лек и удобен за лятото, но понеже там, където съм го пуснала няма кандидати, реших да го предложа в нашата темичка.
Дано не ми изтрият поста, все пак не го продавам.
Тук в далечината се виждам с него малко преди раждане https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1197250726974079&set … ype=3&theater
Виж целия пост
# 298
Sorry, this content isn't available right now. Не се виждат Wink

Честито, Любовче!
Виж целия пост
# 299
Честити принцеси на мама Любовче. Да се възстановяват бързо и трите.
Случайно видях на първа страница - честит първи рожден ден на принцесата на мама Бистракова ( тя направи тази тема заедно с други момичета).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия