Да подавам ли жалба..????

  • 4 886
  • 37
# 15
Мисля,че трябва да има гласност при всякакви случай.За смъртен случай е задължително дори.Дори и да няма осъдени,порицани и прочие в един момент самия лекар,доцент,сестра дори преди да извърши каквото и да е било ще се замисли да го правили изобщо,да нагруби ли даден човек. Peace
Виж целия пост
# 16
Виждам,че има доста коментари на нещо,което е гледната точка на едната страна.Никого  не оправдавам,но предполагам,че  лекаря умишлено е преекспонирал нещата.
Повечето хора съвсем изтрещяха-все пак е редно на обществено място да се обличаш прилично,в къщи си ходи и без гащи ако искаш.
 Всеки ден гледам как по болници хората крещят потелефони,карат се помежду си,ядат,докато им говорят и се държат съвсем неадекватно,предполагам ако някой ми се развее със скъсани гащи и ако съм ,,посъбрала'' също ще го изкоментирам по-грубо,нищо че не съм ,,светило''.
Виж целия пост
# 17
Не е въпроса в облеклото, макар че какви ли не случаи съм виждала по болниците, защото често ми се налага да ходя... Начина по който го направи беше изключително демонстративен.. И все пак аз не съм отишла на преглед гола?! А и извинете, но той е лекар - какво отношение има право да взима спрямо това срещу него кого стои, как е облечен или какво е финансовото му състояние..?
Виж целия пост
# 18
Направо си плаче не за жалба , ами за Господарите ! Какво е това унижение ? Вместо да спасява човешки животи и да си върши работата той раздава пари ?  ooooh!
Виж целия пост
# 19
И на мен не ми харесва модата на парцаливите дънки, но няма да тръгна да оплювам тези, които я носят. Този тип дреха не е домашно облекло за да се носи в къщи, а в болниците няма дрес код. Можеш да отидеш с вечерна рокля, можеш да отидеш и по пижама и не е въпрос на възпитание.
Виж целия пост
# 20
Не е въпроса в облеклото, макар че какви ли не случаи съм виждала по болниците, защото често ми се налага да ходя... Начина по който го направи беше изключително демонстративен.. И все пак аз не съм отишла на преглед гола?! А и извинете, но той е лекар - какво отношение има право да взима спрямо това срещу него кого стои, как е облечен или какво е финансовото му състояние..?
Mishe, струва си да подадеш жалба,ако имаш доказателства, ако го беше заснела,дори само разговора без картина или свидетели... Така нищо няма да постигнеш с тази жалба, ако искаш подай я, само после да не те викат няколко пъти за обяснения и накрая, лекаря да те съди за уронване на престижа... Без доказателства и свидетели си за никъде... Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 21
Хората умират и пак няма осъдени или поне с лишени права, та за една забележка... Никой няма да ти обърне внимание!  Peace
Виж целия пост
# 22
Категорично-ДА!
Към етична лекарска комисия.
Поведението на този господин (умишлено не казвам доктор) е неприемливо и арогантно! Той не се намира в Болшой театър, нито в Президентството или в друга от този ранг институция, за да има претенции към облеклото на пациентите си!

Виж целия пост
# 23
Категорично-ДА!
Към етична лекарска комисия.
Поведението на този господин (умишлено не казвам доктор) е неприемливо и арогантно! Той не се намира в Болшой театър, нито в Президентството или в друга от този ранг институция, за да има претенции към облеклото на пациентите си!


И какво става,като тя няма доказателства и той реши да я съди за оронване на престижа?
Виж целия пост
# 24
Момичета, налагало ли ви се е да ходите на преглед при доц. Балев? Имате ли лични впечатления от него?
Виж целия пост
# 25
Категорично-ДА!
Към етична лекарска комисия.
Поведението на този господин (умишлено не казвам доктор) е неприемливо и арогантно! Той не се намира в Болшой театър, нито в Президентството или в друга от този ранг институция, за да има претенции към облеклото на пациентите си!


И какво става,като тя няма доказателства и той реши да я съди за оронване на престижа?

Ами дай нищо да не правим, да си се оплакваме само тук и у фейса....и да я забатачваме още повече, именно защото не си търсим правата!
Така ли?! newsm78
Ако тръгне да я съди-тя на свой ред пледира за лъжесвидетстване! Простичко е
Wink
Виж целия пост
# 26
Само в костюм на Версаче ли приемат вече? Shocked

Поне до директора на болницата може да се пусна жалба, ако не другаде...
Виж целия пост
# 27
Категорично-ДА!
Към етична лекарска комисия.
Поведението на този господин (умишлено не казвам доктор) е неприемливо и арогантно! Той не се намира в Болшой театър, нито в Президентството или в друга от този ранг институция, за да има претенции към облеклото на пациентите си!


И какво става,като тя няма доказателства и той реши да я съди за оронване на престижа?

Ами дай нищо да не правим, да си се оплакваме само тук и у фейса....и да я забатачваме още повече, именно защото не си търсим правата!
Така ли?! newsm78
Ако тръгне да я съди-тя на свой ред пледира за лъжесвидетстване! Простичко е
Wink
Ама много са ти ,,прости,, нещата на теб.... Знаеш ли колко невинни осъдени има - не знаеш... Ще я осъди като стой та гледай и пари ще му дава даже... Без свидетели и доказателства е за никъде авторката,спрете да я заблуждавате...!!!!
Виж целия пост
# 28
Категорично-ДА!
Към етична лекарска комисия.
Поведението на този господин (умишлено не казвам доктор) е неприемливо и арогантно! Той не се намира в Болшой театър, нито в Президентството или в друга от този ранг институция, за да има претенции към облеклото на пациентите си!


И какво става,като тя няма доказателства и той реши да я съди за оронване на престижа?

Ами дай нищо да не правим, да си се оплакваме само тук и у фейса....и да я забатачваме още повече, именно защото не си търсим правата!
Така ли?! newsm78
Ако тръгне да я съди-тя на свой ред пледира за лъжесвидетстване! Простичко е
Wink
Ама много са ти ,,прости,, нещата на теб.... Знаеш ли колко невинни осъдени има - не знаеш... Ще я осъди като стой та гледай и пари ще му дава даже... Без свидетели и доказателства е за никъде авторката,спрете да я заблуждавате...!!!!

 smile3501
Ама ако всеки потърпевш на този велик доктор, подаде жалба и има Х такива, дали пак ще е така???
или викаш, дай да си траем и да ни тъпчат..еле пък и ако не си ти-нема кахър!
Twisted Evil
Виж целия пост
# 29
Категорично-ДА!
Към етична лекарска комисия.
Поведението на този господин (умишлено не казвам доктор) е неприемливо и арогантно! Той не се намира в Болшой театър, нито в Президентството или в друга от този ранг институция, за да има претенции към облеклото на пациентите си!


И какво става,като тя няма доказателства и той реши да я съди за оронване на престижа?

Ами дай нищо да не правим, да си се оплакваме само тук и у фейса....и да я забатачваме още повече, именно защото не си търсим правата!
Така ли?! newsm78
Ако тръгне да я съди-тя на свой ред пледира за лъжесвидетстване! Простичко е
Wink
Ама много са ти ,,прости,, нещата на теб.... Знаеш ли колко невинни осъдени има - не знаеш... Ще я осъди като стой та гледай и пари ще му дава даже... Без свидетели и доказателства е за никъде авторката,спрете да я заблуждавате...!!!!

 smile3501
Ама ако всеки потърпевш на този велик доктор, подаде жалба и има Х такива, дали пак ще е така???
или викаш, дай да си траем и да ни тъпчат..еле пък и ако не си ти-нема кахър!
Twisted Evil
И какво е претърпяла, да и е поставил грешна диагноза,да я е убил/не дай се боже/...но за тези неща си има документация и може да се пуснат жалби с приложената документация... А тук какви доказателства ще приложи - 10-те лева които и дал/за което пак няма доказателства/ и той ще каже,че ги е дал от съжаление - извършил благородно дело..Много филми гледате....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия