Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №12

  • 65 929
  • 739
# 270
То не останало, супер  Hug
Всичко ще е наред, не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 271
Змийчето ви чете и следи активно.Мисля следващия месец пак да съм за ЗЕТ.Починах си активно,н астройвам се позитивно и така...
Виж целия пост
# 272
Жана, аз не съм във вашата клиника, в New Life съм, но понеже другите теми са за софийските клиника аз реших да задам въпроси при вас. Дано приемате и „чужди” попълнения, защото няма от къде да черпя информация за Пв.,а и в темата на New Life почти никой не пише.
Виж целия пост
# 273
Змийче, само така  Hug Пиши по-често  Heart Eyes
Ема, питай каквото те интересува, каквото можем ще помагаме. Важна е общата ни цел, па макар и постигната другаде  Hug
Виж целия пост
# 274
Айде, змийо, пускай се по пързалката!  Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Змийче, само така  Hug Пиши по-често  Heart Eyes
Ема, питай каквото те интересува, каквото можем ще помагаме. Важна е общата ни цел, па макар и постигната другаде  Hug
Благодаря!  Hug
Да знаете, че ви чета и ви желая успех!
Виж целия пост
# 276
Жанче, и аз последния път не намерих фракси и бих зибор, ама е ужасен. Верно иглите са по тънки и остри, ама много боли  Sad
Искра, хайде, с пълна пара до успех! Аз ще почивам малко сега...
Тедито, до Коледа ще я вземеш, прави изледванията, да си готова Hug И аз не знам нещо да минава по ЗК.
newsm78
Шоши, как си  Heart Eyes
Виж целия пост
# 277
Според мен Шоши дебелее и хубавее,мъжо й щастливее,момата лудее Simple SmileШоши,май преди трансфера ще направим и едно хистеро да видим дали там не е черния заек,та се настройва общо взето и умувам...
Виж целия пост
# 278
Змийчето ви чете и следи активно.Мисля следващия месец пак да съм за ЗЕТ.Починах си активно,н астройвам се позитивно и така...
Браво, Змийче, дано е твоя месец  Hug Hug Колко сладоледчета имаш?
Виж целия пост
# 279
Шошито наистина дебелее, а щерката всяка нощ си прави парти в квартирата - много е танцувална!
Следя ви момичета и ви стискам палци на всички, макар да знам, че всяка една от вас е с "с единия крак" успяла вече!
Змийо, добро решение за хистерото. При мен се откри един полип на много смотано място, та вероятно и той е спомогнал за неуспеха ни.
Усещам, че следващите 2 месеца ще са доста ползотворни!!!
Виж целия пост
# 280
Здравейте момичета.Много се радвам,че нещата почват да се подреждат както за вас така и за себе си.Много ще се радвам за напред с повечето от вас да се виждаме в клиниката вече с коремчета. Hug Heart Eyes bouquet
Виж целия пост
# 281
Спермограмата е увеличена заради някакъв нов метод....апарат....не разбрах точно. Но ако не искате да го ползват, настоявайте си за старата цена. Леко прекаляват. Все пак парите са си ваши. Не е редно да поставят нещата по този начин. Добре, че приятелката ми живее в чужбина и държи всичко да и се разяснява. Редно е да обясняват и без да ги питат. На нея обикновено не и минават подобни изнудвания. Успех момичета. Аз почти не пиша вече.....И отдавна не съм чела.  Hug
Виж целия пост
# 282
Дазел, благодаря за разяснението  Hug
Мисти, на Зибора махаш ли въздуха или направо хакаш в корема ? Че на Фраксито нали не се махаше  Thinking
Аз сега съм само на Полижинакс, днес приключих 7-дневния курс с антибиотика. След това чакам да дойде цикъла, на прегледа д-ра каза, че имам доминантен фоликул и трябва да дойде навреме. Да видим, дано не стане като предишните месеци  Confused.
Виж целия пост
# 283
На мен пък мацките от лабораторията ми казаха, че може да се маха въздуха, след като им се оплаках от множество болезнени буци и синини. И наистина, откакто го махам, нямам нито една синина и буца. А преди бях като петниста хиена.
Виж целия пост
# 284
Шоши,  Hug
Аз корема все си го правя синьо-лилав, махам-не махам въздуха  Laughing и тук във форума бях чела, че при Фраксито не се маха, за да се предотвратят синините.
Докато бях в стимулация ходих в клиниката момичетата да ми поставят инжекциите и нямах една синина.
Ела да ме видиш след пункцията като си биех сама Цитротида и Фраксито - страшно беше  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия