~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~ Хазар и Енгин ~~ Демет и Фуркан

  • 151 220
  • 736
# 540
  Довечера сме на вълна Но 309
 ето и хаштага:

#ilkheyecanım  newsm78 newsm78 newsm78
  Не очаквам,че на Лорда ще му дойде акъла ooooh! #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 541
  Довечера сме на вълна Но 309
 ето и хаштага:

#ilkheyecanım  newsm78 newsm78 newsm78
  Не очаквам,че на Лорда ще му дойде акъла ooooh! #2gunfire #2gunfire
ще видим.... Whistling
Виж целия пост
# 542
Добър вечер! Hug Hug Hug Hug Идвам с малко закъснение.  Hug

Тук се обсъжда серията на български. Wink Hug Оттам разбрах, че бебето ни ще е момче, а Филиз е вденала що Ерол се е оженил за нея. Mr. Green Ще има задушаващо тръшване.  Joy Joy Joy

http://vk.com/club113691288



И малко линкчета. Hug

http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitvizle.co/fox-tv
https://www.kolaytv.com/fox-tv/

Приятно гледане! bouquet
Виж целия пост
# 543
голямо пазаруване падна... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 544
 Joy Joy Joy Хладилникът е опразнен, Филиз да не се изкуши, ама тя ще изяде прислужницата и Ерол, ако още малко я държат гладна.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Какви сънища сънува... абе, ще уморят момичето от глад.  Laughing Laughing Laughing Хахах, Курти за малко да забрави, че си е загубил паметта.  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 545
Ляле и тя май пак е гладна като вълк.... hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 546
Ляле и тя май пак е гладна като вълк.... hahaha hahaha hahaha hahaha

Аха, а пък Самет ще се запознава с мама.  Joy Joy Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 547
Здравейте!

Скоро открих сериала 309 и много ми хареса, за 9 еп едва сега успях да го загледам. Много цветен декора, а трите грации и майка им са неотразими, Онур ми е малка дървен, а Филиз ми е любимка...Ама много сладко си хапват.... ooooh!
Виж целия пост
# 548
Здравей, СлавенчеHug Наистина много приятно сериалче.  Wink

Виж целия пост
# 549
А за "Люб. не разб. от думи" някой не гледа ли да светне с това бебе на Дийдем, има ли го , няма ли го..?
Виж целия пост
# 550
И аз това се чудя,100 % е поредната ѝ лъжа Mr. Green
Виж целия пост
# 551
И аз това се чудя,100 % е поредната ѝ лъжа Mr. Green
нали трябва да се навъртат серии.....само Хаят защо е в болница newsm78
Виж целия пост
# 552
Оф, ядосвам се вече на Онур - търчи при Пелинсу.  Crossing Arms Да й обясни вече, че не я обича.  ooooh! Писна ми! Stop
Виж целия пост
# 553
Оф, ядосвам се вече на Онур - търчи при Пелинсу.  Crossing Arms Да й обясни вече, че не я обича.  ooooh! Писна ми! Stop
ами тя бърза да си утвърди позицията....уплаши се , че Ляле ще ражда син... Wink
Виж целия пост
# 554
Оф, ядосвам се вече на Онур - търчи при Пелинсу.  Crossing Arms Да й обясни вече, че не я обича.  ooooh! Писна ми! Stop
ами тя бърза да си утвърди позицията....уплаши се , че Ляле ще ражда син... Wink

Докато има Пелинсу и д-р Онур които да им мътят главите на Онур и Ляле и последните да не си вярват колко се харесват и ние ще има какво да гледаме

Снеже, Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия