,Благодаря все пак.
,Благодаря все пак.



На мен ми беше интересно и чакам превода, но това е ненормална продължителност на епизод.
Час и 30 минути максимум си е ок, какво е това чудо!?
На мен ми беше интересно и чакам превода, но това е ненормална продължителност на епизод.
Час и 30 минути максимум си е ок, какво е това чудо!? 
На мен ми беше интересно и чакам превода, но това е ненормална продължителност на епизод.
Час и 30 минути максимум си е ок, какво е това чудо!? 



Мислех, че мъже не се допускат, особено женихът, Онур какво прави там? 
Ха, дано! 

.Толкова мудно

Май Онур никак ФлИбено не гледа Лалето.Много изсмукано и нереалистични са ми отношенията/взаимоотношенията

Препоръчани теми