~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~ Хазар и Енгин ~~ Демет и Фуркан

  • 151 220
  • 736
# 645
От няколко седмици не мога да гледам фокс,не знам защо и езика не знам ,за да си поясня написаното  Sad,Благодаря все пак. Simple Smile
Виж целия пост
# 646
Аз ето тук гледам-
https://www.kolaytv.com/fox-turkiye/

Приятно гледане!
Виж целия пост
# 647
Аз ето тук гледам-
https://www.kolaytv.com/fox-turkiye/

Приятно гледане!
Благодаря
Виж целия пост
# 648
не вярвам на вечно разбиращите и влизащи в положение "годеници" като Пелин Су... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 649
Добър вечер и от мен!  Hug

Пфу, сем. на Лале се държат като диви селянки - злато невидяли! Stop ooooh!


не вярвам на вечно разбиращите и влизащи в положение "годеници" като Пелин Су... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Те са най-опасните. ooooh! Peace
Виж целия пост
# 650
Курти не се предава лесно - ама скъпо му се видя златото. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 651
засега нищо особено не се случи Sad
Виж целия пост
# 652
Заради Филиз всички са на диета май, ама Ерол трябва тайно да му сервират, щото само диета му липсва.  hahaha hahaha hahaha

Ама Курти чок романтик, бе. Mr. Green


Виж целия пост
# 653
за ЛНД -на Мурат му тежка короната....Дидем си е змия.....с Пелин Су са си лика прилика ooooh!
Виж целия пост
# 654
засега нищо особено не се случи Sad

Ами като правят по близо 3 часа серии, изчерпват се и сценаристите.  Peace На мен ми беше интересно и чакам превода, но това е ненормална продължителност на епизод. Peace Час и 30 минути максимум си е ок, какво е това чудо!? ooooh!
Виж целия пост
# 655
засега нищо особено не се случи Sad

Ами като правят по близо 3 часа серии, изчерпват се и сценаристите.  Peace На мен ми беше интересно и чакам превода, но това е ненормална продължителност на епизод. Peace Час и 30 минути максимум си е ок, какво е това чудо!? ooooh!
засега нищо особено не се случи Sad
Абсолютно съм съгласна. Колкото и да ми е интересен един филм понякога тази продължителност ми идва в повече. Но все пак имам обяснение за това явление, предполагам , че отново става дума за пари. Повечето договори са подписани за заплащане на епизод и с тази продължителност на продуцента му е по изгодно да направят 10 серии по 2 часа и нещо, а не 15 по час и половина. Освен това при по-голяма продължителност се обхваща повече рекламно време. Аз поне така си обяснявам нещата.

Ами като правят по близо 3 часа серии, изчерпват се и сценаристите.  Peace На мен ми беше интересно и чакам превода, но това е ненормална продължителност на епизод. Peace Час и 30 минути максимум си е ок, какво е това чудо!? ooooh!
Виж целия пост
# 656
http://www.fragmanlarim.com/ Ето двата трейлъра- "Любовта..." и "№ 309".
Виж целия пост
# 657
Добро утро от мен!
Фрага на руски на ЛНД
Виж целия пост
# 658
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Тигаса, Деси, благодаря ви. bouquet bouquet

kralimiHug bouquet

Супер, сватбата в 309 наближава, щом ще правят нощта на къната.  Party Wink Мислех, че мъже не се допускат, особено женихът, Онур какво прави там? newsm78






Тази вечер трябва да се разкриват истини във ВО!  Wink Ха, дано! Praynig





Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 659
Привет!! Hug Hug Hug
  снощи ми заби сайта на серията ,на Номера и се отказах да гледам.Голямо влачене,голямо.Май сватба чак в 12 серия ooooh! ooooh!.Толкова мудно ooooh! ooooh!
 Като гледам снимките от фрагмана Joy JoyМай Онур никак ФлИбено не гледа Лалето.Много изсмукано и нереалистични са ми отношенията/взаимоотношенията ooooh! ooooh!
  Приятна серия довечера!!!

 Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия