Бебешка близнашка тема XXVI

  • 56 331
  • 785
# 240
Аз гладех първите няколко месеца само. А дезинфекцирах детските съдове (шишета и биберони на АМ бяхме) първият месец, след това само новите преди първо ползване.
Виж целия пост
# 241
Още ги гладя,и стерилизирам всичко,преди всяка употреба.Ама скоро ще имат да взимат,труп съм.
Виж целия пост
# 242
Гладя вече само ако е измачкано. Не стерилизирам от около 2 седмици. Peace
Виж целия пост
# 243
Аз гладих и стерилизирах само първият месец
Виж целия пост
# 244
Здравейте Момичета!
Намествам се и аз при вас!  Hug
Мама съм на две сладки Принцески, които утре правят 2 месеца - като миг мина това време!  Blush

По темата: стерилизирам един път на ден, през останалото време мия с гореща вода. Изгладих само първите перални, когато подготвях нещата. След това, само ако се наложи.
Виж целия пост
# 245
Стерилизираш максимум 3 пъти на ден, не мога повече, нямам време, Децата се родиха мънички и ми се налага да ги храня смесено, максимум 5-8 Мин на грда и лед това с кърма или АМ, ако не съм събрал достатъчно кърма. Целият процес ми отнема адски мнг време  и ме тормози. Затова кипвам вода в влакната и "попарвам" всичко. Ходенето, за сега се справям , сигурно ще продължа да гладя, но по-скоро от суета.
Виж целия пост
# 246
Ние, също се родихме малки на кг, едната, сучеше- плюс АМ, а на другата, цедях и давах пак после и Ам.
Не ми оставаше време да гладя,  през деня затова, тати вечер, след работа или Свеки, като идваше, а аз излизах нещо да свърша, на пазарувам или просто да глътна въздух.
Беше ме страх и стерилизирах, всеки път, след всяко ядене, до някъде около 1.5 год. До толкова късно, защото просто, беше станало, като някаква форма на навик, у мен Joy
Виж целия пост
# 247
Ние, също се родихме малки на кг, едната, сучеше- плюс АМ, а на другата, цедях и давах пак после и Ам.
Не ми оставаше време да гладя,  през деня затова, тати вечер, след работа или Свеки, като идваше, а аз излизах нещо да свърша, на пазарувам или просто да глътна въздух.
Беше ме страх и стерилизирах, всеки път, след всяко ядене, до някъде около 1.5 год. До толкова късно, защото просто, беше станало, като някаква форма на навик, у мен Joy
Милата, аз се изприщвам, всеки път, като трябва да да пускам стерилизатор, с баткото го правих до 7 м и когато приключих, бях най- щастливата жена на света.
Виж целия пост
# 248
Сега разлистих темата напред! Радвам се, че срещам и тук Момичетата от една друга тема  Wink!
Бимбаа, как са бебчетата? Как си ти?  Знае ли се кога ще ви изпишат?  Hug
Виж целия пост
# 249
Мока  Hug
Как са децата, справяш ли се?
Виж целия пост
# 250
Благодаря момичета за отговорите! Дали в болницата ги обличат с гладени дрехи...едва ли? Та за сега изгладих всичко, но после дали ще имам време не знам. Те още са в болницата мъниците, но ще дойде и моето време на гладене и нямане на време. А аз как да съм - нямам право да се оплаквам, гледам бебетата как се справят и трябва и аз да се справям. Страх ме е от много неща, но вярвам, че те ще са добре и че някак си ще се справим.
Виж целия пост
# 251
Bimba, казват ли докторите кога се очаква да ги изпишат ? Всичко ще е наред. Моя приятелка роди в 32-ра седмица еднояйчни близначки, престояха известно време в кувьоз, а сега вече са първокласнички - големи хубавици ! Всичко ще е наред.  Hug
Виж целия пост
# 252
АминиHug! Добре сме, благодаря! Справям се, къде ще ходя!  Mr. Green
Пу-пу, мисля,че са ми сравнително кротки бебетата! Blush Поне така като чета разкази на други майки... Надявам се и така да си остане.
Днес ни сложиха първите ваксини, сега спинкат. Дано да ги понесат добре.  Tired
Бимба, всичко ще е наред със Сладурчетата!  Hug Моя приятелка също роди еднояйчни в 32г.с, цялата й бременност беше много тежка като цяло, лежа и за задържане... Сега са юначета на 4 годинки!

Виж целия пост
# 253
Ще се справим, къде ще бягаме  Hug

Гладене, готвене, за такива неща няма време  Laughing Добре че ММ сам си глади ризите...
Виж целия пост
# 254
Благодаря момичета, не са казали още кога ще ги изписват, но усещам, че ще е скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия