Лидл 86

  • 140 756
  • 754
# 240
Не ме изкушават последните брошури. Детски слънчеви очила пускаха, но не успях да купя. Дано пуснат отново.
Виж целия пост
# 241
И аз днес стигнах до Лидл, не бях ходила скоро. Пълно е с бански и танкини, с детски комплекти, бански за мъже, роклите - черни и райе, и много други неща, коментирани тук. 
Виж целия пост
# 242
Мен ми трябва такова крема сирене каквото е по рецептите за някои десерти . Не съм много запознат . Това показното подходящо ли е ? Blush

Натуралното на Кауфланд е  89 ст. класическа опаковка. Аз от него ползвам за рецепти.
Виж целия пост
# 243
Цитат на: danibor link=to[quote apic=929900.msg33368637#msg33368637 date=1467470379
uthor=Билян@ link=topic=929900.msg33367338#msg33367338 date=1467448369]
Здравейте,  някой пробва ли пасатора - три части, бъркалката стои хлабава при мен и вашата ли е така? Иначе чопърът е супер, лукът стана перфектен!

За кой чопър става въпрос ,не го виждам в брошурата?Може ли снимка?
За този пасатор ли иде реч?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=42353

Имам го от предишни промоции - много съм доволна. Даже и миксер рядко ползвам от как го имам. Най- хубавото, е че самият накрайник е от метал. Предишните ми все бяха пластмасови.
Да, за него става въпрос и на мен много ми хареса. Но бъркалката стои някак хлабаво към тази пластмасовата част, не може хубаво да хлопне като на миксера. Това така ли трябва да бъде или е дефект при мен? Имам предвид телената бъркалка.
[/quote]

Моят не хлопа, само сменям накрайниците, проблем нямам. Отиди до магазина да видиш дали няма дефект.
Виж целия пост
# 244
Изтървах термостатните душове и така да ме е яд  Crossing Arms Нашият се развали точно след като ги пуснаха...

Все още има термостатни душове - днес си купих един - има с чучур и без чучур, за 89 лв. Например в магазина до Джъмбо в Дружба, София. Може да си издърпаш един където ти е удобно.
Виж целия пост
# 245
Дами, имам въпрос Simple Smile
Перете ли с Формил? Рядко съм виждала на касите някой да си е купил...
Чудя се за този  с марсилски сапун. В темата за  перилните  препарати прочетох, че като съставки горе-долу бива. По-скоро любопитно ми е колко е популярен.
Благодаря!
привет
аз от години си пера с обикновенния формил(тези със зелената и с лилавата капачка).
Изключително съм доволна от него.
Исках да ви попитам, че пропуснах да се сдобия с черната рокля на чертите от тази седмица. Ако някой си я е купил размер М и не я иска, да ми пише. Ходих в няколко магазина и все я нямаше моят размер.
Виж целия пост
# 246
И аз днес стигнах до Лидл, не бях ходила скоро. Пълно е с бански и танкини, с детски комплекти, бански за мъже, роклите - черни и райе, и много други неща, коментирани тук. 
  в кой лидл има рокли
Виж целия пост
# 247
И аз днес стигнах до Лидл, не бях ходила скоро. Пълно е с бански и танкини, с детски комплекти, бански за мъже, роклите - черни и райе, и много други неща, коментирани тук. 
  в кой лидл има рокли
В Пазарджик вчера имаше от сивите и оранжавите.
Виж целия пост
# 248
Уф! От три седмици продължавам да се мъча с голяма домакинска ролка без перфорация  ooooh!
Направо ми идва да я изхвърля!
Виж целия пост
# 249
Момичета, някоя от вас приготвяла ли е това? Като макарони ли е, дали ще мy върви сирене и спагетен сос, и дали е вкyсно или да не мy се надявам? Мисля да го приготвя за вечеря. На yпътването пише, че може да мy се добави масло, ама пък само с масло май безвкyсно ще е. Или?  newsm78
Egg Spätzle
Виж целия пост
# 250
Момичета, някоя от вас приготвяла ли е това? Като макарони ли е, дали ще мy върви сирене и спагетен сос, и дали е вкyсно или да не мy се надявам? Мисля да го приготвя за вечеря. На yпътването пише, че може да мy се добави масло, ама пък само с масло май безвкyсно ще е. Или?  newsm78
Egg Spätzle

Аз правя сос като за спагети, но може и само с масло като гарнитура към месо. Самото тесто си има вкус, не е като обикновени спагети.
Виж целия пост
# 251
Благодаря ти, Таня67  bouquet
Така и така влязох в темата, да кажа че сме влюбени в едни топени сиренца, които са в опаковка като салам (бомбички), 100гр. са и стрyват 0,99лв. Има ги в жълта, оранжева и ... хммм, може би и лилава опаковка. Ние кyпyваме от оранжевите, понеже са ни най-вкyсни. Детето обожава препечена филийка, намазана с такова сирене Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Уф! От три седмици продължавам да се мъча с голяма домакинска ролка без перфорация  ooooh!
Направо ми идва да я изхвърля!

Веднъж се прекарах с такава голяма ролка и вече няма да повторя. Не са ми удобни и това е. Само я подмятах из кухнята и чаках да свърши...Като че ли са за промишлени кухни направени, знам ли, не за употреба вкъщи... newsm78
Виж целия пост
# 253
Момичета, някоя от вас приготвяла ли е това? Като макарони ли е, дали ще мy върви сирене и спагетен сос, и дали е вкyсно или да не мy се надявам? Мисля да го приготвя за вечеря. На yпътването пише, че може да мy се добави масло, ама пък само с масло май безвкyсно ще е. Или?  newsm78
Egg Spätzle

Аз много го харесах, но го ядох с масло, сирене и захар  Laughing Само аз ям така макаронени изделия вкъщи  Wink Изядох си го сама, не съм го предлагала по друг начин приготвено.
Виж целия пост
# 254
Свежинка, и у нас го ядохме с масло и сирене - вкусно ни беше. Гугълни за рецепти, май имаше някакви вариации из нета Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия