Лидл 86

  • 140 757
  • 754
# 225
ММ, незнайно защо, решил и ми купил кисело мляко ХХL на Пилос 2%.  doh Кисело, рядко и неприятно, направо ме втриса още като се сетя за вкуса му. Явно това е цената на промоцията.
Виж целия пост
# 226
ММ, незнайно защо, решил и ми купил кисело мляко ХХL на Пилос 2%.  doh Кисело, рядко и неприятно, направо ме втриса още като се сетя за вкуса му. Явно това е цената на промоцията.

И аз взех, но за таратор. Пробвай по този начин.
Виж целия пост
# 227
Замина то, бях си го направила с мюсли. Може и за хубаво да е, цял ден го ядох на работа и си ходех вкисната.  Joy
Виж целия пост
# 228
Здравейте,  някой пробва ли пасатора - три части, бъркалката стои хлабава при мен и вашата ли е така? Иначе чопърът е супер, лукът стана перфектен!

За кой чопър става въпрос ,не го виждам в брошурата?Може ли снимка?
За този пасатор ли иде реч?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=42353

Имам го от предишни промоции - много съм доволна. Даже и миксер рядко ползвам от как го имам. Най- хубавото, е че самият накрайник е от метал. Предишните ми все бяха пластмасови.
Виж целия пост
# 229
Още един плюс за пасатора.Мощен е.Взех му здравето вече,но след тригодишно ползване всеки ден.Миксерът почти не съм го ползвала.
Виж целия пост
# 230
 Ползвам го всеки ден, даже да едно лукче за салата, докато преди бях с все нарязани пръсти. Режа моркови, лук, чесън, тиквички и картофи/за супа/, домати, орехи.Както казва Garda Меll взех му здравето. И това вече 3 години.
Виж целия пост
# 231
Сега погледнах този сусамов тахан, и цената му от 20 лв. за кг. ми се вижда прекалена. Взимам на Тръндеви, който е разкошен и е 7 лв. за буркан от 0.700 кг. на пазара.
Виж целия пост
# 232
Сега погледнах този сусамов тахан, и цената му от 20 лв. за кг. ми се вижда прекалена. Взимам на Тръндеви, който е разкошен и е 7 лв. за буркан от 0.700 кг. на пазара.
Да, жалко че има хора, които се подвеждат така, направо е златен този лидълски тахан. Аз също купувам само на Тръндеви, натурален за 3.40 бурканче от 0.250гр. и знам какво ям.
Виж целия пост
# 233
Сега погледнах този сусамов тахан, и цената му от 20 лв. за кг. ми се вижда прекалена. Взимам на Тръндеви, който е разкошен и е 7 лв. за буркан от 0.700 кг. на пазара.
Да, жалко че има хора, които се подвеждат така, направо е златен този лидълски тахан. Аз също купувам само на Тръндеви, натурален за 3.40 бурканче от 0.250гр. и знам какво ям.
Къде го намирате този на Тръндеви?
Аз, както казах, най-редовно пазарувам в Лидл, много рядко вече ходя до другите хипермаркети и затова основно оттам купувам всичко. Иначе, не че е единствен там таханът, разбира се.  Laughing
Виж целия пост
# 234
Виждала съм го къде ли не, обикновено го взимам от Женския пазар, даже там май е 6.50 лв.
Виж целия пост
# 235
Естествено, че ще има и по-евтин някъде, ще има и по-скъп, пазарът е свободен и всеки си прави сметката, ама чак пък да се подвеждат хората  newsm78  Peace

Изтървах термостатните душове и така да ме е яд  Crossing Arms Нашият се развали точно след като ги пуснаха...
Виж целия пост
# 236
Да, често се подвеждат хората, защото не гледат цената на килограм...за всякакви продукти говоря. Гледа се  често цената на дребно само..такива са моите наблюдения...
Виж целия пост
# 237
Здравейте,  някой пробва ли пасатора - три части, бъркалката стои хлабава при мен и вашата ли е така? Иначе чопърът е супер, лукът стана перфектен!

За кой чопър става въпрос ,не го виждам в брошурата?Може ли снимка?
За този пасатор ли иде реч?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=42353

Имам го от предишни промоции - много съм доволна. Даже и миксер рядко ползвам от как го имам. Най- хубавото, е че самият накрайник е от метал. Предишните ми все бяха пластмасови.
Да, за него става въпрос и на мен много ми хареса. Но бъркалката стои някак хлабаво към тази пластмасовата част, не може хубаво да хлопне като на миксера. Това така ли трябва да бъде или е дефект при мен? Имам предвид телената бъркалка.
Виж целия пост
# 238
Сега погледнах този сусамов тахан, и цената му от 20 лв. за кг. ми се вижда прекалена. Взимам на Тръндеви, който е разкошен и е 7 лв. за буркан от 0.700 кг. на пазара.
Да, жалко че има хора, които се подвеждат така, направо е златен този лидълски тахан. Аз също купувам само на Тръндеви, натурален за 3.40 бурканче от 0.250гр. и знам какво ям.
Къде го намирате този на Тръндеви?
Аз, както казах, най-редовно пазарувам в Лидл, много рядко вече ходя до другите хипермаркети и затова основно оттам купувам всичко. Иначе, не че е единствен там таханът, разбира се.  Laughing
В нашия град го вземам от магазините за здравословно хранене. http://www.tahan-bg.com/__2.html
Цена около 8 лв. за този голям буркан. Дори и на децата в Англия пращах. Много е хубав.
Виж целия пост
# 239
На мен ми трябва пасатор, ама само пасатор. Чопър отделно си имам, както и миксер..все от Лидл.
Ще чакам пък Crossing Arms дано пуснат скоро...

Иначе този изглежда добре, но ще ми се дублират функциите с др.уреди..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия