Лидл 86

  • 140 756
  • 754
# 255
Благодаря ви!  Hug
Хич не ми хареса на мен, но детето и мъжът ми хапнаха с yдоволствие (малкият не може да говори, но викаше "ммммм, мммм!"  Laughing ). Та пак ще взема за тях Simple Smile Със сирене и масло ги направих.
Виж целия пост
# 256
Момичета,агнешкото роле хубаво ли е?Пускали ли са го преди?Рядко взимам месо от Лидл и не гледам много-много какво се предлага  Crazy
Виж целия пост
# 257
Агнешко роле май не са пускали.
Купувала съм агнешко задно бутче и агн. комплект по Великден - прясно е и ни харесваше.
Виж целия пост
# 258
Здравейте! Имате ли отзиви за блендера от другата седмица?
Кой е този блендер, не виждам блендер онлайн поне...? newsm78
Такъв като нутрибулет е, в събота май ще го пускат
Аз го имам, но моят е оранжев. Laughing На него дъщеричката ми счупи едно "зъбче" от приставката нож- в смисъл, бутна го на пода от горните кухненски шкафове- иначе си беше здрав... Laughing Върши работа за това което пише на кутията и 180 вата стигат- за плодове, меки зеленчуци (примерно краставици) и зеленолистни. Peace Веднъж смелих и малко ленено семе по изключение (трябваше ми малко количество). Моркови и прочие не съм пробвала да смилам, но и не е предназначен за това. Доволна съм, за 1-2 дози смути използвам него, цената му е ок.  Peace Големият блендер (1200 вата) използвам за големи количества и също за замразени плодове.
Тета75, купих на майка ми само пасатор- той обаче е 300 вата, а не 600 вата както пасаторът 3 в 1. Wink Не знам дали има значение конкретно за пасирането, но да знаеш. Peace
Ханна, коментирахме мултифункционалното ренде малко по-назад. Моето и на майка ми само си седят по шкафовете и все се чудим защо не сме ги изхвърлили още. От ел. рендето обаче сме доволни. Peace
Милинка, и с обикновената сокоизстисквачка (която пускат около началото на май месец) става така с по-меките плодове- банани, праскови, кайсии.....
Виж целия пост
# 259
Долче, благодаря за споделеното за пасаторите...ще погледна стария колко вата е... Peace
Виж целия пост
# 260
Благодаря ви!  Hug
Хич не ми хареса на мен, но детето и мъжът ми хапнаха с yдоволствие (малкият не може да говори, но викаше "ммммм, мммм!"  Laughing ). Та пак ще взема за тях Simple Smile Със сирене и масло ги направих.

И у нас така  Mr. Green (ама добавям и захар)
На мен ми е странно на вкус Crazy
Виж целия пост
# 261
Изпуснах началото на темата   Sad


Какви са тези панталони в брошурата?!? Да не би да съм изпуснала и връщането с половин век назад  newsm78
Виж целия пост
# 262
Здравейте, някой да има акумулаторната прахосмукачка? Не видях да пише силата на засмукване. Трябва ми за обиране на трохи от дивани хахаха. С моите диванета не мога да се разбера.
Виж целия пост
# 263
Здравейте, някой да има акумулаторната прахосмукачка? Не видях да пише силата на засмукване. Трябва ми за обиране на трохи от дивани хахаха. С моите диванета не мога да се разбера.
Имам я от предишното пускане върши работа за трохи и дребни неща, но не ми отменя пускането на нормалната.За разсипани и смачкани пуканки, гризини, царевични пръчици, солети, бисквити, сухари и др. не става отвора е тесен по големите парчета засядат.Та на практика не я ползвам толкова често.За течност не ми се е налагало досега и не знам колко е ефективна.
Виж целия пост
# 264
Здравейте, някой да има акумулаторната прахосмукачка? Не видях да пише силата на засмукване. Трябва ми за обиране на трохи от дивани хахаха. С моите диванета не мога да се разбера.
Имам я от предишното пускане върши работа за трохи и дребни неща, но не ми отменя пускането на нормалната.За разсипани и смачкани пуканки, гризини, царевични пръчици, солети, бисквити, сухари и др. не става отвора е тесен по големите парчета засядат.Та на практика не я ползвам толкова често.За течност не ми се е налагало досега и не знам колко е ефективна.

А зарядното и за кола ли е или към тока
Виж целия пост
# 265
Здравейте, някой да има акумулаторната прахосмукачка? Не видях да пише силата на засмукване. Трябва ми за обиране на трохи от дивани хахаха. С моите диванета не мога да се разбера.
Имам я от предишното пускане върши работа за трохи и дребни неща, но не ми отменя пускането на нормалната.За разсипани и смачкани пуканки, гризини, царевични пръчици, солети, бисквити, сухари и др. не става отвора е тесен по големите парчета засядат.Та на практика не я ползвам толкова често.За течност не ми се е налагало досега и не знам колко е ефективна.

А зарядното и за кола ли е или към тока
За нормален контакт.
Виж целия пост
# 266
Дали някой има мнение за препарата за почистване на грил - червена опаковка, спрей?
Май не съм чела мнения тук.
Виж целия пост
# 267
Здравейте, моля за мнение за обувките, които се продават в Лидл. Харесала съм едни сини и едни бежови от промоциите в четвъртък, но дали си заслужават за 27 лв и дали са качествени обувките им по принцип.
Виж целия пост
# 268
Дали някой има мнение за препарата за почистване на грил - червена опаковка, спрей?
Май не съм чела мнения тук.
Не знам точно кой продукт имаш предвид, но има един нов (в постоянния асортимент) спрей за фурни и грилове в син аерозол с червена капачка, който е хубав. Стои точно до спрея за почистване на мебели (който между другото също е хубав).
Виж целия пост
# 269
Благодаря, точно за него питам. Ще си купя утре за скарата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия