"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 100 631
  • 731
# 60
На Субатра пак ли ще й се размине? Ананди, както винаги с нейната измислена доброта, взе грешното решение, да я покрият

И какво е различното в облеклото на Кало, пак същата дълга пола и кърпа на главата...това ли е униформата  newsm78
Виж целия пост
# 61
Тази певица я знам.Тя не е взела веднага мерки , а и е танцувала, с което е разнесла още по-бързо отровата.
Виж целия пост
# 62
Добре, че я разкараха новата Гули. Прилича на 12-годишна

Доколкото разбирам в 10-ти клас в Индия имат предмет писане  ooooh!

И какви са тези песни посред нощите?
Виж целия пост
# 63
Ама тая Субатра що толкова мрази Ананди и се захванала с нея? Или просто си търси занимавка.
Виж целия пост
# 64
Ама тая Субатра що толкова мрази Ананди и се захванала с нея? Или просто си търси занимавка.


И аз това се чудя? Какво ли ще измисли пак?  Thinking
Виж целия пост
# 65
Сериалът започна да става все по-налудничав и смехотворен. Велик художник се целува с картина, Ананди все се разминава с него, кога наготви, кога отиде в Байли  ooooh! И уж на обяд го бяха поканили, а само сок пиха  Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Сериалът започна да става все по-налудничав и смехотворен. Велик художник се целува с картина, Ананди все се разминава с него, кога наготви, кога отиде в Байли  ooooh! И уж на обяд го бяха поканили, а само сок пиха  Mr. Green
Тоя ли луд ще убие Шив?
Виж целия пост
# 67
^ И аз се чудя какъв е този лудия? Grinning С неговата Венера (т.е. Торал)... И какво място/роля има в сценария. Има и някаква засукана мацка, и тя ми е интересна каква е, що е, за какво става дума при нея в цялата история нататък.  Mr. Green

Иначе Шив нали уж умира гонейки някакъв терорист, доколкото си спомням?  Thinking
Виж целия пост
# 68
Доколкото знам той отвлича Ананди и Шив я спасява
Виж целия пост
# 69
... Иначе Шив нали уж умира гонейки някакъв терорист, доколкото си спомням?  Thinking
Точно смъртта на Шив съм гледала - имаше престрелка с терористи и накрая с единия от тях се стреляха по покрива на една сграда, от която паднаха и двамата. Шив почина в болницата, в ръцете на бременната Ананди  Cry
Виж целия пост
# 70
Ех, тая Тапася, по равен път, мина километри покрай всякакви огради, стълбове, дървета, не спря никъде, чака да стигна пропастта.А имаше толкова възможности да се спре в някое дърво, а не да вика помоощ и някой да ми помогне, моля ви!
Виж целия пост
# 71
Сериалът "Малката булка" стана вече смехотворен.  ooooh!  Супермен Шив с един крак разби хотелската стая и съвсем безпрепятствено млати художника докато дойде френският посланик.  Mr. Green Лудият, който от 3 серии заплашва Ананди, че ще я отвлече на Дивали и ще отлетят за Париж абсолютно непредсказуемо я заведе в хотелската си стая, където  никой няма да ги намери  ooooh! #Crazy Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 72
Хаха, тъпо беше, но и доста смешно.  Joy Или поне докато го гледах не спрях да се смея... И наистина, частта с разбиването на вратата беше супер. И после лудият целия син, наранен, охлузен, окървавен... Много ме изкефи как му чупеха картини и стативи в главата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 73
Ананди нов чичо ли има?
Виж целия пост
# 74
Смениха актьора, ама то толкова безсмислен герой е той, че можеха и директно да го махнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия