"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 100 627
  • 731
# 630
Аз си мислех, че не разбирам от хубави индийски жени, нали уж е красавица Тапася, но и аз не я харесвам, Ичха ми е по-хубава. А Шив, да, чудесен е! Peace
Виж целия пост
# 631
Този новият филм не изглежда лош. За пореден път се учудвам от разнообразието в ценностната система у индийците - в "Малката булка" всеки търси необразована съпруга, домакиня, която да върши къщната работа и дори да не си помисля да бачка някъде, тук е обратното - не работиш ли, не изкарваш ли пари, не си ли учил, си никой/никоя. Интересен скрипт, а актьорското изпълнение на майката беше впечатляващо. Готин момент беше, когато се сблъскаха нейната гледна точка и принципи с тези на малката й дъщеря, която "нахрани" Арчана в същото време.  Grinning

Само че само един 25-минутен епизод? Тия NOVA са полудели.
Виж целия пост
# 632
Може би просто пробват зрителския интерес?1 newsm78 Така да се каже - маркетингово проучване. да видят дали ще потръгне.
Виж целия пост
# 633
Явно искат да покажат , че не навсякъде в Индия на жените се гледа като на хора втора ръка ,които единствено трябва да стоят вкъщи и да гледат децата .
Виж целия пост
# 634
Добре де, а Шив и Тапася от кой сериал са?Не са ли от този,който сега започна?
Виж целия пост
# 635
Добре де, а Шив и Тапася от кой сериал са?Не са ли от този,който сега започна?

Сериала им се снима в момента и има излъчени едва около 15 серии.
Виж целия пост
# 636
Може би просто пробват зрителския интерес?1 newsm78 Така да се каже - маркетингово проучване. да видят дали ще потръгне.

Разбира се, възможно е, но зрителският интерес няма как да бъде оценен и преценен максимално акуратно за 25 минути. Спомням си, че bTV пробваха "Цветовете на любовта" - първият индийски сериал излъчен в България - веднага с едночасови епизоди. След това, когато видяха, че се гледа, го изместиха в по-късен час. Може би когато "Малката булка" свърши в началото на март, ще пуснат още една серия... Thinking

Явно искат да покажат , че не навсякъде в Индия на жените се гледа като на хора втора ръка ,които единствено трябва да стоят вкъщи и да гледат децата .

В конкретният случай, в Мумбай, домакините не се котират толкова, защото градът е скъп за живеене и потенциалния съпруг иска жена му също да работи и да изкарва пари. Това е ясно, но в този сериал го представиха точно като проблем в ценностната система на отделните индивиди, намесвайки алчност и въобще користни подбуди.
Виж целия пост
# 637
Момичета, каква е тая Ма(й)я/Бани в днешната серия, появи се на партито, всъщност нищо не схванах. Embarassed
Виж целия пост
# 638
Отговор във фейсбук:  Смесили са два сериала. Мая,мъжът -уж приятел на Юваан и купищата непознати лица са от друг сериал, който ми е непознат. След края на тези епизоди, те си продължават с тяхната си сюжетна линия, а Кармата-със своята Simple Smile За да разберем какво става с Мая по-нататък, трябва да издирим и проследим другия сериал
Виж целия пост
# 639
Отговор във фейсбук:  Смесили са два сериала. Мая,мъжът -уж приятел на Юваан и купищата непознати лица са от друг сериал, който ми е непознат. След края на тези епизоди, те си продължават с тяхната си сюжетна линия, а Кармата-със своята Simple Smile За да разберем какво става с Мая по-нататък, трябва да издирим и проследим другия сериал

"Bani Ishq Da Kalma" се казва другия сериал: http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/revelation-drama-colors-b … angam-episode-516. 😳
Виж целия пост
# 640

*Silver*, Lewisbouquet bouquet   
Аз напоследък не успявам много да го гледам, чета темичката да хвана какво става и днес съвсем се омотах с тия нови герои и героини. Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 641
Ако не е "простата" им сестра тия лигли Варша и Вайшу и задника не могат да си обършат сами ! Манджу и тя обижда Арчу ама не вземе сама да си гледа детето нито да си изглади дрехите мързелана недна ! Чудно ми е кой ще ги вземе като и едни яйца на очи не могат да изпържат ? Сестра си третират като слугиня ебаси ! Малко им е , че заради тях е жертвала и образование и всичко ! Аз ако съм на нейно място си намирам работа , която да мога да съчетая с лекции и се изнасям на квартира няма да им търпя лиготиите !
Виж целия пост
# 642
Довечера, малката, наййййй-накрая ще разбере истината  ooooh!
Виж целия пост
# 643
За втори път го гледам,ама много се изкефих пак от шамара , който Ананди зашлеви на Диса  Mr. Green Mr. Green
Напълно е луда Диса-тялото и миришело на мляко и изпитвала родилни болки,леле #Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 644
За толкова време разтягане на локуми сякаш заслужавахме да видим по-добро разкриване на истината, по-въздействащи и добре написани сцени, но както и да е. Съответстваше на сегашното ниво на сериала. И все пак беше готино да покажат Диса, как гледа като препикано мушкато.  Mr. Green

За новият сериал - тия как се шашкат като се спомене за съпруг, някакво трепетно напрежение насища въздуха наоколо.  Mr. Green Все едно направо не се ли омъжи тука максимално бързо, веднага, направо за*би, дошъл е краят и нищо друго няма смисъл. В това отношение никога няма да разбера културата им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия