На 42, бременна от семеен мъж

  • 36 508
  • 365
# 300
Не подкрепям изневярата! За мен глава вина има човека,  който изневерява, после е неговата половинка и най-малка вина има любовникът/любовницата! Все пак е е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава! Смятам, че хора, които продължават един брак/връзка без да има близост между тях и изневеряващият живее двоен живот прост са сметкаджии! Братовчедът на мъжа ми е с жена си около 20 години, 10 от които прекара в оглеждане на всичко що е женско като междувременно с жена си да са имали 50 полови контакта най-много и то с цел нейното забременяване два пъти! Тя ясно му каза не само в неговото лице, но и на целият му род че цитирам: "Повръща ми се от теб! Не искам да те гледам! Да ми припишеш жилището, да ми даваш наема от единия апартамент, включително издръжка за децата и за мен и ще плащаш сметките!" Той й каза да забрави! Тя не е крила от него че е влюбена в един певец, за който си дава голяма част от заплатата, той пък се хвана с една нейна позната и си говореха единствено пред децата опитвайки се да имат привидно нормални отношения! Това продължава вече 2-3 години, развод няма! Братовчедът предпочита или поне до преди време предпочиташе да бъде задоволявам с жена си, но тя 10 години не му пуска освен ако не говорим за бременност! Виждала съм как той се е опитвал да прекарат една вечер само двамата, да дойдат по -близо, но тя се дърпа като дявол от тамян!  ... Та с цялата тази история и с още други, които са видели очите ми... света вода ненапита не е никой, но най-малката вина я има авторката за положението!
Относно бременността- да в момента е трудно да се вземе правилно решение, когато хормоните бушуват, но до колкото разбирам тя го иска това дете! Ако го задържи дано бременността мине безпроблемно и отглеждането на детето да е по възможно най-добрия начин и от двамата родителя, без по-късно г-на да се отказва от думите и обещанията си! Що се отнася до това дали детето му от законната жена ще научи за бъдещото бебе- това е сигурно! Реакцията му зависи много от това как е възпитано от родителите си и как се държат последните пред него!
Виж целия пост
# 301

Това че бащата е пълна утрепка ,прави ли любовницата по-малко такава? Аз нито веднъж не съм защитил въпросния Ромео, ама вие постоянно му прехвърляте топката като единствения виновен. Ами не, не е!
Една връзка се прави от двама. В случая жената е била свободна и не носи отговорност пред никого за нищо. Този, който носи отговорността, е семейният. Може да откаже, нали?! Е, защо не е?
Ясно, в тоя форум явно думи като чест, морал и достойнство не важат.
Каква отговорност да носи, много ясно че никаква . Какво като жена му има невръстно дете ,голяма работа . Голяма работа и че с такъв изрод ,по вашите думи, си прекарала последните 10 години . Само връзката с поддобен тип те прави пълен боклук .Щото явно любовницата читава жена ама изневерникът е галош . Търкулнала се тенджерата и си намерила похлупака.
Авторке ,не раждай. Не създавай още един нещастник. Всяко дете трябва да има равен старт в живота, а ти не му го даваш. Ще го създадеш в нездрава среда с две полу сестри ,един не читав баща, който ту се появява ту изчезва и една майка на половин век с доста съмнителен морал.
Създавайки нещастни хора,създаваме нещастно общество, ето за това всяко едно подобно решение е важно.
Не ги слушай тези мами дето уж много те подкрепят, половината даже по-голямата част от тях за разведени с по две деца от различни мъже . Акъл от такива ли ще искаш ? Та те със собствения си живот не са се справили ...
Виж целия пост
# 302
Авторке ,не раждай. Не създавай още един нещастник. Всяко дете трябва да има равен старт в живота, а ти не му го даваш. Ще го създадеш в нездрава среда....

Е, да ама майка ти, явно  не се е съобразила с този съвет. Защо авторката да го прави? newsm78
Виж целия пост
# 303
Авторке ,не раждай. Не създавай още един нещастник. Всяко дете трябва да има равен старт в живота, а ти не му го даваш. Ще го създадеш в нездрава среда....

Е, да ама майка ти, явно  не се е съобразила с този съвет. Защо авторката да го прави? newsm78
За тебе разбрахме вече че си разгащена, някой друг ?
Виж целия пост
# 304
Абе тая тема ме наведе над размисъл: ако мъжът ми си има любовница трябва ли да се развеждам. То много зависи от конкретната ситуация де, ама май не бих предприела такава стъпка сама. Вече той ако е инициатор -какво да се прави съдба. Ние имаме два апартамента, две деца, ползвам майка му от време на време като безплатна детегледачка. И всичко да легне на мой гръб.
Съседа е богат и си има много любовници, цялото село говори, ама жена му не се развежда. Другият ни съсед също се напи преди време у нас и ни каза, че има любовница. После с мъжът ми се чудихме дали е страшен вук, щото той не е богат.
Въобще тази любовница не изглежда като заплаха за законната, не знам защо така се ядосвате.
Виж целия пост
# 305
Ако питаш форума, всички на секундата се развеждат. В живота обаче не става така, или поне не толкова бързо.
Виж целия пост
# 306

Ясно, в тоя форум явно думи като чест, морал и достойнство не важат.
Каква отговорност да носи, много ясно че никаква . Какво като жена му има невръстно дете ,голяма работа . Голяма работа и че с такъв изрод ,по вашите думи, си прекарала последните 10 години . Само връзката с поддобен тип те прави пълен боклук .Щото явно любовницата читава жена ама изневерникът е галош . Търкулнала се тенджерата и си намерила похлупака.
Авторке ,не раждай. Не създавай още един нещастник. Всяко дете трябва да има равен старт в живота, а ти не му го даваш. Ще го създадеш в нездрава среда с две полу сестри ,един не читав баща, който ту се появява ту изчезва и една майка на половин век с доста съмнителен морал.
Създавайки нещастни хора,създаваме нещастно общество, ето за това всяко едно подобно решение е важно.
Не ги слушай тези мами дето уж много те подкрепят, половината даже по-голямата част от тях за разведени с по две деца от различни мъже . Акъл от такива ли ще искаш ? Та те със собствения си живот не са се справили ...
Чест, морал и достойнство важат еднакво за всички. Не разбирам на теб пък какъв ти е проблемът, че все натъртваш, че жената е крива, задето семейният не си е седял на задника?!
И отде знаеш коя е разведена и с колко деца от колко мъже, че си позволяваш да сочиш с пръст и съдиш?! Коя колко деца ще има, дали ще се разведе или не, си е нейна работа, не на привидно изтъкания от морал Сульо и Пульо. И отдавна минаха времената, когато жените бяха виновни за всичко, станало или не станало.
Виж целия пост
# 307
Щото тука изкарахте че една любовница е чиста като сълза, цяла отговорност е на мъжа. Една морална и достойна жена никога не би се поставила в ролята на любовница, още по-малко на мъж с бебе ,още още по-малко ще се разнася с него и малката си дъщеря на почивки.
Живота ни се превърна в чалга благодарение на тихото съгласие и поощряване на подобен морал, защото следващото поколение любовница идва, нищо че е на 15 още ...
И така до края на света ще живеем сред к**ви и пеераси.
Виж целия пост
# 308
Както казах, една връзка се прави от двама. Никой не е казал, че единият е чист като сълза, а само, че отговорността за семейството на единия от двамата е на този, който е семеен. Всеки има право на избор, включително и семейният - дали да приеме или да откаже.
Виж целия пост
# 309
Айде малко по кротко с определенията. Майка ми цял живот сменя мъже, чак женени не знам да са били, пък аз съм омъжена вече 11 г. Гледай теб си и не коментирай чуждите деца дали ще бъдат курви.
Виж целия пост
# 310
А ти сред какви живееш, та си позволяваш такива думи за непознати? Знаеш ли им живота, мотивите? И то мъж. Кой знае как бройкаш същите и ти, а си седнал тука да раздаваш квалификации.
Ако е твоя близка пак ли така ще я  сочиш с пръст и наричаш? А дъщеря и какво е виновна?
Сигурен ли си, че си възпитал твоите по-добре?
Щото с лицемерен морал едва ли...
Виж целия пост
# 311
Както казах, една връзка се прави от двама. Никой не е казал, че единият е чист като сълза, а само, че отговорността за семейството на единия от двамата е на този, който е семеен. Всеки има право на избор, включително и семейният - дали да приеме или да откаже.
Глупости, ако аз се хвана с женена с деца,всеки ден ще ме гризе съвеста че чукам нечия жена, а тя се прибира при глупака който я обича и му се кълне във вярност. Това дори не е мъжка солидарност а въпрос на светоглед и достойнство.
Аз ли съм побъркан или бг мамите в стремежа си да се покажат колко са над нещата, съвсем са му изтървали края ...
Виж целия пост
# 312
Айде малко по кротко с определенията. Майка ми цял живот сменя мъже, чак женени не знам да са били, пък аз съм омъжена вече 11 г. Гледай теб си и не коментирай чуждите деца дали ще бъдат курви.
Това с 15 годишната беше метафора, разбира се че хората са много различни и доста често децата въобще не приличат на родителите си. Не го взимай толкоз навътре.
Аз деца нямам все още, но един ден като имам, ще ги накарам да четат повече книги, защото книгите възпитават много ценности и морал в един човек, не на последно място разширяват и светогледа му. Очевидно повечето тука или не четат или са чели само любовни романи.
Виж целия пост
# 313
Ай, абе ти си някакъв бисер сред лайна. Чудо невиждано, айде да беше жена, щях да разкажа оня виц, в които мъжете всяка вечер с различна, а пък жените все примерни. Да се чуди човек тия мъже, къде ги намират тия жени.
Ама ти мъж с морал и нравственост. Сега тук аплауди ли очакваш или пък си търсиш жена и си правиш реклама.
Виж целия пост
# 314
Теб те гризе, ама други  хич. Преследват, мамят, заблуждават, обещават. Я виж кво става, колко си зарязват бременни жените, с бебета, какви насилници и използвачи има. Тая жена що не я питаш за първия и брак, ами веднага - разведена, клеймо. И чуждите деца ще орисва.

Твойто не е морал, друга дума има.
А, още нямал деца. Айде порасни малко и пак ела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия