http://m.dama.bg/article/kak-dushite-na-detsata-izbirat-svoite-majki/5352/ 
http://m.dama.bg/article/kak-dushite-na-detsata-izbirat-svoite-majki/5352/ 

Едва ли ако беше гадна коза, искаща да ви раздели с ТМ от самото начало, щеше да ти е приятно да е около вас, пък какво остава да ти бара дечицата.
Ако не е така - то няма да е нормално. Едва ли някоя жена иска да живее с детето си 40 години и то да е само - за мен това не би било нормално. За това му се радвам сега, защото той няма да ми е длъжен с нищо. Аз съм решила до го има, не той и съответно това е моя отговорност.
Точно. А като си го гледам какъв ми е красавец и кой знае още колко по-хубав ще става направо не ми се мисли..дано не съм от гадните свекърви, ама те всички едно време са се оплаквали и са казвали , че няма да са такива , но са си точно такива
..


Иначе се смее, но говори само тогава
ние не сме родители, за да ни кажат един ден децата благодаря.
.. И постоянно му се усмихвам и той отвръща , и на баща си много се усмихва, след работа първото нещо което прави е да си го гушне или ако спи да го погледа..много е мило 
Едва ли ако беше гадна коза, искаща да ви раздели с ТМ от самото начало, щеше да ти е приятно да е около вас, пък какво остава да ти бара дечицата.
Обади ми се чак на петия ден след раждането да ми честити, свекърът на четвъртия. Разбира се дойдоха с абсолютно празни ръце на изписването, но това име редовнуя номер. От изписването чак на 2.5мес пожелаха да я видят (живеят на 1ч от нас), изтърсиха в 19.00ч. без да предупредят, че ще идват, не бяха броени за вечеря и пак с празни ръце. Бани, тоалети, криво ляво направихме. Изчакахаме да я накърмя в в22.00ч наглото свекървище спретна скандал и почна да ръси обиди. Била съм взела сина й за осеменител
С добро, а и с лошо не се разбрахме и й посочих вратата. Обещах й, че ще гледа внучката как расте по снимките. Като не знае как да бъде майка, свекърва и баба, така ще е. Имам още много истории с нея, ама си е за другата тема.
Обади ми се чак на петия ден след раждането да ми честити, свекърът на четвъртия. Разбира се дойдоха с абсолютно празни ръце на изписването, но това име редовнуя номер. От изписването чак на 2.5мес пожелаха да я видят (живеят на 1ч от нас), изтърсиха в 19.00ч. без да предупредят, че ще идват, не бяха броени за вечеря и пак с празни ръце. Бани, тоалети, криво ляво направихме. Изчакахаме да я накърмя в в22.00ч наглото свекървище спретна скандал и почна да ръси обиди. Била съм взела сина й за осеменител
С добро, а и с лошо не се разбрахме и й посочих вратата. Обещах й, че ще гледа внучката как расте по снимките. Като не знае как да бъде майка, свекърва и баба, така ще е. Имам още много истории с нея, ама си е за другата тема.Препоръчани теми