А вашите деца хранят ли се сами? Елин иска аз да го храня. Само спагети и кускус яде сам. Пробвах тази седмица уб да яде сам, ми то лиготии, то чудо и не яде. Не ми издържат нервите и пак го храня. 😠
Мина ѝ.
Изака се, едни огромни, твърди буци... След 3 часа пак ѝ се доака, но успя да се устиска
Ей, ината работа! Що не се изака, да ѝ олекне, ами се стиска?! 
), досега да съм я продала. Веднъж тестото ми превтаса (бях сложила трърде много мая погрешка) и се натика по всички улеи и едва го изчистих. Няма никакъв представителен вид вече. Може би съм споменавала, че готвенето ми е слаба страна, да не кажа, че съм жив зян и само хабя продуктите. Та сега съм се захванала да се уча. Дано да почна да произвеждам някаква ядлива храна, че тия моите нищо хубаво не ги чака иначе. Гледам сега Гордън Рамзи и се чудя кой ще ми ги яде такива буламачи от подправки.
Препоръчани теми