Съпруги на военнослужещи - 19

  • 73 764
  • 745
# 330
Добро утро,успешна седмица Hug
Виж целия пост
# 331
Добро утро!
Успешна седмица момичета!
Хайде на кафето:   
Виж целия пост
# 332
Взимам си с удоволствие и сядам, да релаксирам  Hug

Благодаря на всички ви, за милите пожелания - нека се връщат стократно Hug

Мина лудницата и вече мога да си отдъхна (същевременно, трябва до края на семицата да направя една пинята за племеника hahaha). Партито беше страхотно и опасенията ми, че ще е пълен провал се оказаха напразни Simple Smile Бях се притеснила, защото въпреки манипулациите Embarassed ми, дреб категорично отказа да извикаме аниматор Rolling Eyes С тежката задача се наложи, да се заема аз - измислила бях подходящи игри и смятах, че изобщо нхяма да имам време, да седна при родителите... Нищо подобно - след всяка игра децата се забавляваха, а аз съвсем спокойно обръщах внимание и на възрастните smile3559
Местенцето се оказа страхотно попадение и е вече сред фаворитите ми, за семейни празници Heart Eyes
Храната - здравословна и вкусна Heart Eyes Представяте ли си - детски рожден ден, без сокчета в кутийки, пици, садвичи, пържени картофи, безалкохолни Simple Smile Е факт е - за децата имаше домашни лимонада и оранжада, арабски питки с кашкавал и сирене, свежа салата.
Родителите (по-скоро женската част) бяхме на бира, а мъжете - на домашна лимонада hahaha За хапване бяхме предвидили различни плата и всички, включително и децата си тръгнаха доволни и сити newsm44
Накрая и ние останахме предоволни, защото сумата, която платихме се оказа на половина от предвидената Crazy Party
Ето непрофесионални снимки от телефон ooooh!

Днес съм го писала "дъждовен" - пълен релакс след лудницата последно време Simple Smile Ще излезем с малкото зверче, да поспортуваме малко и след това ще сторим къщи и замъци за принцесите ooooh!
Виж целия пост
# 333
Vili_Motovili малко късно взимам кафе  Simple Smile. Мъниче страшна си, браво, украсата, декорите, подредбата, игрите всичко е супер. Наемам те за организатор на детски празници! А какво разбираш под домашна оранжада и лимонада, защото в нашето семейство пием само вода, ама може да опитам да направя.
Виж целия пост
# 334
Здравейте! Успешна седмица на работещите! На учениците и учителите от темичката да прекарат приятно и ползотворно последните дни преди започване на учебната година!
Мъниче, огън жена си! Много ти се радвам! Пратих ти покана във фб 😃 мисля че ще ми действаш много мотивиращо😉
Аз тези дни съм запланувала да свършим малко задачки, дано да намерим време и за една екскурзия, че за почивка се оказа, че няма на кого да разчитаме да гледа котенцата 😞
Патенце, как сте? Попреминаха ли коликите?

Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 335
Въпрос към Кативита или други знаещи:
На първата страница на темата съм посочила телефони на хотел Олимп - 07128/3060 и 07128/3087, но днес видях, че в сайта на агенцията е посочен друг телефон - 0750/33060. Кой е верният, за да коригирам при следваща тема?
Виж целия пост
# 336
А живо, здраво, военни красавици Hug
Пребазирахме се снощи от селото в града. Изкарахме там с гаджето няколко дни сами-беше мрачно, намусено, хладно и дъждовно. Само за релакс-позиционирахме се в хоризонтално положение и никак не беше лошо. Имам си приятелки съседки, дето се чудят как да ме глезят, като съм там. Една ни направи зелник,  а друга ни донесе баничка с масълце и сиренце. Вкусно, та вкусно. После се качвам на кантара и си казвам: Дано да ме издържи Embarassed Ама колкото и да е хубаво, има си край тази Убавиня. В петък с гръм и трясък пристигнаха сина, снахата и чаветата. Почивката и идилията приключиха. Настана веселба и шумотевица.
От днес съм на тръстиката. Както казва една героиня на Чудомир-и по небцето да имат зъби пациентите ми, и все да са с дупки, трябва да съм ги излекувала за толкова време... hahaha tooth
Празници е имало в нашето военно блокче. МЪНИЧЕ, да сте живи и здрави и малки и големи. И още много такива хубави празници да имате. Радвам ти се на ентусиазма, на сръчността, на желанието! СтраОтна си!!!
АЛБЕНЧЕ, дано да си намериш работа при твоето момче и да си бъдете заедно. Пропуснатото не се наваксва. Времето не върви, ами лети. Докато се обърнеш и то се изнизало, като пясък през пръсти.
СЕТИ_БЕТИ, закъсняла съм за стискането на палчета, но дано другите момичета да са помогнали Hug
ДУНДИиии, как минава времето. Остават спомените...
ВИЛИ МОТОВИЛИ, ДИМИТРОВА, СГГ-стягайте се за новата учебна година.
ЛУННО ЦВЕТЕ, надявам се, че вече си на софийска територия.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, още малко остана и ще си гушнеш синчето.
КАТИВИТА, ДЖУЛИ, САД УОМАН, I MISS YOU, Hug Hug Hug Hug
ФАЙЩИЦЕ, едно мускалче от твоя парфюм, моля. Като не съм пекла чушки, поне да се понапръскам, да замязам на една добра домакиня. А то иначе, кога снежец забръска, ще ще чиня аз зимъска newsm78 Ще поискам срам, не срам, от вашата храна събрана... Натам мисля, че си спомняте как продължаваше стихотворението hahaha Embarassed
Хайде стига за сега. После пак wavey
Виж целия пост
# 337
Здравейте, минавам само на бързо, че напоследък нямам време за нищо. Ние с Бебето сме добре, вече понамаляха коликите, до края на месеца ще трябва да ходим на ваксина, малко съм притеснена от нея, но няма начин. Връщам се да изчета всичко което съм пропуснала, хубав и успешен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Здравейте и от мен,
не съм се вясвала скоро, но разни домашни ангажименти, после посрещахме сестра ми (дойде си от Германия за малко).
Тичах да подавам документи за работа, но уви...в българското образование нямат нужда от нормални и кадърни хора. Трябва да имаш стабилни връзки...а в същото време реват, че нямало кадри. Няма, друг път...
Сега ще продължавам да си търся работа, но положението в града ни е плачевно...Силно се замислям дали да не замина за София, пък децата ще се оправят с баща си.
Виж целия пост
# 339
Албена, възможно е да не са актуални телефоните от 1 стр, тъй като новият код н Боровец мисля, че е 0750.....просто разсъждавам. ...Като почне зимният сезон ще го тестваме.... Grinning  Ако някой е звънял може да каже...

 Сесил, ти сериозно ли би дошла без семейството в София да работиш? А вариант всички да се преместите?
 Ти ме върна 16 години назад....Явявам се на интервю за работа за учител , в крайно непрестижно училище....120 души кандидати за 1 място. ...директора направо ми намекна ,че мястото е за определен човек да не се надявам. ...Как нищо не се е променило за толкова години. ....
Виж целия пост
# 340
kativita, мъжът ми няма да се премести, а и за него ще е по трудно да смени гарнизона. И пак децата ще трябва да оставя на бабите, или поне малкия.
А за промяна в училищата, не се е променило нищо за съжаление...
Виж целия пост
# 341
Добро утро момичета и честит Кръстовден! Ако има именяци в семействата ви, нека да са живи и здрави!


На всички желая хубав, спокоен ден.

ПАТЕНЦЕ, СЕСИЛ, КАТИВИТА,  Hug Hug Hug
А къде са другите newsm78.
Виж целия пост
# 342
Ей ме на!  Hug Гутен сабахлен! Минавам вече на немско нашенска вълна.  Sunglasses
Sesylle , идвай при нас. Има 24 свободни места. Чак на мен предлагаха по нещо не мога ли да влизам  Grinning Пред идва дни говорих с един момък от една онлайн медия в града. При нас правят заводи на Язаки, Щрабак и още някакви, не ги запомних. Глад за кадри, почнали да правят интервюта в съседните градове, защото тук няма кандидати. Тааа, който иска, молим, заповядайте, не се блъскайте за тая София и тук ще ви взема  Laughing Щабквартира ще отворим.
Фло, цнете мое, зимнина да искаш. Колкото и каквото ти душа сака.  Hug Идвай, само да е след 25.
Стягам днес последно багажа и утре  car003 Само се моля, Бог да е с нас Praynig. Пред ивсяко пътуване съм  Shocked едни филми са ми в главата, изобщооо... добре, че Продуцента и Режисьора не ме четат, че иначе...
Ще се опитам да пиша, за снимки като се върнем сигурно, макар че любимият сигурно ще качи нещичко  у фейса.
Оставям ви да слушкате, да папкате и да се завивате, докато ме няма.  Hug

Виж целия пост
# 343
Фейщица, къде си ти, че нещо взех да не помня. Simple Smile
Аз общообразователни предмети не мога да преподавам, само специални с икономическа насоченост или туризъм.
Виж целия пост
# 344
Добро утро. Брей, Фейщицата пак стегна куфарите. Завид, завид. Пожелавам лек път, приятно изкарване, много впечатления и прекрасни спомени.  Hug
И на мен ми се ходи някъде, ама няма. Някой трябва да тръстичи. А как ме боли рамото и само пита за инфрачервена сауна, но няма да му доставя този кеф и ще си се гърча.  Twisted Evil Вчера направих опит да отида при ЛЛ, но и това се оказа мисия невъзможна. Пълно с изнервени майки с документи за ясли и градини, ученици, чакащи бележки за училище. Ще се пробвам отново в четвъртък.

Sesylle, и в Пловдив има много обявени учителски места и в града, и в близките села. И при нас строят още заводи. Те вече си събират хора и от селата. И жилища под наем се търсят. Аз нали давам един апартамент, та в началото на юли намерих наематели точно за една седмица. Обаче едното момче се премести да работи в друг град и в края на август трябваше пак да го обявявам. Между другото, момчетата оставиха апартамента в перфектно състояние. Та точно за един ден му намерих нови наематели. И още продължават да ми звънят от разни агенции и да питат дали жилището е свободно. Много е трудно да намериш прилично жилище на поносима цена.  Peace

Честит празник на празнуващите днес.
Аз тази година за първи път се качих на Кръстова гора. Впечатленията - превърнали са това свято място в машина за пари. Важното е вярата да я носиш в сърцето си. Всичко останало е суета.  Peace

Лек ден на всички.  Hug
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия