ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-10

  • 85 236
  • 742
# 315
Момичета фраксито от деня на трансфера или от следващия ден се слага?
Виж целия пост
# 316
Момичета фраксито от деня на трансфера или от следващия ден се слага?

При всеки е различно  Peace Аз го почнах два дни след трансфера, по указания на имунолога  Peace
Виж целия пост
# 317
Момичета фраксито от деня на трансфера или от следващия ден се слага?

Успешният ми трансфер беше с фраксипарин от деня преди трансфера Peace Но според мен не е толкова от значение дали ще е деня преди, в деня или след.
Виж целия пост
# 318
Мерси момичета  снощи си го сложих.Много трудно се намира това фракси 0.4 . Вие как се справяте?
Виж целия пост
# 319
Преди малко бях на консултация при др Кателия Александров и съм още по-объркана, ако изобщо е възможно. На всичките ми приказки за ген и имунол изследвания реагира с абсолютно недоумение и насмешка, каза, че са тотално излишни, само се доят пари от пациента и че няма и грам истина, че имун. или ген проблеми са причина за незачеване, неизносване и прочие. Не зн какво трябва да си мисля, тъй като това е един от най-добрите репр. специалисти и общо взето почвам да губя посока, защото според него просто да продължавам с опитите, а къде е заровено кучето май никой не може да ми каже.
Виж целия пост
# 320
за нк клетките специално има спор по това отношение, на много места в чужбина и то култови европейски, развити дръжави не ги смятат за проблем

Но за Генетичните и примерно тромбофилия може би не бих се съгласила. Когато кръвта ти е по-гъста примерно, ембриона по-трудно се храни или не може да се храни... от там и проблема с аборта...

В крайна сметка е важно да вярваме в своите лекари, ако ти имаш вяра на този доктор, приеми това за вярно и стой спокойно, но ако се съмняваш, отиди на второ мнение.
Виж целия пост
# 321
Наистина ли е казал това  Mr. Green Да се запозная тогава лично с него и да му занеса 3 епикризи да си чете на спокойствие.
Виж целия пост
# 322
anie11 ти повярва ли му?
Приказки да играя на руска рулетка и аз съм слушала. Добре, че не ги послушах  Stop
Виж целия пост
# 323
Охх, не знам вече на какво да вярвам - изследвах нк и тромбофилия, оказа се че нямам риск към тромбофилии, за нк излезе мн леко повишение ок 1.8% и то като %, а не като брой, а толкова се надявах там да изникне нещо, че да мога да се изправя с/у проблема и да го реша ... ама нъцки. Бях се засилила и утре биопсия на матка да правя в търсене на проблем, но ми каза, че при положение че всичко ми е наред това може само да навреди, да доведе до сраствания и още нещо изреди, което не запомних. А след като изследвах нк видях (пак в нета), че тези на матката били всъщност важни. Пак в интернет бях прочела за антифосф. антитела, ембриотоксини, блокиращи фактори и прочие и прочие и тях щях да се юрна да изследвам, но доколкото виждам няма никаква сигурност, че това изобщо пречи на зачеването, просто е изстрел в тъмното. Каза, че ако някой може да каже причината за това сиг. ще вземе нобелова награда.   Апропо, Сигма и мама ирина какви бяха вашите проблеми и как ги решихте?
Виж целия пост
# 324
А консултации с генетик и имунолог правихте ли? Темата все пак е за това  Wink
Виж целия пост
# 325
Да, с имунолог, но и той нищо конкретно не каза. Трябвало да обсъдя с лекуващия лекар дали да предприема лечение и дали изобщо е нужно, като това лечение изобщо нямало гаранция, че ще помогне. Но аз си ги назначих тези изсл сама, а моята док не зн какво ще ги прави и да и ги покажа, тя нищо не е споменавала за тях. Колкото до генетик едва ли е нужно, след като нямам тромбофилия.
Виж целия пост
# 326
Отдавна е известно, че Александров не признава имунологични и генетични. При първия ми опит при тях и ТСХ не ми пуснаха даже. След като си ги пуснала и са в норма,проблемът ти явно не е там.
Виж целия пост
# 327
Наистина ли е казал това  Mr. Green Да се запозная тогава лично с него и да му занеса 3 епикризи да си чете на спокойствие.

Сигме, ако знаеш колко е зле положението там  Whistling не само епикризи ами и доста неща има да учи Александров, чак не мога да напиша доктор пред името му  Whistling

anie11, ако имаш възможност да посетиш друга клиника ще разбереш, че Александров е далеч от най-добрите репродуктивни специалисти - казвам ти го от опит  Peace Много от нещата там не се правят като хората,но това го разбираш едва когато посетиш напредналите клиники за съжаление ....

Съветвам те да потърсиш Конова - в Бургас или Плевен и тя ще ти помогне да изясниш проблема  Peace
Виж целия пост
# 328
С две ръце за доц. Конова или Русев  newsm10
Виж целия пост
# 329
С две ръце за доц. Конова или Русев  newsm10

Определено и Русев  Heart Eyes , но предложих Конова като по близък вариант  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия