С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 83 187
  • 740
# 390
Лили, благодаря за новите снимки! bouquet bouquet

Препоръчвам едно филмче. Може някой да го е гледал. Мисля, че е актуално и към днешна дата.

http://muvibg.com/filmi/14850-partition-razdelenie-2007.html
Виж целия пост
# 391
Берг е прекрасна, както винаги!  Heart Eyes

Красавица от класа!  Hug Hug Hug

............................

Нашият оператор. От снимачната площадка.  Joy

Виж целия пост
# 392

От Надето!

Прекрасно!  Hug


Виж целия пост
# 393
Здравейте момичета .....след доста голямо отсъствие..... Embarassed Embarassed

Записвам се, че поне ще чета темата и надявам се и да гледам сериала..... Берг и Халит са ми първата тръпка и със сигурност няма да пропусна тяхното участие.-.-.--------Много отдавна не съм чела - сега през лятото ми е "Урожая".......Но смятам да Ви насмогна.-------Благодаря за темата......Една от Вас съм......Хубава вечер за всички Ви...... Hug bouquet
Виж целия пост
# 394

От Надето!

Прекрасно!  Hug




Чудесни са...... Радост за окото и ........за душата....
Виж целия пост
# 395

Бергюзар Корел с днешна дата Heart Eyes





Лили, bouquetне ни омръзва. Hug
Коя беше тази Гони? newsm78 newsm78 newsm78
А-а-а-а-а....,сетих се! Онази русата сладурана от красивия Бургас .Познах ли? hahahalove001
Виж целия пост
# 396


Здравей, Гони!  Hug Hug

Няма проблем и само да ни четеш, ако нямаш време да друго.

И ние очакваме нашите прекрасници отново заедно на екран. Още малко!  Peace
Виж целия пост
# 397

Бергюзар Корел с днешна дата Heart Eyes





Коя беше тази Гони? newsm78 newsm78 newsm78
А-а-а-а-а....,сетих се! Онази русата сладурана от красивия Бургас .Познах ли? hahahalove001


Ооооох, ще те изгризкам -Руса - ама хайде да не отварям думата....


Здравей, Гони!  Hug Hug

Няма проблем и само да ни четеш, ако нямаш време да друго.

И ние очакваме нашите прекрасници отново заедно на екран. Още малко!  Peace
умата..... Joy hahaha Joy bowuu bowuu bowuu ти си знаеш

Благодаря Варна......отдавна не съм се разписвала, но тази вечер ....ми дойде ищяха....
Със сигурност на първо време ще бъде само с четене.....Но, Ви чета, когато имам време и Ви се радвам......Благодаря за голямата информация, която снимате в темата.....
Виж целия пост
# 398
Добро утро и хубав ден на всички!

Ей на такова местенце да се уредите днес ви пожелавам.   Laughing Laughing

Поздравче от нашата сценаристка.  Peace




А операторът ни е пак рано-рано на снимачната площадка.


Виж целия пост
# 399


Добро утро Hug

Варна bouquet благодаря за новите снимки Hug

След Нургюл и  Белчим напуска сериал , защото не се разбира с партньора си Thinking
при нас такава опасност няма Heart Eyes  живеят под един покрив- не могат да избягат един от друг Grinning

За съжаление няма да ги видим скоро един до друг, Берг започва снимки октомври, а кога ще излъчат сериите с нейно участие Praynig в първите серии само война ли ще гледаме ooooh!

Приятелството на Джев и Тефик може би ще започне на бойното поле- ако един от двамата спаси другия от смърт... Thinking

Mydream  bouquet благодаря за филмовото предложение- снощи го гледах, по всички точки на света и по всяко време има такива кървави безсмислени събития, но сега са на крачка от България ooooh! и е още по- страшно, наистина е актуален към днешна дата филма Peace

Гони wavey
Виж целия пост
# 400
Цитат
За съжаление няма да ги видим скоро един до друг, Берг започва снимки октомври, а кога ще излъчат сериите с нейно участие  в първите серии само война ли ще гледаме.

Лили, това е от текста към вчерашните снимки на Берг, но аз не мисля, че отговаря на истината.

Журналистите пак са оплели конците. Пишеше, че Берг е казала, че снимките на сериала /не нейните, а на сериала/ започват през октомри. Снимките, както знаем, отдавна започнаха.   Hug Hug

Цели 4 гласа в анкетата за това, че Азито ще бъде художничка.
Това пък никога нямаше да ми мине през ум.  Joy
Виж целия пост
# 401
Варна Hug благодаря за уточнението Peace
Виж целия пост
# 402
Привет в четвъртък! Hug

Приятен ден! Да е слънчев, светъл и ясен...
Нека просто денят да е прекрасен! Heart Eyes Hug



Благодаря на всички за споделеното! Flowers Rose

Скрит текст:
Виж целия пост
# 403
Днес голяма скука.

Никакви новини.  Sad

Излязоха резюмето и визитките на главните герои на сериала на Джейда.
Тя ще го играе гаднярка.   Mr. Green

Известният бизнесмен Кемал Ипекчи /Бюлент Инал/  води завиден живот със съпругата си Сузан /Джейда/ и двете си обичани деца Мерт и Чичек. След едно неприятно събитие, свързано със сина му Мерт, се разбира, че Кемал има второ семейство в Адана, за което никой не подозира. До онзи ден младежката любов на Кемал Нилгюн /Айча Бингьол/  живее далеч от хорските очи заедно с близнаците Хасрет и Кадир. Кемал, от своя страна, е принуден години наред да води двойствен живот. След като истина изплува Кемал се опитва да защити както неизживяната си любов, така и децата си. В името на това ще му се наложи да води война с неочаквания събития.

Вижте колко са големи децата на Джейда и Бюлент.

Нашите дали ще са малки или и те тийнеджъри.  newsm78





Виж целия пост
# 404
Днес голяма скука.

Никакви новини.  Sad

Излязоха резюмето и визитките на главните герои на сериала на Джейда.
Тя ще го играе гаднярка.   Mr. Green

Известният бизнесмен Кемал Ипекчи /Бюлент Инал/  води завиден живот със съпругата си Сузан /Джейда/ и двете си обичани деца Мерт и Чичек. След едно неприятно събитие, свързано със сина му Мерт, се разбира, че Кемал има второ семейство в Адана, за което никой не подозира. До онзи ден младежката любов на Кемал Нилгюн /Айча Бингьол/  живее далеч от хорските очи заедно с близнаците Хасрет и Кадир. Кемал, от своя страна, е принуден години наред да води двойствен живот. След като истина изплува Кемал се опитва да защити както неизживяната си любов, така и децата си. В името на това ще му се наложи да води война с неочаквания събития.

Вижте колко са големи децата на Джейда и Бюлент.

Нашите дали ще са малки или и те тийнеджъри.  newsm78







Привет!

Нашите си ги представям на възраст между 5 и 10 год. Ако са тийнейджъри като тези на снимките, до тях Берг ще изглежда като кака им.

Резюмето на сериала на Джейда ми се струва познато.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия