С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 83 185
  • 740
# 480
Здравейте в Понеделник! Hug

Щастлива нова седмица! Flowers Four Leaf Clover

Да ви е спорна, носеща чудесни преживявания,
много усмивки и добро настроение! Grinning Hug






Скрит текст:
Виж целия пост
# 481
Туитър пост на журналиста Бюлент Коджабъйък

"Аплодирам феновете на Бергюзар Корел. Може да се каже, че направиха революция в света на феновете"




Виж целия пост
# 482
Привет Hug

Хубава нова седмица изпълнена с много новини за сериала, за Берг, за Халит, за Али... Heart Eyes

Феновете на Бергюзар са изумителни, да , но журналистите , за съжаление- не  Mr. Green дрънкат си глупости и пари вземат за това ooooh!

Едно обширно интервю с двамата искам , защо не и с тримата в дома им- телевизионно или в списание, вестник... Heart Eyes
Да видим тази седмица какво ще ни донесе... Grinning

Тези дни само Бергюзар преобладаваше в темата, слагам Халит/ Онур  за баланс bowuu Embarassed hahaha Heart Eyes



Виж целия пост
# 483


Едно обширно интервю с двамата искам , защо не и с тримата в дома им- телевизионно или в списание, вестник... Heart Eyes


И аз, и аз, и аз!  Grinning Peace

С тримата няма да е. Аличко няма да го мъчат с журналята, може би като порасне още малко. Ако дотогава преодолее неприязънта си към тях.  Joy

Но да си мечтаем за интервю с двамата не е прекалено смело, имайки предвид новия проект.

..........................

Вестник "Миллиет" също пише за подаръка за Берг. / в поста на Хелън/

Цитирали са нейните фенове.

" Може да не говорим един език, може да не живеем в една страна, може болките ни да са различни, но всички сме под едно общо небе. В Африка на всяка 14-та секунда едно дете умира от жажда. За една кофа вода хората са принудени да извървяват километри."

Виж целия пост
# 484
От сета вчера

Ранен войник.  Joy

Това момче също е сложило като таг Bir firtina tuttu bizi
Можем да сме почти сигурни, че това ще е заглавието на сериала.




Тази е отпреди 6 дни, когато снимаха на плажа. И това момче е сложило същото заглавие.

Виж целия пост
# 485
Привет!

И от мен - чудесна нова седмица - слънчева, различна откъм новини и събития - нека да са само положителни! Heart Eyes

Добре, че са войничетата поне да сме сигурни, че нещо мърда на хоризонта на сериала. Laughing Laughing Laughing

И сега какво - "Сграбчени от бурята" ли остава, защото другото нито мога да го изрека, за писане също е дълго  Joy Joy Joy

Хайде, сграбчени, вдигнати и отнесени - каквито ще да са там - да идват вече! Изчака ми се чаканката, а до октомври има още сума време... Laughing
Виж целия пост
# 486

Ами ние ще си го превеждаме "Сграбчени от бурята".
Както казах малко трудно е да се намери благозвучен превод на български, но на турски е идеално.
Направили са отличен избор, спрели са се на оптималния вариант.
Бурята на историческите събития, бурята на любовта, бурята в душите на хората във време на неизвестност, страдания, изпитания и надежди....

Ако на някого му хрумне превод, който звучи по-добре, да предложи.
Буквалният превод е "Една буря ни хвана / сграбчи."

Виж целия пост
# 487
Заглавието е супер- дано да е окончателно вече Peace

Щам има ранени, ще има и истинска война Mr. Green
Представям си Халит на кон, с вдигната ръка и пистолет, да води войниците в атака Joy



Цитат
Бурята на историческите събития, бурята на любовта, бурята в душите на хората във време на неизвестност, страдания, изпитания и надежди....

 newsm10
Виж целия пост
# 488
Мисля, че е окончателно, защото преди пускаха снимки от сета без да отбелязват никакво заглавие.

Тази историческа тема продължава да ме притеснява.
Не знам дали събитията в Турция ще са в плюс или минус за сериала. Особено с тази война на турците в Сирия сега. Да не вземе дизито да изглежда като продължение на новинарските емисии.

Или на хората ще им е писнало от войни на екрана, или сериалът ще докосне някаква патриотична струна в душите им, ще ги въодушеви, ще повдигне духа им сега, когато всеки ден трябва преглъщат лошите новини от фронта извън Турция, а и вътре в страната.  И двата варианта са възможни.

Исках да гледам Халит в съвременен сериал и бях почти сигурна, че след ВВ ще държи на такъв проект.
Но пък от друга страна като си помисля как след ролята на Сюлейман да се съгласи да играе в някаква сладникава любовна история. Щеше да стои направо смешно.
Виж целия пост
# 489
И каква ще е тази сладникава история, любовна, освен да е някой нещастен в брака мъж, открил по-късно голямата любов, или мъж, който е мислил само за бизнес, кариера или научна работа и намира любовта на живота си най-неочаквано, когато си мисли, че нищо друго не му е необходимо - има пари, власт, кариера...Е, звучи си добре, но пък това е изборът на Халит. Да се надяваме за добро! Колкото до това дали ще докосва зрителите, мисля, че сценаристите не са по-глупави от нас, живеят там, усещат настроенията , събитията най-добре и ще намерят най-оптималния вариант. Да има всичко в сериала - носталгия, история, любов, човешки драми.  Всъщност надявам се и ми се иска да е така. А всъщност какво ще се получи  -  ще видим. Предстои.
Виж целия пост
# 490
Халит в хотел Zonguldak Dedeman за снимки на документален филм.  Rolling Eyes Rolling Eyes

По-късно щели да пуснат подробности.


Виж целия пост
# 491
Варна, днес имам повечко време, похайманосвах малко из романтик махале, тази Бирсен няма ли да надуши нещо и за нашия сериал?! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 492
Варна, днес имам повечко време, похайманосвах малко из романтик махале, тази Бирсен няма ли да надуши нещо и за нашия сериал?! Joy Joy Joy

Ох, и аз се надявам да пусне нещо, ама няма.

Те даже името на сериала не са надушили още. Само ние го знаем.  Joy

Журналята въртят трите стари имена и всеки пише това, което му харесва.  Joy

Халитко сега и документален филм. Нашето дизи дали ще почне до ноември.  rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 493


   Добра седмица и от мен, дами!

   Сграбчени от бурята и на мен ми харесва като заглавие. Може би е Отнесени от вихъра, но за да не се повтарят наименования... Laughing

   Предполагам, че Берг-Азизе ще е основният женски персонаж в живота на героя на Халит. Иначе анадолците...няма да го рейтинговат. При правенето на сериали съм сигурна за себе си, че се съобразяват с вкуса и нивото на преобладаващата маса на зрителите си.

   Но каквото и да става, удоволствието от факта да ги гледаме заедно на екран си остава!
Виж целия пост
# 494


Не знам защо Халит е отишъл за снимките на въпросния документален филм чак в Зонгулдаг, който се намира на 300 км от Истанбул.

И свързано ли е изобщо това със сериала.  newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия