(голям инат е). Когато много се ядосам ме избива на чистене/подреждане,та поне има някаква полза от ядосването
)
)
. Бях гладна и ей на
.
Иначе съм търпелива, но когато избухна нещата много трудно се оправят. Шест месеца сме се разминавали вкъщи, не е приятно и е крайно натоварващо. Лепила съм лист на хладилника с надпис "Ефективна стачка" и наистина стачкувам. Сега казвам нещата по начин, по който е ясно какво очаквам. Ако от мен се очаква нещо го върша, в случай, че не успявам - казвам навреме. Когато трябва да повторя нещо на някой, който се прави на "дръж ми шапката", нещата загрубяват, но не се сърдя, а изисквам коректност. Това с близките, навън нямам претенции, само изводи си правя и нещата понякога приключват скоропостижно. Не понасям несериозни хора. Препоръчани теми