Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 218
  • 736
# 435
Да Агент Картър беше хубаво сериалче, поне сега може да й се радваме в друг сериал,
Виж целия пост
# 436
И на мен ми хареса. Първи сезон малко повече, но и двата са добри.
Харесвам актрисата в главната роля - Хейли Атуел, но за сега не ми се гледа нов процедурен сериал, предпочитам да участваше във фантастика  Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Уау - чак сега изгледах 5-ти епизод на Люк Кейдж - имах доста други нови епизоди за първите дни от седмицата... Оказва се, че в крайна сметка събитията се развиват точно както си излизат сериалите - т.е. след събитията от Джесика Джоунс и втори сезон на Деърдевил.
Скрит текст:
Малко е нелогично, понеже излиза, че след бягството от затвора, първо е отворил собствен бар (който Килгрейв взриви), а след това е отишъл да стане метач и мияч на чинии. Нали уж е беглец - откъде е взел парите за наем на бара, както и за консумативи? ...

Тази седмица започва нов романтичен сериал, на който мисля да дам шанс - Без утре. В главната роля е актьорът, който играеше Галавант (и който се сгоди за Кайли Миноуг).
По сайтовете за телевизия го изкарват сериал за Апокалипсиса, но в трейлърите не се виждат никакви фантастични елементи - просто главният герой е малко откачен и вярва, че наближава краят на света, затова трябва да си живее живота както му харесва  Laughing Може да се окаже прав, но докато не се потвърди, ще си бъде романтична комедия:

Виж целия пост
# 438
Започнах да следя нов сериал по Fox Crime - Гранчестър
Секси свещеник разнищва убийства Simple Smile
Виж целия пост
# 439
Аз пък нещо се запалих по teen wolf както не обичам никак вълци... обаче има свежи моменти Simple Smile
Виж целия пост
# 440
Чакаме 2017 последен сезон.
Виж целия пост
# 441
Ам тъкмо все ще изклася да изгледам наличните, въпреки, че в момента май само него гледам и съм до тук в началото на трети сезон Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Излезе вече трейлър за сезон 3 (6 епизода) на Black Mirror.
Премиерата е на 21 октомври и дано го качат по-бързо някъде след това.  Grinning
Аз така се зарибих по този сериал, че нямам търпение.

Виж целия пост
# 443
Гледах пилотката на новия сериал на hbо и Сара Джесика Паркър Divorce. Не съм впечатлена, малко мудно ми беше, но смятам да му дам шанс с 2,3 епизода .


http://www.imdb.com/title/tt4304864/?ref_=nv_sr_2
Виж целия пост
# 444
Аз гледах Timeless и какво беше другото, а да - Frequency. Харесаха ми, особено първия, което ме подсеща, че още не съм изгледала El ministerio del tiempo.

Toва Aftermath е с много кофти ефекти, но изгледах 2-те серии де. Много странен, как оставиха дъщерята сама, егати хората.
Виж целия пост
# 445
Нещо подобно на The 100 ако знаете подавайте  ги насам...Wink
Виж целия пост
# 446
Falling skies, the last ship( това не съм го гледала , но е от този тип), revolution (пак от този тип, хвалят го)
Виж целия пост
# 447
El barco, The walking dead, Jericho, Z-nation, Terra Nova, The colony, също и трите горни споменати - всички са за постапокалипсис.
Виж целия пост
# 448
Добре че ме подсети за Colony. Даваха го миналото лято. Сега видях в имдб, че 2017 ще има уж.

Jericho също ми е един от любимите. Но да не се бърка с новия Jericho.
Впрочем този сериал има два финала. Има го в замунда. Единия торент е с алтернативния финал, другия без.

Terra Nova също много ми хареса. Жалко, че не направиха втори сезон.

И на мен ми се гледа нещо постапокалиптично, но явно всичко съм минала  Confused
Виж целия пост
# 449
Тези , които Нели е изредила съм гледала само ходещите  Grinning Отдавна се каня на Джерико и този Револючия, който споменах, нали той беше, че нямаха електричество?



От новите, изгледах Западен свят- много ми допада! Ще се гледа,

Също това Frequency  изгледах пилотката. Хареса ми. Интересна идея. От тези, които съм изгледала нови бих ги подредила така: Westworld, Conviction, Frequency, Notorious, Timeless  Blush Divorce
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия