Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 219
  • 736
# 420
И аз сред възхитените от  Westworld Heart Eyes. От сума време търся сериал, ставащ за гледане, с този търсенето приключва.
Виж целия пост
# 421
Аз изгледах пилотката на Conviction и многоо ми хареса, усещам , че ще ми стане любимия от този сезон нов сериал  Heart Eyes
Мерси свежарски е. Хареса ми.
Виж целия пост
# 422
Отбелязвам последните два споменати в темата, да не забравя. Тъкмо докато догледам Broadchurch и ще пусна да видя премиерите и на двата и новите два епизода на The fall.
Последния между другото изгледах на един дъх. Много ми хареса агент Скъли. Отслабнала, променена, много ми е симпатична, дори красива и много ми допада в този сериал.
Виж целия пост
# 423
Някой с мнение за Таймлес? Видях, че е излязла пилотката.


И естествено в първа серия от новия сезон на Скорпион лошите са от София, България  Joy изместваме руснаците.

И София е представена като беден квартал на Мексико. Пътуват с трабант, че било тука така  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 424
Таймлес ще го гледам, но като се посъберат повече серии - имам някои съмнения, че ще го спрат и не ми се иска да си губя времето, понеже актьорите не ми харесват чак толкова, а сюжетът е малко банален...
Американците са нагли към всички, не само към нас (казвам го във връзка с това за София)- ако знаете колко обиди има на страницата на Таймлес в ИМДБ, срещу испанците, които съдят продуцентите на сериала...(не груби обиди, понеже админите ще ги изтрият - по-скоро заяждане)
Затова пък, на актьорите изглежда им харесва тук - ето една скорошна снимка от Туитър, за доказателство:
Скрит текст:
https://www.instagram.com/p/BLGWW71AtGA/ Това са Майкъл Труко от Бойна звезда Галактика, Райън Макпалин от Чък и Зейн Холтц от От здрач до зори  Simple Smile
Виж целия пост
# 425
То даже не беше заснето в БГ, адски грозно направено, все едно началото на 90-те. А тези, които бяха избрали за българи много куц български  ooooh! Джейн Доу от Блайндспот говореше много добре български и поне бяха представили що- годе добре София  Laughing Но забелязвам в доста сериали навлизаме като някакви лоши хакери  Laughing
Виж целия пост
# 426
Пътуват с трабант, че било тука така  hahaha hahaha

Аз пък бих си купила трабант с удоволствие.  Laughing

А защо ги съдят испанците?
Виж целия пост
# 427
Това за хакерите може и да е истина - четох някъде, че голям процент от престъпниците в Европа, които източват банкови карти, са българи  Laughing  
Защото Таймлес копира испански сериал (не само основната идея, но и детайли). Двете компании даже са водили преговори за закупуване на правата за американски римейк, но американците в крайна сметка са решили да не плащат, а направо да пристъпят към заснемането на сериала.
Виж целия пост
# 428
Откраднали идеята за новия сериал Таймлес
Виж целия пост
# 429
Това за хакерите може и да е истина - четох някъде, че голям процент от престъпниците в Европа, които източват банкови карти, са българи  Laughing  
Защото Таймлес копира испански сериал (не само основната идея, но и детайли). Двете компании даже са водили преговори за закупуване на правата за американски римейк, но американците в крайна сметка са решили да не плащат, а направо да пристъпят към заснемането на сериала.

Супер нагло. Дано ги осъдят и да ги одрусат хубаво. И затвор може.  Grinning
Виж целия пост
# 430
И аз мисля така Grinning Дано американците да се охарчат за процеса!
Виж целия пост
# 431
Абе и те са крадливи като цигани, но нас изкарват престъпници. Или  пък руснаците.
Абе важното е, че ни споменават.  Joy Гот ми е някак си.
Виж целия пост
# 432
Тийзър на Лемъни Сникет (странен е - без кадри от самия сериал, не съм виждала такова нещо скоро  Laughing ):


Не съм чела книгите, даже не знам дали поредицата е завършена. Гледах филма и не ми хареса (явно много хора не са го харесали, щом си остана само един). Колебая се за сериала - може би ще видя един-два епизода, когато излезе...
Виж целия пост
# 433
Westworld с много силен пилотен епизод.
Много, ама много ми хареса. Да видим как ще си изиграят картите оттук-нататък.  Simple Smile
Виж целия пост
# 434
И аз снощи го гледах и на мен ми хареса Party
Чудих се за Марвелския Люк Кейдж, обаче реших да почна Агент Картър нищо,че е свършил и не сгреших много ми хареса,жалко за рязването...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия