Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 219
  • 736
# 405
Елора, на мен ми хареса, въпреки ниския рейтинг. Земята е обхванато от всякакви природни катаклизми, същевременно някои хора са обладани от зли демони, а в други се отключва желание за насилие и убийства и сред този хаос едно семейство се опитва до оцелее и намери безопасно място.
Виж целия пост
# 406
Спечели ме с природните катаклизми  Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Гледах пилотката на This is Us. Не мисля да го следя - нещо не ми хареса - видя ми се доста клиширан и прекалено депресиращ в същото време.



Точно му гледах трейлъра и видях, че участва Мило/Майло от Героите и готиния Джъстин от Смолвил. Тази Манди Мур не беше ли някаква певица?

Постапокалипсисът го тегля в момента, ако не е много глупав, ще го гледам.
Виж целия пост
# 408
Манди Мур е актриса в разни романтични играеше, имаше и няколко песни след като Бритни и Кристина се прочуха, но не успя там.

Джъстин ще го играе гей сигурно, като в Revenge  Grinning
Виж целия пост
# 409


Допадна ми Aftermath. На рейтинги не може да се вярва винаги.
Виж целия пост
# 410
Утре тръгва, Timeless
http://www.imdb.com/title/tt5511582/?ref_=ttep_ep_tt


Ето това е обещаващо:
Pure Genius
http://www.imdb.com/title/tt5500906/?ref_=nv_sr_1
https://www.youtube.com/watch?v=ppII2AsrWv0
излиза на 27.10
нова докторска драма, но явно ще е нещо повече от това.
трейлъра грабва.
Виж целия пост
# 411
Да похваля Westworld
Определено ще се следи за сега
Виж целия пост
# 412
Да похваля Westworld
Определено ще се следи за сега

Довечера ще го гледам по НВО. Имам големи очаквания а него.
Виж целия пост
# 413
В момента гледам Everybody Hates Chris и добавих Scrubs. Забавни, разпускащи и неангажиращи. На този етап избягвам сериали с всички излязли серии, защото работя от вкъщи и малко ми трябва да намеря нещо, което да ме накара да цъкам една серия след друга Grinning Grinning
Виж целия пост
# 414
Днес съм много активна.
Designated Survivor
Много ми наподобява Quantico. Ако някои го харесва, може да пробва и този.
Виж целия пост
# 415
Да похваля Westworld
Определено ще се следи за сега

Довечера ще го гледам по НВО. Имам големи очаквания а него.
Тъкмо го гледам сега, ама лошо. Странен е.
Виж целия пост
# 416
Странен е определено. Но имах нужда от нещо различно и ми хареса.
Виж целия пост
# 417
Странен е определено. Но имах нужда от нещо различно и ми хареса.

Определено ме заинтригува и ми хареса.
Виж целия пост
# 418
Да похваля Westworld
Определено ще се следи за сега

Изгледах първи епизод, много ми хареса. А и каста е перфектен!  Grinning
Виж целия пост
# 419
Аз изгледах пилотката на Conviction и многоо ми хареса, усещам , че ще ми стане любимия от този сезон нов сериал  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия