Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 218
  • 736
# 450
Да точно, в Революция няма ток.
И когато започнах да го гледам на първия епизод ми спря тока. Ужасих се наистина.  Joy
Виж целия пост
# 451
 Joy Joy
Виж целия пост
# 452
Погледни го от хубавата страна - можеше да гледаш The walking dead.
Виж целия пост
# 453
Погледни го от хубавата страна - можеше да гледаш The walking dead.

E неее  Joy Joy

Но ако се появи Неган на входната ми врата, нямам против.  Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 454
 Joy Joy

Ама, че си нагла. Laughing
Виж целия пост
# 455
Terra Nova много се изненадах, че ми хареса, защото по принцип по такива не си падам, но чаках с нетърпение новите епизоди Grinning

А има два сериала Jericho ли? newsm78 Аз съм гледала този с Ханс Матисън.
Виж целия пост
# 456
http://www.imdb.com/title/tt0805663/?ref_=nv_sr_1

Гледали ли сме трейлъра на Хай Касъла?

http://www.imdb.com/rg/VIDEO_PLAY/LINK//video/imdb/vi3515332121/
Виж целия пост
# 457
Terra Nova много се изненадах, че ми хареса, защото по принцип по такива не си падам, но чаках с нетърпение новите епизоди Grinning

А има два сериала Jericho ли? newsm78 Аз съм гледала този с Ханс Матисън.

Това е новия Джерико, но няма общо със стария. Нели е дала линк към имдб.


Нагла, влюбена, разгонена, все тая.  Joy
Ще се кротна като свърши седми сезон на Одещите. Да си напълня очите.
Виж целия пост
# 458
Един заместник на Continuum започва на 17-ти - Travelers
Виж целия пост
# 459
Един заместник на Continuum започва на 17-ти - Travelers
Хареса ми резюмето.Букмаркнах го, ама няма да го почвам скоро. Много ми идват сегашните. А и зимата са доста сериалите.
Виж целия пост
# 460
Дванайсет маймуни също е постапокалиптичен, поне отчасти. Но там бъркотията с пътуването във времето е потресаваща. Харесва ми, но имам малки съмнения, че ще успеят да му измислят смислен завършек.

Революция ми харесваше в началото, но в един момент стана каша и рейтингите паднаха драстично. Били Бърк беше най-доброто нещо в този сериал, странно е, че такъв симпатичен и талантлив актьор се е съгласил да играе смотания баща на Бела Кълън - дано да са му платили добре  Laughing

Тера Нова май го спряха заради бюджета - имал е огромни разходи и не достатъчно високи рейтинги. Освен това, много зрители се почувстваха излъгани - първоначалните реклами бяха за сериал с динозаври - нещо като Джурасик парк, но по-фантастичен, което си беше чиста лъжа.

Съпротива (Дифайънс), също е нещо като постапокалиптичен - няколко раси извънземни се заселват на Земята и светът се променя завинаги; но също западна страхотно към края си.
Виж целия пост
# 461

Тера Нова май го спряха заради бюджета - имал е огромни разходи и не достатъчно високи рейтинги. Освен това, много зрители се почувстваха излъгани - първоначалните реклами бяха за сериал с динозаври - нещо като Джурасик парк, но по-фантастичен, което си беше чиста лъжа.

Ами доколкото си спомням си е точно така-имаше си динозаври, имаше и разни фантастични измишльотини като супер техника, с която лекуваха или поне виждаха какъв точно е пробремът.😁
Виж целия пост
# 462


12 маймунки и мен много ме обърка.
А на Дифайнс ми хареса най-много последния сезон.
Виж целия пост
# 463
Съпротива много ми липсва  Heart Eyes Препоръчвам го и аз.

Старият Джерико си го записвам за около Коледа  Grinning
Виж целия пост
# 464
Ще ти хареса Джерико. Музиката там много ми допадаше. Два пъти го гледах. И пак бих го изгледала.
Чак ми иде да го дръпна, но ще се въздържа.
Може би ми е харесал много, защото беше един от първите такива сериали и се впечатлих. Но след 5-6 години пак си ми харесваше колкото и първия път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия