Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 218
  • 736
# 480
Аз от Замунда и от Пиратите - там ме депресират напоследък - при всяко теглене ме предупреждават да си прикривам АйПи адреса (което не правя, защото България все още не е страна по АСТА - договорът, който позволява на американците да арестуват граждани на други страни по обвинения в пиратство). Наистина се бавят - например днес трябваше да са излезли Полдарк и Виктория, но ще излязат утре.
В Зелката не съм регистрирана, иначе съм чувала, че той е истинската Замунда сега (каквото и да значи това).
Виж целия пост
# 481
Днес изгледах първи епизод на Честота - много ми хареса! Прилича на филма, но и има доста промени. Дано да не разтегнат историята твърде много и да остане интересен!

Каква е таз Честота? Как е на английски? Дай линк.

Аз от Замунда и от Пиратите - там ме депресират напоследък - при всяко теглене ме предупреждават да си прикривам АйПи адреса (което не правя, защото България все още не е страна по АСТА - договорът, който позволява на американците да арестуват граждани на други страни по обвинения в пиратство). Наистина се бавят - например днес трябваше да са излезли Полдарк и Виктория, но ще излязат утре.
В Зелката не съм регистрирана, иначе съм чувала, че той е истинската Замунда сега (каквото и да значи това).

Ами истинската се води. Разказвам накратко. Един от старите админи го открадна.

http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Sisadmin-otkradna-zamunda-ne … da-se_183404.html
Първо беше замунда.се, после зелка.
Ето и по-дългата история.

http://poryazov.com/i-t/100-kazusa-zamunda
Виж целия пост
# 482
В Зелката не съм регистрирана.
Когато беше още замунда.се, се ползваше профилът от замунда.нет, откакто стана зелка, не знам как е. Аз съм регистрирана със същия профил.
Виж целия пост
# 483
Елорче и аз писах за Честота- Frequency
 http://www.imdb.com/title/tt5531470/

Идвах да питам за Виктория, днес трябваше да е по торентите последния епизод от сезона, така пише по сайтовете, но заради пиратите ли го няма качен никъде? Даже в кикаса не го намирам.
Виж целия пост
# 484
Мерси Тиф. Изпуснала съм нещо.
Виж целия пост
# 485
Гледай го, на мен доста ми хареса пилотката
Виж целия пост
# 486
В Зелка влизам през бгпрокси, но там качват доста неща със закъснение, да не говорим за по непопулярни сериали... Има ли работещи линкове за Пиратите или КАТ? Имаше един отвратителен допреди два дни, всеки клик отваряше по два нови прозореца, но поне качваха всичко... Сега и това го няма.
Виж целия пост
# 487
В Зелка влизам през бгпрокси, но там качват доста неща със закъснение, да не говорим за по непопулярни сериали... Има ли работещи линкове за Пиратите или КАТ? Имаше един отвратителен допреди два дни, всеки клик отваряше по два нови прозореца, но поне качваха всичко... Сега и това го няма.

r ar.bg пробвай
tor rent proj ect.se
ex tra torrent.cc

Нарочно слагам интервали  Grinning
КАТ нали го свалиха. Още не е тръгнал.
Пиратите си работи. Отварям го, но рядко тегля оттам.
Виж целия пост
# 488
Ето ги Пиратите - пуска реклами с изскачащи прозорци, но иначе си работи: https://thepiratebay.org/
Още я няма Виктория - предполагам, че до обяд ще се появи. С много сериали има забавяния, сигурно се провеждат някакви акции срещу торент сайтовете, иначе не виждам причина.
Виж целия пост
# 489
Мерси  Hug Hug Днес в замунда са качили всичко, което гледам, Излезли са първите епизоди на 2 broke girls, supergirl, the middle, но и на мен ми прави впечатление, че непопулярни не качват, дразнещо е .
Виж целия пост
# 490
Нищо не работи при мен. Sad
Виж целия пост
# 491
Стига де.
Пробвай през прокси.
Ето едно.
http://youproxy.org/
Виж целия пост
# 492
Не става, и през проксито ги лови.
Виж целия пост
# 493
На кой доставчик си?
Странно как може нищо да не ти отваря. Какво точно ти изписва като грешка?
Виж целия пост
# 494
Просто пише, че Скай блокира достъпа. Успях да вляза в езтв с това прокси, дано не го блокират и него. Ужасни са тези надписи навскъде, изполвайте ВПН и тн...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия