
май минавам само за да хапна

Силистра
Гале
благодаря 
Хубав ден на всички


Гале
благодаря 

знаеш ти какво да избереш! 
за Бразилия пак, за роля в "Долината на вълците", даже и за раздялата с Туче
Не знам откъде се взимат тия статии, но някой от време на време се сеща да си пълни страниците с МАА!



и през широките гащи си личи стегнатото дупе на агата



по нощите




имам съмнения да е окапала
по нощите

или може би калейдоскоп
нещо такова си мисля




И според мен е някакъв телескоп
май вълчо ще вие срещу Луната! 
Сладостта по друг начин си я набавям! 



а може би от нас се е скрил
че то както го нападнахме по една време
уплашихме момчето


като нищо ще го режисирам



и аз се радвам, като те засеча из темите! 

Препоръчани теми