"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт~Тема 46

  • 99 036
  • 737
# 105
Ха здравейте на всички
радвам се че темичката ни се раздвижи, макар да нямаме много вести от Бати   Crazy Crazy Crazy
въпреки, че вероятно за Мехмет Акиф е по-добре да не е в Турция  Thinking
 но според мен той е родолюбец и няма да напусне родината си, въпреки цялата гадост с която го правят сега и могат да го залеят в бъдеще  Naughty
Виж целия пост
# 106
Сори, че съм дублирала инфото за празникът на комшиите, но докато съм писала Марги е публикувала своя пост и не съм го видяла.
Чак сега го видях.
Виж целия пост
# 107
Сори, че съм дублирала инфото за празникът на комшиите, но докато съм писала Марги е публикувала своя пост и не съм го видяла.
Чак сега го видях.
Здравей, Наде, няма лошо, нека има още мнения, за да се види, че сме не само фенове на Алакурт , а и поназнайваме нещичко за страната му и историята им!  Така се различаваме от латиносите, които само ахкат и охкат по него и не пишат нищо!
Виж целия пост
# 108
Ето го, доволен и щастлив!Май идва към нас...Време беше ,откога  го чакаме.
Виж целия пост
# 109
Чики, от кога е снимката, от къде я взе. Това ли е визията му към днешния ден. Доста почернял от слънцето и с по дълга брада от желаното  newsm78  newsm78newsm78
Виж целия пост
# 110
Чики, от кога е снимката, от къде я взе. Това ли е визията му към днешния ден. Доста почернял от слънцето и с по дълга брада от желаното  newsm78  newsm78newsm78
Предполагам,че е актуална.Пусна я преди минути в инстаграма си.Видът му изглежда приличен.Брадата като че ли е поокастрена.Има какво още да се желае,но и така няма да го върнем.Особено както сме се затъжили...
Виж целия пост
# 111
Права си, определено няма да го върнем  Heart Eyes
Виж целия пост
# 112
               Добра ви вечер, момичета!
               Да няма да го върнем. Аз когато гледах снимката, където се взираше в луната ми се стори, че е с малка брада /почти не я виждах/ и много се надявах да я няма. Но грешка, пак е там и от нея много малко се вижда лицето му. Но определено се усмихва и това ме радва. А дано се е запътил към нас.
Виж целия пост
# 113
Ето го, доволен и щастлив!Май идва към нас...Време беше ,откога  го чакаме.

 Hug Hug Hug Hug
Не знам къде отива Алакурт, но е щастлив и усмихнат  Crazy Crazy
и това много ме радва  Heart Eyes
Виж целия пост
# 114
 Hug Hug Hug

Вай бе, Алакурт на хоризонта Shocked... и с тези любимци през екрана усещам аромата на куче Sick... волна птица си е човека и това е...

Виж целия пост
# 115
Ехаааа!
Наш Мехмет се появи, и Харемчето ни се оживи Wink
Здравей те  wavey но не мисля, че снимките са ктуални, особено първата- с широките гащи и стегнатото дупе Shocked Май е от природа (направи си сам люлка и кучешка колиба)

Бразиля??
Защо, като България е толкова близо!
И, ако Турската страна поиска екстрадирането му? ......... Е! Знаете!
Виж целия пост
# 116
Ехаааа!
Наш Мехмет се появи, и Харемчето ни се оживи Wink
Здравей те  wavey но не мисля, че снимките са ктуални, особено първата- с широките гащи и стегнатото дупе Shocked Май е от природа (направи си сам люлка и кучешка колиба)

Бразиля??
Защо, като България е толкова близо!
И, ако Турската страна поиска екстрадирането му? ......... Е! Знаете!

       Гръцките фенове пишат, че снимката е новичка!
Виж целия пост
# 117
Стегнато дупе в шорти и усмихнато лице в брада. Неочаквана за нас, но все пак добра комбинация.
Отива си лятото, идва есента... И се събрахме пак. newsm68
Виж целия пост
# 118
lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

Брееееее... Shocked Shocked Shocked...дупета,крачета...и народа се показа...само така  Peace Peace Peace,но тЪз гора обрасла лицето му ooooh! Whistling...цъъъ...цъ... Naughty hahaha hahaha hahaha



Ще снима или наблюдава newsm78...но newsm78...по интересното е  Naughty...НЕГО кой го снима... newsm78

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 119
Добро утро, прекрасници Heart Eyes
Първото кафе за деня food010 kaffeetrmker_2
Скрит текст:

Вчера имало голямо(според настоящите стандарти) Wink оживление в къщурката bowuu
Появи се фотка и къщичката се раздвижи Sunglasses
Да отбележа и аз, че снимката с телескопа не съм я виждала, а МАА изглежда умопомрачително #Crazy #CrazyНяма такова секси парче като нашето bowuu
А на втората снимка, въпреки брадата, изглежда много добре и най-важното....видимо доволен от живота Thinking

Прекрасен ден ви желая Hug


https://www.youtube.com/watch?v=MODvbcxk3w0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия