Боледуване на децата ни - тема 42

  • 48 628
  • 742
# 240
Тете, не разбирам аз от мъжки работи  Laughing може да прозвучи супер тъпо, но нещо, което си мислех, когато още не знаех пола на бебето е, че ако е момче няма да знам как да обгрижвам “пакета“   Embarassed за извинение сигурно мога да се оправдая с “бременните“ хормони  Mr. Green
Виж целия пост
# 241
Я пак, я пак...да не имаш нещо да ни казваш? Laughing

Да не се изложа, ама не помня да си се хвалила, пък знам, че искаше, та...да питам аз пак...
Виж целия пост
# 242
Тете, за предишните бременности иде реч, все момичета бяха (освен “чудото“, имаме две починали дечица - на едното му спря сърчицето докато беше в мен, другото почина след раждането) но в бързината така съм го написала, че все едно сега бременея, пусто май много ми се ще още едно “чудо“ Embarassed
Виж целия пост
# 243
Ще, ще мила...ще видиш, пак ще си говорим. Стискам, много стискам палци да е скоро Praynig Hug

Скрит текст:
Извини ме, че човъркам само. Неудобно ми стана. Аз пак разбрала-недоразбрала бързам да питам...голяма бяла птица съм, ама не лебед Mr. Green Гушам те Hug
Виж целия пост
# 244
Тете, не се притеснявай, благодаря ти за хубавите думи, дано и аз да имам повод да ви се похваля, първо тук ще постна Hug  Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Силве,с пълна упойка е.За тест за упойка ще правят и според мен също не би да следвало да е проблем,но за по сигурно ще им звънна утре да ги питам,че да не ни върнат като отидем.
За теб и аз стискам палци за още едно.
Виж целия пост
# 246
Силве,
нищо му няма на пакета, бре, обгрижва се много по-лесно от момичешкия Joy За другото - гуш и палци и от мен Hug
Виж целия пост
# 247
Силве,
нищо му няма на пакета, бре, обгрижва се много по-лесно от момичешкия Joy За другото - гуш и палци и от мен Hug
Че на момичешкия какво му е сложното  Laughing И аз се притеснявах, че пакетите не са ми ясни, ама мин. седмица на фет. морфология док отсъди, че е мома и това, та май няма и да се налага да се запознавам с мъжките подробности  Joy
Силве, гуш и от мен и успех, ако сте решили нещо  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 248
Ами при момиченцата, доколкото съм чела трябва да се отварят леко гънките и да се чистят внимателно, защото в тях се събират боклуци, особено ако се омажат с ако. И си има риск от слепване на устните. При момчетата такова нещо няма, само се мие с вода отвън като всяка друга част на тялото. Поне така процедирам аз, иначе знам, че и за това има спорове.
Виж целия пост
# 249
Айде сега...не ми разбирали те нищо от пакети Wink Crossing Arms Как ги направихте тия моми тогава бре, м, да ви отперя аз такъв, леко щекотлив въпрос?  Whistling Че някои и по две...Рали, честите ти втора мома, мила...
Виж целия пост
# 250
Айде сега...не ми разбирали те нищо от пакети Wink Crossing Arms Как ги направихте тия моми тогава бре, м, да ви отперя аз такъв, леко щекотлив въпрос?  Whistling Че някои и по две...Рали, честите ти втора мома, мила...

 Joy  Joy

Рали, честито и от мен. И аз мисля, че като че ли момичетата се обгрижват по-лесно. Почиствала съм с памуче с преварена вода редовно, не е било да се събира някаква мръсотия. За момчешки пакет и аз не бих могла да се грижа както подобава  Joy  Joy
Виж целия пост
# 251
Е как не можеш бе? Няма памучета, няма преварени води - нищо! Миеш, както му миеш ръцете.
Виж целия пост
# 252
Е как не можеш бе? Няма памучета, няма преварени води - нищо! Миеш, както му миеш ръцете.

Е не знам, това лесно, ами нали леко трябвало да се подръпне под кожата да се измие, да се проверяват топките - слезнали ли са, не са ли. Ами ако не разбера? А може би и други неща да има?  Laughing
Не вярвам някоя момчешка майка да не се е справила де.
Виж целия пост
# 253
Никаква кожа не дърпах, не забелвах, не проверявах дали и колко се е отлепила, миех само отгоре.  Затова казвам, че има спорове по въпроса, някои майки все още дърпат и забелват по съвет на родни педиатри, но аз реших да се водя по световните тенденции, демек никакво дърпане, забелване и подмиване и оставяне на всичко на природата. А топките се виждат с просто око дали са слезли, ако не са нищо не можеш да направиш. Чакаш да слязат и ако не стане се намесва докторът.
Виж целия пост
# 254
Топките и аз не ги знаех до годинка,но при преглед ми казаха,че са слезнали(или тръгнали да слизат  Mr. Green ) и се успокоих...Сега ги гледам са си там.За другото и на мен ми е сложно,ама не опъвам излишно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия