Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да разгранича обрив от ухапване от паяк?
Какви са симптомите на коксаки вирус?
Какви са симптомите на ухапване от паяк?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да разгранича обрив от ухапване от паяк?
-
Какви са симптомите на коксаки вирус?
-
Какви са симптомите на ухапване от паяк?
При ухапване от паяк обривите се появяват поетапно по протежение на лимфните възли. Това означава, че може да бъдете ухапан веднъж, а няколко дни след това да излизат пъпки. Този вид ухапване може да предизвика редица симптоми като бронхит, подути и червени сливици, болки в краката и други продължителни неразположения.
-
Как мога да разгранича обикновена задна хрема от възможността за чуждо тяло в носа?
-
Какви са симптомите на вирусно заболяване при деца?
Баткото изкара гадния вирус, за сьжаление не му се разминаха 3 дни Пулмикорт, ама след него всички се изредихме, че аз и АБ намазах
Аз съм казвала и друг път, че на на с с дребната не ни понася и ни се гади от него, та милата проучила, че може и по друг начин и ми връчи един буркан изсушени зрънца - накисват се от вечерта 10-на бройчета в чаша вода и детето я пие сутрин. Няма негативна реакция за сега, дано и да помага все пак. Освен това давам и Рибчо, и вит. Ц и това е за сега. Чудя се за бета-глюкана, ама мин. година и без него издрапахме, та не знам
Миналата седмица беше шарка. И понеже са налазили и възпитателките ме помолиха да го оставя вкъщи детето ако е възможно. Само това остава сега