Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да разгранича обрив от ухапване от паяк?
Какви са симптомите на коксаки вирус?
Какви са симптомите на ухапване от паяк?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да разгранича обрив от ухапване от паяк?
-
Какви са симптомите на коксаки вирус?
-
Какви са симптомите на ухапване от паяк?
При ухапване от паяк обривите се появяват поетапно по протежение на лимфните възли. Това означава, че може да бъдете ухапан веднъж, а няколко дни след това да излизат пъпки. Този вид ухапване може да предизвика редица симптоми като бронхит, подути и червени сливици, болки в краката и други продължителни неразположения.
-
Как мога да разгранича обикновена задна хрема от възможността за чуждо тяло в носа?
-
Какви са симптомите на вирусно заболяване при деца?
А обичам да си имам нещо такова "на склад", обаче този, който е останал трябва да го изхвърлям и да заредя евентуално ново шише. Добре, че поне е евтин. 
, за капките нали го обсъждахме миналата година - на мен педиатърката ми е казвала, че няма проблем да се капят същите в рамките на 2-3 месеца. Изрично съм я питала, защото и аз знаех, че е добре да се сменят. Но тя е на друго мнение-даже ме пита последният път, дали нямам останали в шкафа от предното капане, та тях да ползвам.
А колко съм му говорила за лекарства и хапчета, не е като да не знае, що ги прави тези магарии, не знам....май да ме пробва, си мисля аз